999 rezultate për

miss

Masakra në Bllok, burri i miss-it shqiptar u konfliktua me të dashurin e Elvana Gjatës për kokainë Prokuroria ka nxjerrë detaje të reja në lidhje me ngjarjen e 4 tetorit në Ish-Bllok ku mbetën të vrarë Fabiol Gaxha dhe
Ish-miss Shqipëria pranon operacionet plastike: Nuk do bëja nënën natyrë Ish-miss Shqipwria, Suada Sherifi u është përgjigjur në Instagram pyetjeve të ndjekësve të saj. "Pse je bërë kaq shum
Miss-i shqiptar pozon nudo në bregdet për të dhënë një mesazh të fortë (FOTO LAJM) Dashuri Bilaj është një artiste Shqiptare që karrierën dhe jetën e ka ndërtuar në Kosovë. Prej vitesh është në tregu
Nuk morën dot asgjë, shkrumbohet shtëpia e miss-it shqiptar (FOTO LAJM) Nuk i ka shpëtuar dot katastrofës së zjarreve në Kaliforni as banesa e Valbona Çobas, ish-Miss Fotozhenia dhe e treta në
Zjarret masive në SHBA, shkrumbohet edhe shtëpia e ish-missit shqiptar (FOTO LAJM) Një nga personat që ka pësuar tragjedi nga zjarret në SHBA është edhe ish-missi shqiptar, Valbona Coba. Ajo jetonte a
Cerrone shkatërron Perryn dhe shkruan historinë në UFC Donald Cerrone nuk e kishte imagjinuar se mbrëmja e së shtunës në Denver do të ishte aq e mrekullueshme për të. Përve
Misset lenë nam duke u përleshur për çmimin (VIDEO) Miss BumBumi i sivjetshëm, garë në të cilën kandidatet ftojnë për titullin e të pasmeve më të mira në Brazil, ka përfund
Ibrahimoviç lë nam në emission Zlatan Ibrahimoviç njihet si njeriu që mund të bëjë çdo gjë jo vetëm në fushë, por edhe jashtë saj. këtë të mërkurë ai i
"Miss Bum Bum" çmend fansat me këto foto në Twitter (FOTO LAJM) Modelja braziliane, Suzy Cortez siç njihet ndryshe me nofkën "Miss BumBum" është shumë aktive në rrjete sociale. Ditë
"Po dh**s", Miss-i nga Letonia skuq publikun shqiptar (VIDEO) Vajzat e Miss Globe 2018 pasi vizituan vende të ndryshme të botës, prej dy javësh ndodhen në Shqipëri. Ato kanë vizi
"Miss Bum Bum" i jep kurajo Messit pas lëndimit, tërbohen fansat (FOTO LAJM) Barcelona është duke fituar me rezultatin 2-0 ndaj Sevillas në "Camp Nou". Lionel Messi u zëvendësua në minutën e 26
Tifoze e flaktë e Messit, "Miss BumBum" çmendet fansta me fotot e saj në Instagram (FOTO LAJM) Suzy Cortez apo siç njihet ndryshe me nofkën si "Miss BumBum" është një modele shumë aktive në rrjetet zyrtare. Ajo
Me ish-miss Shqipërinë në prehër, del fotoja e të dashurit të Elvanës (FOTO LAJM) Ditën e sotme si një ortek, në media shpërtheu lajmi se i dashuri i këngëtares së nohur Elvana Gjata ishte përfshirë mbr
Miss Italia: CR7 dhe Del Piero dy dashuri të pa krahasueshme Ish- miss Italia, dhe ylli i ekraneve italiane, Cristina Chiabottodo njihet si një tifoze e zjarrtë e Juventusit.
I dolën fotot nudo, “Missi” rrezikon kurorën Pak ditë më parë, Carlotta Maggiorana u shpall “Miss Italia”, ku rrëmbeu kurorën e më të bukurës mes vajzave konkurrente
Qytetarët "masakrojnë" miss-in me proteze në këmbë: Juve u mungon zemra! Një vajzë bukuroshe ka zënë vendin e tretë në Miss Italia pavarësisht se ajo ka humbur këmbën kur ishte 13-vjeç. Ajo
Messi fal “Miss Bum Bum”, e zhbllokon në Instagram (FOTO LAJM) Për mbi 2 vite ka zgjatur inati i Leo Messit ndaj Suzy Cortez, apo siç e njohin të gjithë “Miss Bum Bum”. Ylli argjen
Rrëfimi i pazakontë i Eni Çobanit: Doja të bëhesha Miss Shqipëria A e dini se Eni Çobani dhe ish-Miss Shqipëria Valbona Selimllari janë bashkëmoshatare? Dhe jo vetëm kaq. Dy femrat e
Ministri që urrente të huajt dashurohet në refugjaten Në vitin 2003, ministri norvegjez i Peshkimit deklaronte se “Racat, fetë dhe kulturat e ndryshme nuk duhet të përzihen”,
Ky ministër dikur urrente refugjatët, sot u dashurua me bukuroshen iraniane Në vitin 2003, ministri norvegjez i Peshkimit deklaronte se “Racat, fetë dhe kulturat e ndryshme nuk duhet të përzihen”,