999 rezultate për

misioni

Komisioni Europian propozon hapjen e kufijve për Ballkanin Komisioni Evropian ka rekomanduar rihapjen e kufijve të jashtëm të BE-së në 1 korrik për vendet e treta si ato të Ballka
Nga divorci te shkatërrimi i emisionit, flet Aida Shtino Aida Shtino mbetet prej vitesh një nga moderatoret më të dashura për publikun. Dikur të gjithë e ndiqnin me kuriozitet t
Komisioni i Sëmundjeve Infektive vendos për masat e reja Komisioni i Sëmundjeve Infektive të hënën do të mblidhet për të vendosur mbi masat e reja. Alsat mëson se nuk do të
Komisioni i Venecias "shuplakë" Ramës, rrëzon paketën "Anti-Shpifje" Paketa Anti-shpifje ka shkaktuar kritika të mëdha në vend për shkak të përmbajtjes së saj. Pavarësisht kritikave, ma
Ende nuk dihet kur do të hapen kufijtë në Maqedonia e Veriut Komisioni për Sëmundje Ngjitëse për hapjen e kufijve do të diskutojë gjatë kësaj jave. Ende nuk dihet nëse kufijtë do të
Rikthehet emisioni sportiv, por Ilda Bejleri nuk duket gjëkundi (VIDEO) Pak ditë më parë, moderatorja Ilda Bejleri tregoi që nuk është larguar nga “Top Channel” dhe shkak i mungesës së saj ësh
Kuvendi fshin kritikat për abuzimin e 15 vjeçares në mbledhjen e komisionit Ditën e djeshme, Kuvendi i Shqipërisë organizoi mbledhjen e Aleancës së Grave deptuete ku në qendër të diskutimeve ishte
Shkëlqeu gjatë prezantimit, sa i kushtoi Marinës veshja e fundit në emisionin e humorit (FOTO LAJM) Marina Vjollca është një ndër moderatoret më të bukura por dhe që shpenzon shumë për tu dukur bukur në ekran. Mbrëmje
Një ftesë për ta bërë të lumtur, Isli Islami surprizohet "live" në emisionin e mëngjesit (VIDEO) Moderatori i programit të mëngjesit në ekranin e Top Channel, Isli Islami është surprizuar teksa ka qenë duke drejtuar W
A do të përfshihet Komisioni i Venecias në "betejën" e Vetëvendosjes me Gjykatën Kushtetuese? Verdikti i Gjykatës Kushtetuese të Kosovës që i jep të drejtë presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi në vendimin e dekreti
Debat live për Altin Bashën, Rezart Veleshnja braktis emisionin (VIDEO) Aktori i humorit, Rezart Veleshnja ishte i ftuar në "360 gradë", ku gjatë emisionit nisi një debat mes tij dhe poetit Ag
Vettingu në polici: Merret vendimi për drejtorin e Forcave Lëvizëse Operacionale Pas dy muajsh ndërprerje, ditën e sotme ka rifilluar procesi i Vettingut në Policinë e Shtetit. Komisioni i Vettingu
Kafetë dhe restorantet do të hapen të martën? Edhe pse pritej sot, Komisioni i Sëmundjeve Infektive nuk mori vendim për hapjen e kafeneve dhe restoranteve. Minist
Kërcënohet Adi Krasta: Do të t'i thyej kockat! Kërcënimet ndaj zërave kritike të qeverisë nuk kanë munguar kurrë. Gazetari Adi Krasta është kërcënuar. Krasta e publ
E njohu me Mark Frrokun, Rudina Dembacaj i jep "këpucët" aktorit shqiptar Një javë më parë Rudina Dembacaj ka treguar në emisionin “Why Not” të Roza Latit se Visjan Ukcenaj ka qenë ai që e ka pr
Mblidhen sot dy komisionet për të diskutar mbi situatën e koronavirusit Komisioni për Shëndetësi dhe Mirëqenie Sociale dhe Komisioni për Çështje të Sigurisë dhe Mbrojtjes do të mblidhen për të
Kërcënohet një gjyqtar i Gjykatës kundër Krimit e Korrupsionit Një gjyqtar pranë Gjykatës së Posaçme Kundër Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit ka bërë kërkesë për mbrojtje pasi ka
Kthehen në Shqipëri 60 infermierët që ndihmuan kolegët në Itali: Faleminderit nga zemra! (FOTO LAJM) Kthehen në atdhe në përfundim të misionit të tyre për të kontribuuar për Italinë fqinje në momentet që kishte më shumë n
Rudina Magjistari harron se është live në emision e kërkon t'i ndërrojnë karrigen Rudina Magjistari njihet për të papriturat gjatë emisionit të saj të pasdites. Moderatorja ka treguar se në studion e
Mblidhet sot komisioni i Reformës Zgjedhore Komisioni i posaçëm për reformën zgjedhore është mbledhur paraditen e sotme online, pas 6 javësh ndërprerje si pasojë e