999 rezultate për

miss

Sot një nga vajzat më të bukura, si dukej Nevina kur u shpall "Miss Shqipëria 2010" (FOTO LAJM) 10 vite më parë Nevina Shtylla ka fituar "Miss Albania 2010". Atë kohë Nevina ishte 16 vjeç dhe triumfoi mes 32 bukur
Zgjidhet misteri, kush është ish-missi që shoqëronte Flori Mumajesin mbrëmë (FOTO LAJM) Flori Mumajesi dhe "flutura" e tijë kanë vjedhur vëmëndjen në festëne ditëlindjes së Arilena Arës. Tashmë vajza që u
Ish-Miss Bota infektohet me COVID-19, e gjithë familja në karantinë (FOTO LAJM) Pas vizitës në spital, superylli i Bollywood-it Aishwarya Rai ka rezultuar pozitive në testin për koronavirusin, një dit
"Më vjen të ulëras": Njihuni me CV-në e deputetes, dikur "Miss Tepelena" që do ndryshojë Kushtetutën Në një rast të pazakontë në historinë e tranzicionit shqiptar të 30 viteve të fundit, mazhoranca e Edi Ramës, së bashku
Ekspozon format me bluzën e Interit, Miss Shqipëria "tërbon" tifozët zikaltër (FOTO LAJM) Klea Bushi, e cila një vit më parë ishte Miss Shqipëria, ka tërbuar tifozët e Interit së fundmi me disa foto të postuar
Infektohet me koronavirusi ylli i filmave indianë bashkë me vajzën 8 vjeçare Aktorja ikonike e Bollywood Aishëarya Rai Bachchan dhe vajza e saj, Aaradhya, rezultuan pozitive me koronavirus pas lajm
Stresi në krahët e "Miss-it", Keisi reagon dhe i vë vulën muhabetit! (VIDEO) Një situatë e pakëndshme u krijua dje për Stresin, pasi në rrjet qarkulloi një lajm sipas së cilit reperi shumë i njohur
"Miss i përjetshëm", ndjekësit të mahnitur nga format e Hygerta Sakos (FOTO LAJM) Ish- "Miss Albania 1995" si dhe moderatorja sportive, Hygerta Sako shfaqet në formë shumë të mirë tek fotot e fundit qe
U lidh me missin shqiptar? Stresi pohon edhe njëherë se është i martuar Stresi u përfol se ishte në një romancë me modelen Atalanta Kërçyku, e cila mban disa kurora miss-i dhe vitin e fundit p
Stresi në krahët e "Miss-it", kush është bjondia që zëvëndësoi Kejsin (FOTO LAJM) Stresi duket se është ndarë përfundimisht nga Kejsi. Reperi i njohur është fotografuar në krahët e bukuroshes Atalant
Ish-Miss dhe brune, s'do ta njihnit kurrë Kejvina Kthellën në këtë foto të vjetër (FOTO LAJM) Velina dhe modelja bukuroshe Kejvina Kthella, duket sikur ka qenë gjithë jetën një bjonde, por jo. Ajo ka ndarë me nd
Nga e dashura e Billës, tek ish-Miss Skrapari: Bukuroshet që nxorrën para pritës të dashurit e tyre Adiola Lakra nuk është e vetmja vajzë që ka 27-vjeçarja që u bë e njohur për publikun shqiptar si kurthi i Hekuran Bill
Ish-Miss Universi humbet këmbën pas komplikacioneve në operacion (FOTO LAJM) Një bukuroshe kolumbiane që ka konkuruar në Miss Universe u detyrua të gjymtonte këmbën e saj pas komplikacioneve të një
E quajti Leka, Missi shqiptar bëhet nënë për herë të dytë (FOTO LAJM) Miss Universe Kosova 2009, Marigona Dragusha, është bërë nënë për herë të dytë. Lajmin e bukur e ka dhënë vetë bukuroshj
Pas komplikacioneve në operacion, ish-Miss Universi humbet këmbën (FOTO LAJM) Një bukuroshe kolumbiane që ka konkuruar në Miss Universe u detyrua të gjymtonte këmbën e saj pas komplikacioneve të një
"Miss Bota 2000", s'do ta besoni si duket bukuroshja pas 20 vitesh (FOTO LAJM) Priyanka Chopra nga India në vitin 2000 ishte “Miss World”, dhe kjo femër e bukur indianie e mori titullin kur ishte 18
20-vjeçarja surprizon me transformimin, nga obeze i futet modelimit (FOTO LAJM) Një studente që ëndërron të bëhet “Miss”, ka pranuar se si ka pasur vështirësi me trupin e saj. Tori White, 20-vjeçe
Devis Xherahu tregon si e ndau karantina nga ish-missi: Kishim detyrime Devis Xherahu dhe ish-missi Ertemiona Mejdani janë prej vitesh së bashku në një lidhje dashurie. Në një intervistë muaj
Zhvishet Irina Shayk, modelja me të brendshme le pa fjalë ndjekësit (FOTO LAJM) Ajo është fytyra e linjës së të brendshmeve “Intimissimi”. Dhe Irina Shayk është zhveshur, për të promovuar fushatën
Miss Shqipëria 1995, si e kujton Hygerta Sako këtë ditë të veçantë (FOTO LAJM) Hygerta Sako është kthyer pas në kohë me postimin e fundit në rrjetet sociale. Moderatorja ka ndarë me ndjekësit mom