999 rezultate për

misioni

Epike! Moderatorja rrëzohet në mes të emisionit (VIDEO) Puntata e ditës së sotme në emisionin “Pop Culture” në “Top Channel” ka sjellë plot argëtim dhe të qeshura në ekran.
E pazakontë, Arian Çani fton të bijën në emisionin e tij (VIDEO) Ka kaq shumë vite që shfaqet çdo javë në ekranin e shqiptarëve, por askush nuk di asgjë për familjen e tij. E ka ruaj
Komisioni i Medias rrëzon dekretin e Metës për paketën anti shpifje Komisioni i Medias ka rrëzuar në mbledhjen e sotme dekretin e Presidentit të Republikës për kthimin e paketës “Anti-shpi
INTERVISTA/ Ministri shqiptar i Zaevit: Partia jonë, e dytë tek shqiptarët Ministri Edmond Ademi është në LSDM-në e Zoran Zaev që nga viti 1992. Ademi thotë për emisionin “Ballkan” në Abc News se
Paketa anti shpifje në Komisionin e Venecias, Basha: Provë që cënohet fjala e lirë Kryetari i Partisw Demokratike Lulzim Basha ka përshëndetur vendimin e marrë nga Komiteti i Monitorimit të Asamblesë Par
Zgjedhja e dy anëtarëve të Gjykatës Kushtetuese, Meta shtron kërkesën për Komisionin e Venecias Presidenti i Republikës, Ilir Meta i është drejtuar Komisionit të Venecias, lidhur me shkeljet kushtetuese për zgjedhjen
Zgjidhet emri, kush është socialistja që do të zëvëndësojë Arban Ahmetajn Ditën e sotme gjatë mbledhjes së PS, është marrë vendimi se Milva Ekonomi do të jetë kryetarja e Komisionit të Ekonomisë
Xhaferi: Lufta kundër korrupsionit parakusht për një shtet të suksesshëm, demokratik dhe të drejtë Kryetari i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë së Veriut, Talat Xhaferi në takimin e sotëm e inkurajoi kryetaren dhe an
NEGOCIATAT/ Zaev takohet me delegacionin e Komisionit Evropian Delegacioni partiak i LSDM-së i udhëhequr nga kryetari Zoran Zaev bashkë me sekretarin e përgjithshëm Lupço Nikollovski,
Nuk është Big Brother, emisioni i ri i Luanës do i fiksojë shqiptarët (VIDEO) Prej ditësh në media qarkulloi një lajm, ku thuhej se Luana do të moderojë edicionin e ri të “Big Brother”. Në vorbul
Reformën Zgjedhore ul në tryezë opozitën dhe maxhorancën Opozita dhe maxhoranca do të ulën sot në Komisionin e Posaçëm të Reformës Zgjedhore. Mw parw, opozita kishte bojkotua
"Është pa brekë", Fifi lë pa fjalë Luanën dhe Rezartin mes emisionit (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme u transmetua puntata e fundit e këtij sezoni të "Shiko kush luan". Në lojën "Ndaje ose zhvishu", morë
Luana i merr hak Alketa Vejsiut, i përgjigjet kunjave në emisionin e saj (VIDEO) Prej disa ditësh rrjeti po zihen nga “lufta” e Alketa Vejsiut me Xhemi Shehun dhe motrat Vjollca. Për këto të fundit,
Në mes të emisionit, Irgen Çela dhe Arjola Demiri puthen në buzë (VIDEO) Mbrëmjen e nesërme do të transmetohet në Top Channel puntata e fundit e këtij sezoni të "Shiko kush luan". Të ftuar do t
Me një këngë të vetëm i fiksojë të gjithë, rikthehet fuqishëm Krusita (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë e mbani mend Krusitën e cila me këngën "Akull" bëri namin në "Kënga Magjike". Që pas këtij suksesi,
Surpriza e Gracianos e bëri mamanë e tij të përlotej në mes të emisionit! (VIDEO) Ditën e djeshme, në puntatën speciale të emisionit “E diell” ishin të ftuar balerini Graciano Tagani dhe mamaja e tij.
Zbulohet projekti i ri: Jul Deda nis emisionin e tij të humorit (FOTO LAJM) Aktori shumë i dashur për publikun e që na ka bërë gjithnjë të qeshim me batutat e tij, Jul Deda duket se po punon për n
Klea Huta dhe Elgit Doda në pritje të fëmijës së parë! (FOTO LAJM) Në puntatën e fundit të emisionit “Shiko Kush Luan”, Klea Huta si gjithnjë dukej yll, por prisni pak, po ky barku pak më
Jo vetëm që u martuan, por Klea Huta i tha "Po" Elgitit në mes të emisionit (VIDEO) Klea Huta e veshur me vello i tha “Po” Elgit Dodës në emisionin e Luana Vjollcës. Një ceremoni altari është improvizu
Pas Olsit edhe Albano tremb në mes të emisionit Marinën, do qeshni me lot (VIDEO) Tre ditë më parë, Marina Vjollca publikoi një video teksa xhironte puntatën e 31 dhjetorit. Ajo që i bëri të qeshnin të