999 rezultate për

miss

"Miss Bota 2000", s'do ta besoni si duket bukuroshja pas 20 vitesh (FOTO LAJM) Priyanka Chopra nga India në vitin 2000 ishte “Miss World”, dhe kjo femër e bukur indianie e mori titullin kur ishte 18
Jo vetëm të bukura, një shkencëtare zgjidhet "Miss America 2020" (FOTO LAJM) Camille Schrier “Miss Virginia” është vajza e cila ka rrëzuar stereotipet për Miss-et të cilët thonë që një vajzë e buku
Miss Xhamajka fitoi kupën, reagimi epik i Miss Nigeria po bën xhiron e rrjetit (VIDEO) U mbajt së fundmi në Londër evenimenti i bukurisë "Miss World 2019" ku fituese u shpall Miss Xhamajka, Toni-Ann Singh. P
U shkurorëzua se ishte nënë, Miss Ukraina padit Miss World (FOTO LAJM) Miss Ukraine që u shpall Miss World dhe që u detyrua të heqë dorë nga titulli po padit kompeticionin për diskriminim.
"Miss Universe 2019", ku u rendit bukuroshja që përfaqësoi Shqipërinë (FOTO LAJM) Zozibini Tunzi është vajza që u shpall Miss Universe 2019. Ajo është 26 vjeçe, nga Afrika e Jugut dhe punon si aktivi
Presidenti i Fiorentinës ngushëllon shqiptarët për tërmetin përmes Albeu.com (FOTO LAJM) Tërmeti i 26 nëntorit ishte shkatërrimtar për Shqipërinë. Solidariteti nga shumë vende, organizata dhe persona me influ
U shpall Miss Bota, bukuroshja shkurorëzohet pasi merret vesh e vërteta Miss Ukraine që u shpall Miss World dhe që u detyrua të heqë dorë nga titulli po padit kompeticionin për diskriminim.
E papritur, ish-Miss Bota ndërron jetë në një aksident me makinë (FOTO LAJM) Ish- Miss Bota nga Pakistani, Zanib Naveed ka humbur jetën në një aksident me makinë. Mediat e huaja shkruajnë se ajo
Miss Serbia përlotet në emision, kujton takimet me të prekurit nga tërmeti (VIDEO) Miss Serbia, Irina Jovanka ka fluturuar drejt Shqipërisë për të ndihmuar të prekurit nga tërmeti. Ajo ka vizituar zon
"Miss Kosova 1997", dalin fotot e rralla të Adelina Ismajlit (FOTO LAJM) Nëse ka një këngëtare e cila është e njohur për ekstravagancën që i shkon shumë për shtat dhe me karakterin e fuqishëm,
Miss Serbia e fiksuar pas shqiptarëve, pas Getoarit fotografohet me një tjetër (FOTO LAJM) Miss Serbia, Irina Jovanka, ka qenë në qendër të vëmendjes para disa kohësh në mediat serbe dhe shqiptare pasi ajo bëri
Ish-Missi rrëfen jetën me Devis Xherahun: Nga kurora e bukurisë te e nusërisë (FOTO LAJM) Devisi njoftoi ndjekësit se do të publikojë klipin e ri “Tjetër bën e tjetër thua”, një këngë ritmike ku ti je protag
Bëri shqiponjën me duar, modelja serbe fotografohet pranë reperit shqiptar Në një organizim tw disa kohwve mw parw në Kosovë të titulluar ‘Miss Freedom of the World’, morën pjesë vajza nga vendet
Një "Miss Universe" ndryshe, Maria kërkon mbështetjen e shqiptarëve (FOTO LAJM) Maria Taragjini është një vajzë e re, me një vullnet të madh për të thyer paragjykimet e shoqërisë dhe me dëshirë për të
Miss-i i parë i Turqisë ishte shqiptare (FOTO LAJM) Konkursin e bukurisë të organizuar për herë të parë në Turqi në vitin 1936 e fitoi një vajzë nga Çamëria, Haxhire Mirush
Ish-Miss Kosova lidhet me serbin dhe nis jetën e re në Dubai (FOTO LAJM) Modelja e shpallur "Miss Universe Kosova 2016", Camila Barraza është komentuar shumë së fundmi për jetë private. Modelja
Besojeni ose jo, kësaj fytyre të bukur shqiptare doktori i tha të bëjë operacion hundën Agnesa Vuthajt — Miss World Albania 2004, Miss Universe Albania, bukuri natyrale — dikur i thanë se duhet të bëjë hundën
Njihuni me bukuroshen që rrëmbeu kurorën e "Miss Universe Kosova" (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar u mbajt nata finale e konkursit të bukurisë “Miss Universe Kosova”. Dhjetëra vajza morën pjesë duke
Miss Serbisë nuk i ndahet zemra nga Shqipëria: Pasi bëri shqiponjën, argëtohet me Noizyn Ju thotë gjë emri Irina Jovanka! Me siguri nuk e keni harruar! Miss Serbia u kritikua pa masë nga mediat e vendit të
Ish-Miss-i shqiptar: Jetoj mes sheikësh në Dubai, në marrëdhënie me meshkujt jam mirë (FOTO LAJM) Ish-Miss-i shqiptar, Nikita Preka, e cila është diplomuar për ekonomi në Londër, ia ka dalë të punësohet në një kompani