999 rezultate për

miss

Ish-Miss-i shqiptar: Jetoj mes sheikësh në Dubai, në marrëdhënie me meshkujt jam mirë (FOTO LAJM) Ish-Miss-i shqiptar, Nikita Preka, e cila është diplomuar për ekonomi në Londër, ia ka dalë të punësohet në një kompani
Njihuni me 2 vajzat që do të përfaqësojnë Shqipërinë dhe Kosovën në "Miss Globe" (FOTO LAJM) Klea Bushi dhe Eriona Sejdiu janë dy bukuroshet që do të përfaqësojnë Shqipërinë dhe Kosovën në “Miss Globe”. Klea Bu
"Nëse e fitoni titullin, do të zhvishem lakuriq", "Miss Bumbum" bën premtimin e madh për Chelsea-n (VIDEO) Jessica Lopez konsiderohet si njëra prej tifozeve më tërheqëse në ishull. Lopez e cila quhet ndryshe "Miss Bumbum", ë
Nga "ballkoni" i ish-Missit, Gjuzi kthen sytë nga Alesia Bami: Prano ofertën (VIDEO) Deputeti i kuvendit Kujtim Gjuzi kohët e fundit ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave. Ai është përfolur për një nga
E gjuajti në emision për gjoksin, ish-missi shqiptar: Gjuzi s’e kishte me "ballkonin" tim (FOTO LAJM) Vetëm pak ditë më parë, deputeti i kuvendit Kujtim Gjuzi ngacmoi në studio ish-missin shqiptar, Silvana Bushati, duke i
Të pasmet më të bukura në botë janë braziliane, ju prezantojmë me Miss Bumbum 2019 (FOTO LAJM) Një modele braziliane e “Playboy” u kurorëzua MissBumBum World 2019, duke u cilësuar si vajza me të pasmet më të bukura
"E kisha parë në ëndërr", ish-Miss Shqipëria zbulon se është shtatzanë (VIDEO) Porsi shumë njerëz që kishin parashikuar të keqen në ëndërr, Afroviti Goge, ish-Miss, parashikoi një lajm të mirë. Ajo k
I vlerësoi "ballkonin" dhe e bëri zv/presidente të partisë, ish-missi turpëron Kujtim Gjuzin në emision (VIDEO) E bëri zëvendëspresidente të Partisë Konservatore vetëm pak ditë më parë, por ish-missi Silvana Bushati thotë se Shqipër
E gjuajti LIVE për "ballkonin", Kujtim Gjuzi i jep postin e rëndësishëm ish-Miss Shqipërisë (FOTO LAJM) Mazhoranca, opozita ‘brendaparlamentare’ dhe ajo jashtëparlamentare kanë marrë pjesë ditën e sotme në tryezën e diskutim
"Paske ballkon të rrezikshëm", deputeti i njohur ngacmon live në emision ish-miss Shqipërinë (VIDEO) Me modelin e ri të flokëve, qethur së fundi, deputeti Kujtim Gjuzi nuk është treguar i kursyer në kompelimentet ndaj fem
Njihuni me dy velinat e reja të "Fiks Fare", njëra brune tjetra bjonde (FOTO LAJM) "Fiks Fare" ka dy bukuroshe të reja si velina në sezonin e ri. Pas audicioneve të zhvilluara, fituese janë shpallur Daja
Nga kontrolli i nyjës së këmbëve e deri te sytë, kështu zgjidhej dikur Miss-i (FOTO LAJM) Bukuria ka marë gjithmonë vëmendje. Konkurset e bukurisë si për vajza ashtu edhe për djem vazhdojnë zhvillohen tashmë në
Besojeni ose jo, Eni Çobani tashmë është edhe këngëtare (VIDEO) Të gjithë e njohim avokaten Eni Çobani falë daljes së saj publike në emisionin "E diela shqiptare", teksa zhvillon rubr
Para se të shpallej "Miss Shqipria 2019" ishte krah Butrint Imerit (FOTO LAJM) Mbrëmjen e së shtunës është shpallur Miss Shqipëria 2019 dhe kurorën si vajza më e bukur shqiptare e ka rrëmbyer Klea Bu
Kush është bukuroshja që rrëmbeu kurorën e "Miss Shqipëria 2019" (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar në Libohovë u organizua konkursi i bukurisë “Miss Shqipëria 2019”. Qindra banorë të zonës dhe jo vetëm
Miss Serbia tregon arsyen pse bëri shqiponjën me duar (FOTO LAJM) Miss Serbia, Irina Jovanka javët e fundit ka qenë në ballinat e mediave kosovare dhe serbe. Kjo për shkak të gjestit
Kiara Tito zbulon surprizën, ku do ta shohim moderatoren (FOTO LAJM) Pak më parë, moderatorja e njohur, Kiara Tito ka zbuluar në llogarinë e saj në ‘Instagram’, rikthimin në kompeticionin e
E PABESUESHME/ Miss Serbia këndon xhamadanin dhe puth hartën e Kosovës (FOTO LAJM) Ketë javë mysafir n’Kosovë Show kanë qenë vajzat që garojnë për “Miss Fidom Kosova 2019”. Vajza nga dyzetë vendet e b
Bëri Shqiponjën, Miss Serbia "kryqëzohet" nga mediat serbe (FOTO & VIDEO) Një konkurs bukurie me titull Miss Freedom of the World u mbajt në Kosovë dhe mblodhi përfaqësuese të 21 shteteve nga e
Miss Serbia bën shqiponjën me duar gjatë sfilatës në Kosovë (VIDEO) Në një organizim në Kosovë të titulluar ‘Miss Freedom of the World’, kanë marrë pjesë vajza nga vendet e ndryshme të raj