999 rezultate për

mite

ZYRTARE/ Koronavirusi, FSHF-ja me komunikatë zyrtare për ndeshjet e sotme Dy ndeshjet e sotme të Kategorisë Superiore do të zhvillohen por pa praninë e tifozëve. Pak më herët mësuam vendimin për
A e mendon dorëheqjen nga Presidenca? Përgjigjet hapur Meta Meta deklaroi se nuk e mendon aspak lënin e postit së Presidentit. Ai tha publikisht në emisionin “Opinion” se nëse i
Komiteti për Sëmundje ngjitëse miraton Planin e reagimit për Koronavirusin Komiteti për Monitorimin e Sëmundjeve ngjitëse të emëruar nga Ministria e Shëndetësisë, të premtën ka miratuar Planin e
Barcelona në limite, zgjedh sulmuesin e Legenas si zëvendësuesin e Dembele Barcelona më në fund pas dritës jeshile të dhënë nga La Laga ka përzgjedhur zëvendësuesin e Dembele. Sekretariati teknik
3 mitet mbi ushqimin e shëndetshëm që s'duhen besuar më Janë disa ushqime që i kemi ngritur në piedestal dhe disa të tjera të cilave u kemi rënë në qafë kot. Këto 3 mite që ju
Der Spiegel: Qeveria Kurti e para që nga 99-ta me legjitimitet të plotë demokratik Gazeta e njohur gjermane “Der Spiegel” i ka kushtuar një artikull Qeverisë së re të Kosovës, kryeministrit, Albin Kurti
3 mitet që besojnë të gjithë, mjekët flasin për arsyet e vërteta që nuk mbeteni shtatzënë Me kaq shumë materiale që kemi lexuar për temën e shtatzënisë, shumë prej tyre në mënyrë të pashmangshme janë të informu
UEFA do të zhvillojë një mbledhje të rëndësishme në Tiranë Komiteti i UEFA-s, HatTrick, ka zgjedhur që takimin radhës ta mbajë në Tiranë. Komiteti më i madh i investimeve të UE
5 mitet dhe të vërtetat rreth kafesë që pak njerëz i dinë Kafja është një nga pijet më të konsumuara nga njerëzit në të gjithë botën në periudha të ndryshme, ku mëngjesi është ko
Kush janë ministrat që do të merren me KÇK? Paketa Anti-KÇK u miratua ditën e djeshme nga qeveria dhe ka hyrë menjëherë në fuqi si akt normativ. Synimi i kësaj p
Dëshmitë/ Shqiptarët të tmerruar pas tërmetit, i frikësohen një "26 Nëntori" të dytë (FOTO LAJM) Dy termete në pak sekonda kanë prekur Shqipërinë me epiqendër sërish Durrësin. Tërmeti i fuqishëm me magnitutë 4.9 i
Jetë mes rrënojash, foshnja lind në kohën e tërmetit në Turqi Tërmeti me madhësi 6.8 ballë që shkaktoi një tragjedi të madhe në provincën Elazig të Turqisë po edhe një gëzim ka emoci
3 mite për martesën që duhet t'i injoroni që tani Shoqëria jonë është mësuar me disa rregulla që duhen zbatuar për të qenë në një martesë të lumtur. Mirëpo, disa psikolog
Bënte manovra të rrezikshme në rrugë, policia jep të tjera detaje për shoferin që nuk njeh limite (VIDEO) Policia e Tiranës ka dhënë sot të tjera detaje për të riun i cili nuk ngurroi të bënte "drif" para komisariatit mbazdite
Morata si Inzaghi, Simeone "thumbon" Juventusin Trajneri i Atleticos së Madridit, Diego Simeone e ka pranuar haptazi se është tifoz me Interin, fanellën e të cilit e ka
Wanda Nara nuk njeh limite! Provokon me foto nudo nga dushi Wanda Nara nuk ndal së provokuari! Bashkëshortja dhe e dashura e Mauro Icardit është një nga bukuroshet seksi më të
Rama propozon sekretarin e Komitetit të Rindërtimit Në Kryeministri po zhvillohet sot mbledhja e tretë e Komitetit Kombëtar të Rindërtimit. Mbledhja drejtohet nga kryeminis
Rasti "Zhvatja", vazhdojnë dëshmitë kundër Bokit dhe Janevës (VIDEO) Rasti “Zhvatja” që tashmë është në duart e gjykatës, po vazhdon me marrje në pyetje të dëshmitarëve të propozuar nga pro
Janë mite, mos i bëni këto veprime nëse celulari ju bie në ujë Orizi, tharësja e flokëve dhe furra e sobës… janë disa nga gjërat për të cilat besohej se mund t’ua shpëtojë telefonin q
Wanda Nara nuk njeh limite, tregon kur kryen marrëdhënie me Icardin Wanda Nara është padyshim një nga bukuroshet seksi e cila ka një audiecë të konsiderueshme falë deklaratave që bën por e