999 rezultate për

mizore

DETAJET/ Vrasja mizore e çiftit shqiptar, ekspertiza zbulon dhunën e tmerrshme mbi gruan Janë zbardhur detaje të reja nga krimi i rëndë në Itali ku një cift shqiptar u gjetën të masakruar dhe trupat e tyre të
Brenda një prej burgjeve më mizore ku të dënuarit vriten për një dyshek (FOTO LAJM) Burgu i Tacumbu në kryeqytetin e Paraguait, është vend i ekstremeve. Në dukje institucioni mund të duket si parajsa e
Merkel thotë se ka prova të forta dhe akuzon Rusinë: Kjo është mizore! Kancelarja gjermane Angela Merkel ka hedhur akuza mbi Rusinë për një fushatë sulmesh kibernetike në zyrën e saj dhe të s
Eliminoi në mënyrë mizore kunatën, Erdet Çapoku përballet me gjykatën Erdet Çapoku pritet është gjendur ditën e sotme përballë Gjykatës së Tiranës pasi vrau në mënyrë mizore kunatën e tij.
I nxorri sytë dhe i preu veshët motrës së saj, del videoja para vrasjes mizore (VIDEO) Ka bërë bujë në të gjithë botën rasti makabër kur një vajzë ka vrarë motrën e saj më të vogël që ishte modele për shkak
Këto shenja u japin fund marrëdhënieve në mënyrën më mizore Dashi Dashi ja mbath nga përgjegjësitë, por nga ana tjetër ai mund të jetë edhe shumë impulsiv dhe i drejtpërdrejtë.
Një ndëshkim në Ohër që do ta kishin zili diktaturat më mizore Gjobitja e një shtetasi zviceran me etni shqiptare nga një gjykatës në Ohër vetëm pse shpalosi një flamur shqiptar, treg
Njihuni me fëmijët që u bënë mizorë kur u rritën (FOTO LAJM) Fotot e fëmijërisë të Adolf Hitlerit dhe bashkëpunëtorëve të tij janë publikuar 130 vjet pasi një nga njerëzit më të lig
Guardiola: Është mizore, por duhet ta pranojmë Manchester City ka fituar ndeshjen, por është eliminuar nga Tottenham në çerekfinalet e Champions League. Pas ndeshj
Mezi po prisni sezonin e verës? Keni harruar anën e "errët" (FOTO LAJM) Sezonit veror nis për pak e një pjesë e madhe e njerëzve do të dynden drejt bregdetit. Shumë prej nesh mezi e presin kët
Mizore, mësuesja tërheq zvarrë një nxënës me autizëm (VIDEO) Kamerat e sigurisë të një shkolle në Wurtland, Kentucky, SHBA tregojn një mësues që tërheq një fëmijë nëpër korridoret e
Teoria më mizore konspirative: Në Mars janë dërguar fëmijë-skllevër NASA u detyrua edhe njëherë tjetër që të dalë me një deklaratë për të mohuar njërën nga teoritë konspirative, ndoshta më
E dashura më mizore? Ndahet me të dashurin pasi ai bëri tatuazh fytyrën e saj Është një histori klasike. Ata duheshin aq sa donin të ishin me njëri tjetrin përjetë, ai bëri tatuazh fytyrën e saj dh
Metoda mizore e Serbisë, dërgon vajza te "zezakët" që të luftojnë Kosovën (FOTO LAJM) Për më shumë se katër orë, ministri i Punëve të Jashtme Behgjet Pacolli, u është përgjigjur pyetjeve të deputetëve të Ko
Greqia po përdor metoda mizore, i zhvesh dhe i le refugjatët në të ftohtë (FOTO LAJM) Sapo Greqia filloi të dalë nga kriza ekonomike falë Bashkimit Evropian sërish po i rikthehet brutalitetit që ka treguar
Edhe shkuan e luftuan për terroristët mizorë edhe ankohen se shteti nuk i ndihmon Në emisionin ”Drejtësia në Kosovë” u paraqitën dëshmi rreth rrethanave që shtynë Kosovarët që të shkojnë në Siri dhe Ira
Tradita mizore, mjerë nuset që martohen në këtë zonë (VIDEO) Një video e publikuar në Facebook, tregon traditën e tmerrshme në një fshat diku të Turqisë. Ditën e dasmës, kur nusj
Duket si një çift i lumtur por burri i saj është një kafshë mizore (FOTO LAJM) Suzanne Hill mendonte se burri i saj e donte atë, por ai kishte një të kaluar të fshehtë. Ajo që në fillim ishte trajtim
Mizore, makaronat e skaduara greke po i hanë fëmijët në Shqipëri Kamera e fshehtë e emisionit ‘Stop’ nisi sezonin e ri duke shfaqur sesi tregtohen në mënyrë ilegale produkte të skaduara