E FUNDIT/ Shifrat e larta, sa persona u infektuan ditën e sotme (VIDEO)
999 rezultate për

mjekja

Ndërroi jetë teksa po intubohej, mjekja zbulon detaje nga humbja e kolegut Mjeku pneumolog, Anibal Byberi, humbi jetën mbrëmjen e djeshme në spitalin e Sanatoriumit, duke u bërë mjeku i tretë në
Mjekja mesazh të fortë: Po dominojnë moshat e reja Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, publikon në "Facebook" mesazhin e mjekes Migena Qato, e cila iu bën thirrj
Flet mjekja: Ku janë zonat më "të nxehta" të koronavirusit në Tiranë Minsitrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ditën e sotme ka takuar nga afër epidemiologët dhe mjekët e Tiranës, teksa ë
Denoncimi: Mjekja në Klos del pozivite me COVID-19, banorët në alarm "Një mjeke në Qendrën Shëndetësore “Klos” ka rezultuar pozitive me Covid 19 , ndërsa stafi dhe qytetarët që ditët e fund
Në muajt e fundit të shtatzënisë, mjekja e re tek Infektivi nuk dorëzohet para COVID-19 COVID-19 po gjunjëzon cdo ditë botën ndërkohë lufta më e madhe kryhet në spita
"Infektivi po mbushet frikshëm", mjekja bën rrëfimin prekës Mjekët janë ata që kanë vendosur jetën e tyre në rrezik e po përballen me betejën e koronavirusit. Një prej radhëve të b
Mjekja e infektuar me COVID-19 shfaq probleme live në emision: Më merret fryma Mjekja Alma Cili tha në emisionin “Kjo Javë”, në News24, se shifrat e infektimeve në vendin tonë nuk janë alarmante, pas
Mjekja shqiptare humb të atin nga koronavirusi, rrëqeth me fjalët për të Mjekja e QKUK-së, Tokjona Lajçi ka humbur të atin nga koronavirusi, ndërsa ajo i ka qëndruar afër dhe është kujdesur për
E keni vënë gabim gjatë gjithë kohës: Mjekja tregon se si ta vendosni maskën Olivia Cuid, nga Kanadaja, është stomatologe e cila në rrjetin social ‘Tik-Tok’ ka treguar se si të vihet më mirë maska
Mjekja shpjegon dallimin mes virozave të stinës dhe COVID-19: Shqiptarët nuk e besojnë Shpesh njerëzit ngatërrohen dhe gabimisht mendojnë se mund të jenë prekur nga koronavirusi. Dallimin mes simptomave t
Flet mjekja: Njëra prej tyre ka qenë liderja, psikoza quhet "çmenduri familjare" Mjekja psikiatre, Arjana Rreli, foli në emisionin “Real Story”, për tragjedinë në Kombinat që ka tronditur mbarë opinion
Horrori në Kombinat: Mjekja psikiatre shpjegon çfarë i shtyu nënë e bijë të vetëflijoheshin Mjekja psikiatre, Arjana Rreli, foli në emisionin “Real Story”, në News24, për tragjedinë në Kombinat që ka tronditur mb
Mjekja: Kolegët nuk e besonin COVID-19, virusi nuk po dobësohet në verë "Besoj se popullata e ka perceptuar gabim mbarimin e COVID, madje ka pasur edhe njerëz skeptikë që nuk ekziston COVID, u
Situata kritike në spitalin Infektiv në Tiranë, mjekja e QSUT: Respektoni masat Perballe situates kritike ne spitalin Infektiv ne Tirane, ku perdite ka shtrime pacientesh dhe mjerisht edhe viktima te
COVID-19 po thyen rekorde infektimesh në vend, kaq fëmijë ka prekur deri sot Ndërkohë që pritej që situata e COVID-19 në Shqipëri të ishte drejt shërimit, shifrat e fundit po tregojnë të kundërtën.
Mjekja maqedonase: Nga 20 pozitiv vetëm njëri është shqiptar, e ju mendoni se ata janë fajtorë Shkrimtarja dhe mjekja maqedonase, Marija Janevska ka reaguar ndaj sulmeve nga ana e maqedonasve që u bëhen shqiptarëve
Stresi nga COVID-19, drejtoresha e urgjencës në Manhattan vetëvritet Drejtoresha e departamentit të urgjencës në një spital të Manhattanit ka kryer vetëvrasje. Lajmin e konfirmoi babai i
Këshilla të çmuara, mjekja shqiptare tregon si t'a trajtoni COVID-19 në shtëpi Ende nuk ka një protokoll mjekimi për pacientët e infektuar me COVID-19. Por, sipas mjekes Juliana Gorja, në rastin e pe
Në spital do shtrohen pacientë me koronavirus, mjekja hidhet nga kati i pestë (FOTO LAJM) Një mjeke në Rusi është hedhur nga dritarja e zyrës së saj pas një telefonate kur i thanë që në spitalin që do drejtonte
Po fliste në telefon gjatë konferencës, mjekja bie nga kati i pestë Një ngjarje e rëndë ka tronditur ditën e sotme Rusinë. Një doktoreshë ishte në një konferencë, drejtuar shefave të sa