999 rezultate për

mite

Gruaja lind në tualetin e shtëpisë, pamjet mrekullojnë botën (VIDEO) Një çift vendosi që fëmijën e tyre ta lindnin në një mënyrë sa më natyrale. Dhe kështu, ata nuk shkuan në spital, po
Isha-bashkëshortja e Agueros: S’mjaftonte intimiteti Isha-bashkëshortja e Sergio Aguerros, Karina Tejeda ka komentuar së fundmi ndarjen e tyre, duke zbuluar një karakter tj
E vranë bashkë me kalin, dalin dëshmitë e shokëve që e shoqëronin biznesmenin në Shkodër Detaje të reja janë zbardhur nga krimi mafioz në Shkodër ku mbeti i vrarë me 7 plumba biznesmeni Arjan Ferracaku. Nd
Parlameti Europian merr vendim për liberalizimin e vizave me Kosovën Komiteti për Liritë Qytetare, Drejtësi dhe Çështje të Brendshme – LIBE, në Parlamentin Evropian, ka votuar pro liberaliz
Dalin dëshmitë: Si tallej Broadway me Enver Hoxhën Erëra të mbara po frynin në Çekosllovaki. Moti premtonte pranverë. Alexander Dubèek, i ardhur në pushtet, po ndërmerr
Nesër merret një vendim i rëndësishëm për vizat Komiteti LIBE i Parlamentit Evropian sot do të diskutojë për liberalizimin e vizave për Kosovën, ndërsa nesër do të marr
Rita Ora nuk njeh limite: I heq të gjitha (FOTO LAJM) Rita Ora është një ndër këngëtaret më seksi shqiptare. Rita është një ndër të famshmet më të hapura me fansat e saj.
Mos e hani kurrë këtë pjesë të pulës, shkakton ciste në mitër Një paciente e cila ka kryer një operacion për heqjen e një cisti është bërë shembull që të gjitha gratë të ndalojnë të
PSG fiton në limitet e shtesës kundër Atletico Madrid (VIDEO) PSG ka arritur të triumfojë ndaj Atletico Madrid me rezultat 3-2 ne ndeshjen e vlefshme për turneun parasezonal nternati
Gruaja e Bujar Qamilit shqetësohet nga afrimiteti me Luana Vjollcën Që nga java e parë e qershorit, kur u publikua klipi, nga Bujar Qamili dhe Luana Vjollca, janë grumbulluar më shumë se 7
Osmani: LDK nuk e pranon Thaçin si kryenegociator Deputetja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Vjosa Osmani, ka folur për dialogun ndërmjet Kosovës e Serbisë që është mbaj
"Seks në zyrë", zbulohet si e dënonte Enver Hoxha imoralitetin Një dokument i Sigurimit të Shtetit në vitin 1973 ka hedhur dritë mbi mënyrën me të cilën "procedonte" Partia Komuniste
Gënjeshtër dhe kaq, këto mite janë të pavërteta Sidomos në internet, ka shumë informacione që qarkullojnë lirisht, por në thelb janë një gënjeshtër e madhe dhe jo më sh
Dalin dëshmitë, 25-vjeçari tregon pse qëlloi me thikë dy prindërit e tij Një krim i rëndë ka ndodhur ditën e djeshme brenda një familje në Durrës. Një 25-vjeçar Hajri Neziri, qëlloi me thik
Ky është avioni që do të thyej limitet në qiell Këtë javë, firma Richard Branson ka bërë një hap më shumë duke njoftuar se do bëhet një arritje historike duke sjellë ae
Tifozët nacionalistë maqedonas kërkojnë me dhunë të prishin marrëveshjen Grupi i tifozëve “Komitët” paralajmëron përsëri protesta radikale kundër marrëveshjes për emrin para Parlamentit. Siç
Kanë qenë të gjitha gënjeshtra, këto mite i dini gjithë jetës gabim (FOTO LAJM) Ekzistojnë disa mite nëpër botë, gjëra të cilat askush nuk i ka provuar shkencërisht apo nëpërmjet eksperimenteve por që
SKANDAL/ Rama e kthen iftarin në darkë qokash, nuk fton klerikët myslimanë dhe Komitetin e Kulteve Ka qenë një iftar krejt i pazakontë ai i shtruar nga kryeministri Rama sot në Pallatin e Brigadave. Ndërkohë që kish
Vjehrri vrau nusen e djalit, dalin dëshmitë si ndodhi ngjarja e rëndë në familje Në Gjykatën e Krimeve të Rënda po zhvillohet procesi gjyqësor ndaj Ndoc Totës, i cili një vit më parë vrau në oborrin e
Zbardhen dëshmitë: Trupin pa jetë të 22-vjeçarit e nxorri në breg dallga Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot tek Gjiri i Lalëzit ku një djalë i ri vetëm 22 vjeç, u mbyt teksa notonte me shokët e