999 rezultate për

misioni

Rike Roçi tregon në mes të emisionit vendin intim ku ka tatuazh (VIDEO) Rike Roçi është një nga vajzat e showbizit që komentohet shumë në media sidomos për fotot dhe pozat provokuese. Së fundm
Sherr me Fevziun? Kastro Zizo: Ja pse nuk e ftoj Blendin në emisionin tim Kastro Zizo ka treguar se nuk ka raport të mirë me gazetarin Blendi Fevziu dhe ky është personazhi i vetëm të cilin ai n
Kush pritet të jenë anëtarët e komisionit për verifikimin e mandatit të deputetëve Deputetët që fituan mandatet gjatë zgjedhjeve të fundit parlamentare të mbajtura më 6 tetor, janë mbledhur në seancën ko
Blerja e parë e Artetës te Arsenali pritet të jetë ylli i Napolit Trajneri i ri i Arsenalit, Mikel Arteta, synon ta përmirësojë mbrojtjen e skuadrës së tij, duke e përforcuar me mbrojtës
Të dyja pa reçipeta në skenë, Wanda Nara dhe Ingrid Gjoni bëjnë xing me veshjen (FOTO LAJM) E ftuar së fundmi në emisionin "E diell" në Top Channel ishte këngëtarja e njohur Ingrit Gjoni. Ingridi foli per jet
Mamaja vë në siklet këngëtaren shqiptare në mes të emisionit: Kur do martohesh? E ftuar në “Ftesë në 5”, ishte këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Ëngjëllusha Salihu, vajza e Shyhrete Behlulit.
Meta përgjigjet "flakë për flakë": Do i drejtohem Komisionit të Venecias për shkeljet e Kuvendit Presidenca ka reaguar për vendimin Komisionit Hetimor për shkarkimin e kreut të Shtetit. Komisioni vendosi të zgjerojë h
Pra, Shpati qenka ndarë në prag fejese dhe tani është single! (VIDEO) Pak kohë më parë në një intervistë për emisionin “Mirage”, Shpat Kasapi njoftoi se ishte në një lidhje. Ai u shpreh s
Shkarkimi i Metës, komisioni i drejtohet sërish "Venecias" Ka përfunduar mbledhja e Komisionit Hetimor i ngritur për shkarkimin e Presidentit të Republikës, Ilir Metës. Abcnews
Edhe njëherë, Dua Lipa flet me krenari për origjinën në emisionin më të shikuar në Amerikë (VIDEO) Dua Lipa është ulur për një bisedë me Jimmy Fallon në emisionin e tij shumë të shikuar në Amerikë. Dua Lipa është rik
"M'u ka lut Lori", Olsi Bylyku prish miqësinë me Lorencin në mes të emisionit (VIDEO) Olsi Bylyku dhe Lorenca Hasrama njihen jo vetëm për bashkëpunimet e tyre në muzikë, por edhe për miqësinë e tyre prej vi
Fjoralba Ponari heq dorë nga emisioni i njohur, moderatorja zbulon planet e karrierës (FOTO LAJM) Moderatorja Fjoralba Ponari që në daljen e saj të parë ka tërhequr vëmendjen me pamjen. Ajo këtë sezon televiziv ka p
KE: Projektligji i shtypit ngre shqetësime edhe pas ndryshimeve të fundit Komisioni Evropian tha sot se projektligji për shtypin në Shqipëri, megjithë ndryshimet që i janë bërë ditët e fundit, p
Debate te Komisioni i Medies, largohet e bojkoton kryetarja Fatjona Dhimitri Kryetarja, Fatjona Dhimitri është larguar, duke bokotuar komisionin e Medias, deri në tërheqjen e dy projektligjeve për
Komisioni i Ekonomisë pro shkarkimit të Arben Malajt Komisioni i Ekonomisë miratoi pak më parë propozimin e maxhorancës për shkarkimin e Arben Malajt nga detyra e anëtarit t
Diskutohet shkarkimi i Arben Malaj Gjatë fundjavës deputetë të komisionit të ligjeve dhe ata të komisionit të medias dhe specialistë të kryeministrisë kan
Hetimi ndaj Trump, Komisioni i Ligjeve miraton ngritjen e akuzave Komisioni i Ligjeve në Dhomën e Përfaqësuesve rekomandoi ngritjen e akuzave ndaj Presidentit Donald Trump. Javën e ardhs
Konkurrenti e imiton në mes të emisionit, Renato Mekolli bën reagimin e papritur (VIDEO) Këtë puntatë të "Hell's kitchen" nuk ka pasur vetëm të bërtitura e sherre, por edhe humor. Një nga konkurrentët, Rezarti
Në Shqipëri i "mbyllën" dyert, Adi Krasta nis emisionin e tij në Kosovë Gazetari i njohur, Adi Krasta i rikthehet ekranit. Këtë herë ai ka zgjedhur të bëhet pjesë e një televizioni në Kosov
Tërmeti, përfundon misioni në Shqipëri i ekspertëve izraelitë (VIDEO) Grupi i ekspertëve izraelitë që erdhën në Shqipëri pas tërmetit të 26 nëntorit, kanë përfunduar misionin e tyre në vendi