999 rezultate për

miss

Juventusi pret pas "derës", Fiorentina e hapur për largimin e sulmuesit Federico Chiesa nuk është i pashitshëm. E pranon vetë presidenti i Fiorentinës, Rocco Commisso, i cili gjithashtu është
"Miss Kosova 1997", fotot e rralla të Adelina Ismajlit (FOTO LAJM) Nëse ka një këngëtare e cila është e njohur për ekstravagancën që i shkon shumë për shtat dhe me karakterin e fuqishëm,
U "masakrua" nga bashkëkombasit pse mbështet Kosovë, Miss Serbia nuk ndalet (FOTO LAJM) Edhe pasi u masakruan nga mediat serbe, pas gjesteve në mbështetje të Kosovës, Missi serb Irina Jovanka nuk ndalet! N
Mbi 5 mijë vdekje, Miss-i heq dorë nga kurora e i kthehet mjekësisë në Angli (FOTO LAJM) Miss Anglia ka dhënë shembullin më të mirë në këto ditë të vështira, duke iu bashkuar ekipit mjekësor si mjeke për të lu
Për pandeminë, Miss Anglia lë kurorën dhe i kthehet punës si mjeke (FOTO LAJM) Një mbretëreshë bukurie e cila u kurorëzua “Miss Anglia” në vitin 2019 është rikthyer në Mbretërinë e Bashkuar për të va
E bllokuar nga koronavirusi, Miss Anglia kërkon t'i rikthehet punës si mjeke (FOTO LAJM) Doktoresha e re e gjithashtu Miss Anglia, Bhasha Mukherjee, ka mbetur e bllokuar në India që prej ndalimit të udhëtimit
Ish-Missi tund të pasmet, ndjekësit: A ke veshur mbathje? (FOTO LAJM) Ish-Miss Italia, Cristina Chiabotto, edhe në këto ditë teksa qëndron në karantinë nuk e ka humbur dëshirën dhe vullnetin
Presidenti i Fiorentinës: Shanset janë të mëdha që ky sezon nuk do të përfundohet Presidenti i Fiorentina, Rocco Commisso, ka dhënë mendimet e tij lidhur me sezonin aktual. Rocco Commissoka insistuar
E bllokuar nga koronavirusi, Miss Anglia kërkon t'i rikthehet punës si mjeke (FOTO LAJM) Doktoresha e re e gjithashtu Miss Anglia, Bhasha Mukherjee, ka mbetur e bllokuar në India që prej ndalimit të udhëtimit
"Miss Bota 2000", s'do ta besoni si duket bukuroshja pas 20 vitesh (FOTO LAJM) Priyanka Chopra nga India në vitin 2000 ishte “Miss World”, dhe kjo femër e bukur indianie e mori titullin kur ishte 18
"Miss Albania" 19 vite më parë, s'do ta besoni çfarë gjendet në arkivat e Liberta Spahiut (FOTO LAJM) Sot është një nga prezantueset më të njohura në Kosovë dhe Shqipëri ku prej më shumë se 10 vitesh drejton emisione të nd
"Derisa vdekja të na ndajë", çifti humb jetën në krahët e njëri-tjetrit Një çift nga Missouri të SHBA-së, të cilët nuk u ndanë asnjëherë nga njëri-tjetri për 65 vjet, vdiqën duke mbajtur duart
Humbi vëllain në atentat mafioz, Misse Beqiri bën dedikimin prekës Misse Beqiri ka thyer heshtjen për herë të parë pas vrasjes tronditëse të vëllait të saj, Flamur Beqiri në prag të krish
"Miss Kosova 1997", dalin fotot e rralla të Adelina Ismajlit (FOTO LAJM) Nëse ka një këngëtare e cila është e njohur për ekstravagancën që i shkon shumë për shtat dhe me karakterin e fuqishëm,
Habit Miss Bumbum, bën tatuazh portretin e Messi-t në vendin intim (FOTO LAJM) Suzy Cortez, modelja braziliane e “Playboy” u kurorëzua Miss BumBum World 2019, duke u cilësuar si vajza me të pasmet më
I ekzekutuan vëllain në mes të Londrës, bëhet e gjallë Misse Beqiri Shokoi Shqipërinë dhe Lodrën vrasja e Producentit shqiptar, Flamur Beqiri i cili akuzohej se kishte lidhje të forta me k
"Nuk e mohoj", ish-Missi reagon pas publikimit të bisedave me pullë të kuqe (FOTO LAJM) Ish-missi, Eria Ago, u përfol në bisedat me pullë të kuqe të Zogut të Tiranës, që u publikuan pak kohë më parë kur u zbu
Figura e njohur e ekranit flet pa rezerva: Valbona Selimllari e fitoi miss-in nga hiçi (VIDEO) Ardita Mullai një nga prezantuese e njohur të viteve '90, e ftuar në ‘Soriee’ foli për vajzat e bukura të Tiranës në ato
"Njëra më bënte masazh, tjetra më puthte", Shpat Kasapi: Kam fjetur me 18 misse Këngëtari i njohur, Shpat Kasapi ka ndarë detaje nga jeta e tij private si asnjëherë më parë. Ai ka rrëfyer se teksa
Tronditet Londra: Vritet para gruas dhe fëmijëve shqiptari Flamur Beqiri, vëllai i Misse Beqiri, e njohur në Britani mbi pjesëmarrjet e saj në spektaklet televizive “reality”, ësh