999 rezultate për

miss

Para se të shpallej "Miss Shqipria 2019" ishte krah Butrint Imerit (FOTO LAJM) Mbrëmjen e së shtunës është shpallur Miss Shqipëria 2019 dhe kurorën si vajza më e bukur shqiptare e ka rrëmbyer Klea Bu
Kush është bukuroshja që rrëmbeu kurorën e "Miss Shqipëria 2019" (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar në Libohovë u organizua konkursi i bukurisë “Miss Shqipëria 2019”. Qindra banorë të zonës dhe jo vetëm
Miss Serbia tregon arsyen pse bëri shqiponjën me duar (FOTO LAJM) Miss Serbia, Irina Jovanka javët e fundit ka qenë në ballinat e mediave kosovare dhe serbe. Kjo për shkak të gjestit
Kiara Tito zbulon surprizën, ku do ta shohim moderatoren (FOTO LAJM) Pak më parë, moderatorja e njohur, Kiara Tito ka zbuluar në llogarinë e saj në ‘Instagram’, rikthimin në kompeticionin e
E PABESUESHME/ Miss Serbia këndon xhamadanin dhe puth hartën e Kosovës (FOTO LAJM) Ketë javë mysafir n’Kosovë Show kanë qenë vajzat që garojnë për “Miss Fidom Kosova 2019”. Vajza nga dyzetë vendet e b
Bëri Shqiponjën, Miss Serbia "kryqëzohet" nga mediat serbe (FOTO & VIDEO) Një konkurs bukurie me titull Miss Freedom of the World u mbajt në Kosovë dhe mblodhi përfaqësuese të 21 shteteve nga e
Miss Serbia bën shqiponjën me duar gjatë sfilatës në Kosovë (VIDEO) Në një organizim në Kosovë të titulluar ‘Miss Freedom of the World’, kanë marrë pjesë vajza nga vendet e ndryshme të raj
Yll bote, Vali Corleone zbulon të dashurën bukuroshe (FOTO LAJM) Vali Corleone për disa muaj i kishte munguar ekranit, por së fundmi është rikthyer dhe ka zbuluar shumë në një intervist
Almeda ka një arsye shumë të bukur për të festuar (FOTO LAJM) Almeda Abazi njihet për bukurinë e saj, ajo u kurorëzua disa herë si Miss në Shqipëri. ‘Miss Albania’, ‘Miss Globe Unive
"Miss Universe Albania" shpall fituesen, kush është shkodrania që rrëmbeu kurorën (VIDEO) Fituesja e "Miss Universe Albania" u shpall Cindy Marina, një vajzë me origjinë nga Shkodra, por me vendbanim në Amerikë
Xhensila Pere: Meshkujt trremben nga unë, mund të jem edhe një nënë single (FOTO LAJM) Miss, lojtare në “Big Brother”, kërcimtare apo aktore në klip që, në fakt, ambicie kryesore ka të jetë një femër e pavar
Kjo është super makina që i dhuruan Trejsi Sejdinit për ditëlindje (FOTO LAJM) Miss Universe Albania Trejsi Sejdini ka festuar përvjetorin e saj të 19-të. Veç urimeve të shumta nga familjarë, miq dh
“Boll më thatë Miss”, Hygerta Sako tregon paragjykimet E ftuar së fundmi në emisionin "Late night show" Hygerta Sako, e ka ndarë publikisht shqetësimin e saj për faktin që pre
Miss Kosova tërbon fansat, hedh në Instagram një foto pa rroba (FOTO LAJM) Camila Barraza u kurorëzua si më e bukura e Kosovës në vitin 2016. Bukuroshja argjentinase, kohët e fundit dukshëm ka
Sa vjeç mbush sot vajza më e bukur për shqiptarët Agnesa Vuthaj konsiderohet si një nga vajzat më të bukura shqiptare. Ajo ka përfaqësuar me shumë dinjitet Shqipërinë
Trejsit i publikojnë foton e turpshme, kapet duke…(FOTO LAJM) Bukuroshja nga Elbasani, që përfaqësoi Shqipërinë në "Miss Universe", Trejsi Sejdini shpesh është vënë në qendër të vëme
Po na bëjnë sytë?! Shqiptarja rrëmben kurorën e rëndësishme në SHBA (FOTO & VIDEO) Në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, mbrëmjen e djeshme është mbajtur finalja e kompeticionit të bukurisë, Miss New York
Më të bukurat e Shqipërisë, çfarë jete bëjnë sot misset tona? (FOTO LAJM) Ndoshta një nga konkurset e vetme serioze në vendin tonë përsa i përket bukurisë, "Miss Albania" ka nxjerrë ndër vite fy
“Më injoruan”, Treisi rrëfen prapaskenat e Miss Universe (FOTO LAJM) "Kam një pyetje unë. Po të isha unë Tajlanda dhe të shihja që i gjithë populli im shkon pas Trejsit, do isha bërë me ner
Ish-Miss Italia uron klubin e Lazios duke u shfaqur mjaft provokuese (FOTO LAJM) Manila Nazzaro është një tifoze e zjarrtë e Lazios. Miss Italia e vitit 1999 me rastin e 119-vjetorit të themelimit të k