999 rezultate për

mite

Vendi ku mund të ankoheni për parregullësitë gjatë votimit Komiteti i Helsinkit i njofton qytetarët së sot në zyra e komitetit do të hapet gjatë gjithë ditës me qëllim që t’u mund
Njihuni me xhamitë më të bukura në botë, mes tyre dhe një shqiptare (FOTO LAJM) Përveç lidhjes shpirtërore me besimtarët, objektet e kultit kanë qenë gjithnjë edhe vepra të rëndësishme arti, që kanë m
18-33%, rajoni vuan nga puna në të zezë! Sarajevë - "Pjesa e punësimit joformal në rajon varion nga 18,1% në Republikën e Maqedonisë Veriore deri në 33% në Malin
Aktorja nuk njeh limite, super seksi në moshën 47-vjeçare (FOTO LAJM) Falë fizikut të saj perfekt, ajo ka arritur maja në karrierën e saj. Është fjala për Brooke Burke, e cila i ka surprizua
Grabitja e parë në Rinas pritej të ndodhte, si u paralajmërua në Komitetin e Sigurisë Grabitja e 995 mijë eurove në pistën e Aeroportit të Rinasit më 30 qershor të vitit 2016, rezultoi një ngjarje e paralaj
Dalin dëshmitë e 'fajdexhinjve' të Shkodrës: Radovani na mashtroi me premtimin e Edi Ramës Dosja e bujshme e “fajdexhinjve” në Shkodër duket se po merr një tjetër rrjedhë. Në Gjykatën e Apelit, 12 të arrestua
Joy pa limite, nuk i lë vend imagjinatës në plazh (FOTO LAJM) Joy Corrigan ka ngritur temperaturat derisa ka treguar gjoksin e saj seksi në bikine ngjyrë të gjelbër, derisa më vonë a
Maqedonia e Veriut sot mban takimin me Komitetin e Përbashkët në BE Në Parlamentin Evropian në Strazburg sot do të mbahet takimi i 16-të i Komitetit të Përbashkët parlamentar Bashkimi Evr
Rritet numri i të vrarëve nga terroristi në Zelandën e Re Numri i të vrarëve në sulmin terrorist në Christchurch ka shkuar në 50 ka njoftuar pasditen e të shtunes Policia në Zela
Vajzat Kardashian thyejnë limitet, Fotoshop edhe në fotot e paparacëve Të dukurit bukur dhe perfekte në çdo foto është kthyer në një mani për shumë vajza dhe sidomos për ato të familjes Karda
Ky është heroi që tentoi t'i marrë armën terroristit që sulmoi xhamitë Terroristi, Branton Tarrant vrau pa mëshirë sëbashku me celulën e tij 50 myslimanë gjatë ditës së djeshme në dy xhami në
Londra merr vendimin e beftë për xhamitë pas sulmit terrorist ku u vranë 49 myslimanë Bashkia e Londrws marrë masa të menjëhershme pas sulmeve terroriste në xhamitë në Zelandën e Re, ku mbetën të vdekur rre
Kovaç: Sot kemi kuptuar limitet tona Bayern Munich është mposhtur 3-1 nga Liverpool në Allianz Arena dhe e ka mbyllur Champions League këtë sezon. As nd
Dëshmitë tronditës: Djali i dehur mbyti nënën e moshuar me duart e veta Djali i dehur mbyt nënën 85-vjeçare të cilën e dhunonte prej kohësh për shkak se ishte i alkolizuar. Edhe në momentin që
Françeska Jaçe nuk njeh limite, e zeza i thekson për mrekulli linjat (FOTO LAJM) Françeska Jaçe ka publikuar disa foto në llogarinë e saj ‘Instagram’, shkruan Albeu.com Si në të gjitha fotot ajo ka
Bëni gati shamitë! Rama mban fjalimin e zakonshëm për situatat e jashtëzakonshme Kryeministri Edi Rama ka dalë në konferencë për shtyp duke mbajtur fjalimin e zakonshëm të tij për situata të jashtëzako
Duka zgjidhet në Komitetin Ekzekutiv të UEFA-s Armand Duka është zgjedhur anëtar i Komitetit Ekzekutiv të UEFA-s, organizmit më të lartë drejtues të futbollit europian
DËSHMITË/ Kemi videon, të vrasim motrat dhe mamin! Si u shantazhua vajza në Kavajë (FOTO LAJM) Është zbardhur ngjarja e rëndë në Kavajë që tronditi opinionin publik, ku një vajzë e mitur ishte përdhunuar nga 7 djem
CR7 nuk njeh limite, dominon dhe në Google si më i kërkuari Cristiano Ronaldo ka thyer cdo rekord në fushën e futbollit, por ai nuk ka të ndalur. Portugezi së fundmi ka arritur të
Duka kandidat për në UEFA, nis garën Armand Duka ka bërë të ditur se do të kandidojë në zgjedhjet e shkurtit të vitit të ardhshëm për Anëtar të komitetit Ekz