999 rezultate për

misioni

Luana i merr hak Alketa Vejsiut, i përgjigjet kunjave në emisionin e saj (VIDEO) Prej disa ditësh rrjeti po zihen nga “lufta” e Alketa Vejsiut me Xhemi Shehun dhe motrat Vjollca. Për këto të fundit,
Në mes të emisionit, Irgen Çela dhe Arjola Demiri puthen në buzë (VIDEO) Mbrëmjen e nesërme do të transmetohet në Top Channel puntata e fundit e këtij sezoni të "Shiko kush luan". Të ftuar do t
Me një këngë të vetëm i fiksojë të gjithë, rikthehet fuqishëm Krusita (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë e mbani mend Krusitën e cila me këngën "Akull" bëri namin në "Kënga Magjike". Që pas këtij suksesi,
Surpriza e Gracianos e bëri mamanë e tij të përlotej në mes të emisionit! (VIDEO) Ditën e djeshme, në puntatën speciale të emisionit “E diell” ishin të ftuar balerini Graciano Tagani dhe mamaja e tij.
Zbulohet projekti i ri: Jul Deda nis emisionin e tij të humorit (FOTO LAJM) Aktori shumë i dashur për publikun e që na ka bërë gjithnjë të qeshim me batutat e tij, Jul Deda duket se po punon për n
Klea Huta dhe Elgit Doda në pritje të fëmijës së parë! (FOTO LAJM) Në puntatën e fundit të emisionit “Shiko Kush Luan”, Klea Huta si gjithnjë dukej yll, por prisni pak, po ky barku pak më
Jo vetëm që u martuan, por Klea Huta i tha "Po" Elgitit në mes të emisionit (VIDEO) Klea Huta e veshur me vello i tha “Po” Elgit Dodës në emisionin e Luana Vjollcës. Një ceremoni altari është improvizu
Pas Olsit edhe Albano tremb në mes të emisionit Marinën, do qeshni me lot (VIDEO) Tre ditë më parë, Marina Vjollca publikoi një video teksa xhironte puntatën e 31 dhjetorit. Ajo që i bëri të qeshnin të
Mes lotësh, Fjoralba Ponari njofton largimin nga emisioni (VIDEO) Fjoralba Ponari ka njoftuar mes lotësh largimin nga programi që drejtoi këtë sezon televiziv "Ora e Tiranës". Fjoralba f
Rike Roçi tregon në mes të emisionit vendin intim ku ka tatuazh (VIDEO) Rike Roçi është një nga vajzat e showbizit që komentohet shumë në media sidomos për fotot dhe pozat provokuese. Së fundm
Sherr me Fevziun? Kastro Zizo: Ja pse nuk e ftoj Blendin në emisionin tim Kastro Zizo ka treguar se nuk ka raport të mirë me gazetarin Blendi Fevziu dhe ky është personazhi i vetëm të cilin ai n
Kush pritet të jenë anëtarët e komisionit për verifikimin e mandatit të deputetëve Deputetët që fituan mandatet gjatë zgjedhjeve të fundit parlamentare të mbajtura më 6 tetor, janë mbledhur në seancën ko
Blerja e parë e Artetës te Arsenali pritet të jetë ylli i Napolit Trajneri i ri i Arsenalit, Mikel Arteta, synon ta përmirësojë mbrojtjen e skuadrës së tij, duke e përforcuar me mbrojtës
Të dyja pa reçipeta në skenë, Wanda Nara dhe Ingrid Gjoni bëjnë xing me veshjen (FOTO LAJM) E ftuar së fundmi në emisionin "E diell" në Top Channel ishte këngëtarja e njohur Ingrit Gjoni. Ingridi foli per jet
Mamaja vë në siklet këngëtaren shqiptare në mes të emisionit: Kur do martohesh? E ftuar në “Ftesë në 5”, ishte këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Ëngjëllusha Salihu, vajza e Shyhrete Behlulit.
Meta përgjigjet "flakë për flakë": Do i drejtohem Komisionit të Venecias për shkeljet e Kuvendit Presidenca ka reaguar për vendimin Komisionit Hetimor për shkarkimin e kreut të Shtetit. Komisioni vendosi të zgjerojë h
Pra, Shpati qenka ndarë në prag fejese dhe tani është single! (VIDEO) Pak kohë më parë në një intervistë për emisionin “Mirage”, Shpat Kasapi njoftoi se ishte në një lidhje. Ai u shpreh s
Shkarkimi i Metës, komisioni i drejtohet sërish "Venecias" Ka përfunduar mbledhja e Komisionit Hetimor i ngritur për shkarkimin e Presidentit të Republikës, Ilir Metës. Abcnews
Edhe njëherë, Dua Lipa flet me krenari për origjinën në emisionin më të shikuar në Amerikë (VIDEO) Dua Lipa është ulur për një bisedë me Jimmy Fallon në emisionin e tij shumë të shikuar në Amerikë. Dua Lipa është rik
"M'u ka lut Lori", Olsi Bylyku prish miqësinë me Lorencin në mes të emisionit (VIDEO) Olsi Bylyku dhe Lorenca Hasrama njihen jo vetëm për bashkëpunimet e tyre në muzikë, por edhe për miqësinë e tyre prej vi