999 rezultate për

misioni

Meta zbulon informacionin sekret: Një ngjarje e rëndë do ndodhte në Tiranë Gjatë fjalës së tij para Komisionit Hetimor për shkarkimin e tij, Presidenti Meta zbuloi edhe disa informacione që sipas
Hera e parë në historinë e vendit! Presidenti Meta sot në Komisionin Hetimor, u përgjigjet akuzave Presidenti Meta do të jetë sot në orën 10:00 përballë Komisionit të posaçëm Hetimor parlamentar, i ngritur për shkarkimi
Meta me prova të forta nesër në Kuvend përballë Komisionit Hetimor Ora 09 e 59 e ditës së nesërme do të shënojë edhe kulmin kur Presidenti i Republikës Ilir Meta do të trokasë në derën e
Pritet të zëvendësojë Johannes Hahn si Komisionere e Zgjerimit, kjo është deputetja kroate Postin e Komisionerit për Zgjerimin në Bashkimin Europian mund ta marrë eurodeputetja kroate Dubravka Suica. Lajmi nuk ë
Komisoni i Venecias në Tiranë për shkarkimin e Metës, reagon PD Partia Demokratike ka reaguar në lidhje me ardhjen e Komisionit të Venecias ku thotë se takimi me ta do të jetë i pari n
Së shpejti në ekran! Zbulohet kur do të startojë emisioni që rikthen Marina Vjollcën (FOTO LAJM) Pas një shkëputjeje të gjatë nga ekrani, Marina Vjollca do të rikthehet dhe me siguri do të bëjë namin. Ajo do të vaz
Komisioni i Venecias "zbarkon" në Tiranë për shkarkimin e Metës Komisioni i Venecias do të mbërrijë në Tiranë të martën e javës së ardhshme. Vizita dy ditore (10-11 shtator) e deleg
Kuvendi miraton shkarkimin e Janeva-s Komisioni për çështje dhe emërime pa diskutim me vendim unanim e ka vërtetuar propozimin deri te Kuvendi, Katica Janeva
Vështirësohet procedura për shkarkimin e Jenevës Komplikime të reja rreth seancës së Komisionit Parlamentar për Çështje të Zgjedhjeve dhe Emërimeve ku duhet të shqyrtohe
Ka dhe kështu, Artan Hoxha surprizohet nga gruaja në mes të emisionit (FOTO LAJM) Emisioni i Alban Dudushit ka startuar këtë sezon me një surprizë për gazetarin Artan Hoxha, i cili ishte pjesë e panelit
Të enjten nis procedura për shkarkimin e Janevas Kryetari i Komisionit parlamentar për zgjedhje dhe emërime, Ilija Dimovski kërkon që raporti i Këshillit të Prokurorëve
Thirrja nga Komisioni Hetimor, ragon Meta: E gjitha është propagandë anti-President Presidenti Ilir Meta është thirrur nga komisioni hetimor për të dëshmuar në datën 6 shtator dhe për të dhënë sqarimet e
Komisioni Hetimor thërret Metën të dëshmojë Komisioni hetimor parlamentar, i cili synon shkarkimin e Presidentit për shkelje të rëndë të Kushtetutës zhvillon sot m
Komisioni rrëzon 2 dekretet e Metës, po diskutohen rrugët me koncesion Komisioni i Ekonomisë ka rrëzuar dekretin e Presidentit Ilir Meta për privatizimet. Ky dekret u rrëzua nga votat e maxho
"Sherr" për audiencë, Rudina Magjistari nuk ja lë manget Bieta Sulos (FOTO LAJM) Emisionet e pasdites janë kthyer padyshim në të preferuarit e publikut, duke trajtuar tema sociale nga më të ndryshmet.
Një zonjë me class, kështu duket Marina në zyrën e saj në Tv Klan (VIDEO) Marina Vjollca vijon të na mbajë pezull sa i përket emisionit të ri që pritet të transmetohet shumë shpejt në “TV Klan”.
Koha për një mision gjerman në Ngushticën e Hormuzit Ngushtica e Hormuzit, një nga rrugët më të rëndësishme detare të botës është shumë e frekuentuar. Ajo shërben për di
Mblidhet sot Komisioni për shkarkimin e Metës Mesditën e sotme, Komisioni Hetimor do të vendose fatin e Presidentit Meta. Mbledhja do të zhvillohet në orën 12 dhe
Nesër mblidhet komisioni hetimor për shkarkimin e Metës Komisioni hetimor për hetimin e Presidentit Meta, pritet të mblidhet ditën e nesërme në orën 12:00. Komisioni posedon
Donaldi feston ditëlindjen, rrjeti i bën dhuratë foton ku Bora i kap të pasmet (FOTO LAJM) Gjatë puntatës së kësaj jave të emisionit “Treshat”, në studio me moderatorët Bora Zemani dhe vëllezërit Veshaj, ishte j