999 rezultate për

mite

Wanda Nara nuk njeh limite, tregon kur kryen marrëdhënie me Icardin Wanda Nara është padyshim një nga bukuroshet seksi e cila ka një audiecë të konsiderueshme falë deklaratave që bën por e
Tifozët e Vardarit sulmojnë kosovarët, dy persona të plagosur Tifozët e Vardarit të quajtur edhe “Komitët”, të pajisur me thika e shkopinj kanë sulmuar gjatë ditë së sotme makinat me
7 mitet që keni dëgjuar për lidhjet dhe nuk duhet t’i besoni! Mos lejoni që ajo që thonë të tjerët, të ndikojë në marrëdhënien tuaj me partnerin! E vërteta është se askush nuk na
"Vetëm një simite dhe një bidon ujë kam marrë", banorët të pakënaqur me shpërndarjen e ndihmave Pas tërmetit të 26 nëntorit, ku humbën jetën 51 persona dhe u plagosën mbi 600 persona, mijera të tjerë mbetën në qiell
Nisin debatet e para në Komitetin e Rindërtimit, Naçi nuk bie dakord me biznesmenin Dulaku Imami Elvis Naçi mbështeti idenë e kryeministrit Edi Rama që çdo lëvizje nga fondet e mbledhura për njerëzit e prekur ng
Mblidhet Komiteti i Rindërtimit, Rama: Garantojmë transparencë të fondeve Kryeministri Edi Rama ka mbledhur Komitetin Kombëtar të Rindërtimit pas tërmetit tragjik. Mbledhja që drejtohet nga Krye
Akuzat e korrupsionit, FIFA përjashton përjetësisht brazilianin FIFA përjashtoi këtë të premte përjetësisht zyrtarin e lartë brazilian, Ricardo Teixeira, me akuzën e përfitimit të mili
Si i shpëtoi vdekjes 31 vjeçari nga Thumana, dëshmitë e të mbijetuarve të tërmetit (FOTO LAJM) Tre pjesëtarë të familjes Çupi nga Thumana janë përcjellë për në banesën e fundit. I vetmi që arriti të shpëtonte ishte
Rama: Krijohet Komiteti i Menaxhimit të Fondeve, në krye Arben Ahmetaj Edi Rama në një lidhje direkt nga Durrësi për emisionin “Real Story”, tha se do të krijohet Komisioni i Menaxhimit të Fo
Rama refuzon projektin e Behgjet Pacollit për Divjakën Komiteti i Investimeve Strategjike, ka vendosur në prill të këtij viti të refuzojë kërkesën e kompanisë Mabetex të ish-m
"Kam vdekur urie, haja 2 simite të ftohta në ditë", Ribery tregon vuajtet deri sa u bë lojtar Futbollisti francez, Frenk Riberi mbush sot 37-vjeç! Mesfushori i cili tashmë aktivizohet në Serinë A me fanellën e Fior
Si ta mbani intimitetin gjallë edhe në ditët e ftohta Me ardhjen e ditëve të ftohta, erosi ka prirjen të zvogëlohet, por të çosh libidon në gjendje letargjie nuk është aspak
5 mite mbi vaginën që duhen korrigjuar Ka shumë mite të rreme në mediat sociale për vaginën, dhe një grua e ka kryer misionin e saj duke I korrigjuar ato. Dr.
Janë mite, mos i bëni këto veprime nëse celulari ju bie në ujë Orizi, tharësja e flokëve dhe furra e sobës… janë disa nga gjërat për të cilat besohej se mund t’ua shpëtojë telefonin q
Zbardhen dëshmitë e dy shoferëve të arrestuar për aksidentin në Urën e Dajlanit Dalin detaje të reja për ngjarjen mbrëmë në Durrës ku një 25 vjeçar humbi jetën pranë mbikalimit të Shkozetit. ABC News
Miomat, masat beninje që formohen në mitër Miomat janë masa jo-kancerogjne të cilat rriten në brendësi të murit të mitrës. Miomat njihen edhe me sinonime të tjera,
NEGOCIATAT/ Flet ambasadorja franceze: Nuk dua të fshihem pas gishtit, vendimi do merret në unanimitet Ambasadorja franceze Cristine Vasac ka folur nga Korça për vendimin e çeljes së negociatave me BE. Kryebahskiaku Soti
Çfarë nuk shkon me ngjarjen në Kavajë? "Molla e sherrit" jep dëshmi të ndryshme në pak kohë Ditën e sotme Prokuroria e Kavajës ka kërkuar ndalimin e Marsida Qatjas, në banesën e të cilës u vra një shtetas dhe u p
Dëshmitë/ Si u mbytën e ëma me vajzën 10-vjeçe në pusin e fshatit Familje të shumta nga fshati Alarup i Pogradecit i hapën gropat e thella, në formë rezervuari, me qëllim vaditjen, pasi
"Boki 13" dërgohet tek Ruskovska për të dhënë dëshminë Bojan Jovanovski nga burgu i Shutkës është dërguar sot para prokurores Villma Ruskovska për të pa dëshmitë që rrëndojnë