999 rezultate për

misioni

"Aq komplimente sa më bërë deri më tani unë nuk guxoj të të bëj më asnjë pyetje", Duka uron për emisionin e ri Einxhelin (VIDEO) Me studio të re, prezantuese po ashtu të re dhe një të ftuar special. Kështu nisi emisioni mbrëmshëm “Pressing” në Abc N
"Drejtoje shigjetën diku tjetër", Sofia e Çanit largohet papritur nga emisioni (FOTO LAJM) Mbrëmjen e sotme emisioni “Zonë e lirë” ka nisur me një lajm të papritur për publikun, të cilin e bëri të ditur vetë dre
Gruaja 21 vjeçare e tradhtonte, 74-vjeçarin serb e kap zemra në mes të emisionit (FOTO LAJM) 53 vite diferencë nuk i kanë ndaluar të martohen. 21-vjeçarja Milijana Bogdanoviç dhe 74-vjeçari Milojko Boziç, u bënë t
Kush e goditi Rezart Veleshnjën? Aktori hedh video me syrin e nxirë Aktori i njohur i humorit, Rezart Veleshnja i ka habitur të gjithë me postimet e fundit që ka bërë në rrjetet e tij soci
Gert Çarçani për partneren e re: Einxhel zgjedhja më perfekte, një vlerë e shtuar për emisionin Emisioni sportiv "Pressing", i drejtuar nga moderatori i mirënjohur Gert Çarçani i cili ka një karrierë 20 vjecare në ga
Iku me bujë nga "E Diell", zbulohet destinacioni i Einxhel Shkirës (VIDEO) Einxhel Shkira iku me bujë në mes të tetorit nga "E diell" edhe pse sapo kishte nisur sezoni. Ajo tha për mediat se
Gruaja e El Çapos, pjesë e emisionit "reality" për anëtarët e karteleve Gruaja e El Çapos, Ema Koronel Aispuro, do t’i bashkohet shfaqjes “realiti” që jepet në VH1, “Anëtarët e Kartelit”. Para
Fustanin e bardhë e bëri "rrugë", por këtë herë Anxhela martohet në mes të emisionit (FOTO LAJM) Jeta personalene e Anxhela Peristerit është vënë shpesh në qendër të mediave. Këngëtarja disa herë është përfolur për
Bushati zgjidhet kryetar i misionit të vëzhguesve të OSBE për zgjedhjet në Bjellorusi Ditmir Bushati zgjidhet kryetar i misionit vëzhgues të Asamblesë Parlamentare të OSBE në Bjellorusi për zgjedhjet parlam
Pas më shumë se një dekade, mbyllet përfundmisht emisioni satirik (FOTO LAJM) Emisioni i njohur satirik "Bypass Show" në faqen e saj në rrjetin social Facebook ka publikuar një postim ku tregon se
Moderatorja shqiptare ngatërron emrin e të ftuarit në mes të emisionit (VIDEO) Moderatorja e sportit Elmira Sadrija ishte e ftuar në emisionin "Ftesë në 5". Ajo iu është përgjigjur pyetje të ndryshme
U rrëzua në mes të emisionit, Aulona Musta tregon me fakte pasojat (FOTO LAJM) Të dielën nisi emisioni "Thumb on" dhe këtë sezon Aulonën dhe Fatmën i pamë në ekranin e Ora News. Që në nisje të emisio
Murrizi e thotë troç: Ti pinë lëngun, opozita parlamentare s’do e votojë Deputeti Myslim Murrizi është shprehur kundër draftit të hartuar nga ekspertët për Reformën Zgjedhore, teksa ka theksuar
Lë televizionin për shkak të shtatzënisë, ja çfarë do të ndodhë me emisionin e Vilma Mashës (FOTO LAJM) Një vit pas martesës, u zbulua se moderatorja Vilma Masha është në pritje të fëmijës së parë. Ajo tashmë është në mua
Surprizë nga Afganistani, momenti drithërues kur ushtari takon të ëmën (VIDEO) Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka, ka postuar në rrjetet sociale, momente prekëse të një nëne që ribashkohet me djalin
Aulona rrëzohet në mes të skenës pa nisur mirë emisioni Mbrëmjen e sotme ka nisur sezonin e ri “Thumb On”, programi nën drejtimin e Aulona Mustës dhe Fatma Haxhialiut. Po që
Renato bërtet, konkurrenti gjuan me shkelm mes emisionit (VIDEO) Vijojnë sherret dhe tensionet në “Hell’s Kitchen”. Ashtu sikurse jemi mësuar shpesh të shohim edhe mbrëmjen e djeshme nj
Për herë të parë në Shqipëri, Luana sjell në emisionin e saj këngëtarin me famë botërore (VIDEO) Moderatorja Luana Vjollca ka premtuar se puntata e radhës e emisionit të saj “Shiko kush luan” do të jetë një spektakël
Basha reagon për herë të parë për vilën luksoze dhe i përvishet keq Arian Çanit Moderatori Arian Çani ka diskutuar në emisionin e tij “Zonë e lirë” zhvendosjen e shtëpisë së kryedemokratit Lulzim Bash
I ngeli dikur në klasë, Iris Luarasi u kërkon falje 4 VIP-ave Deklarata e Iris Luarasit disa ditë më parë se kishte ngelur në provomi edhe disa ish-stuidntë të saj që sot i përkasin