999 rezultate për

misioni

Shtatë vite nga ekzekutimi i komisarit Dritan Lamaj, Komisioni i Ligjeve mban 1 minutë heshtje Anëtarët e Komisionit të Ligjeve kanë mbajtur sot 1 minutë heshtje në përkujtim të kryekomisarit Dritan Lamaj, i ekzekut
Hapur fare, këngëtarja shqiptare gjuan Julian Dedën në mes të emisionit (VIDEO) Aktori shumë i dashur për publikun, Jul Deda ishte i ftuar së fundmi në emisionin "Kojshia shoë", në Kosovë. Gjatë emisi
E bukur dhe elegante, Kiara Tito befason me foton e fundit (FOTO LAJM) Kiara Tito është një nga vajzat më me emër të showbizit shqiptar. Teksa po punon për emisionin e rri që pritet të nisë s
Rinën apo Taynën? Fero çudit me përgjigjjen në mes të emisionit (VIDEO) Reperi i njohur Fero ishte së fundmi i ftuar në "Mirage", në rubrikën "Kë zgjedh". Ai është vënë përballë zgjedhjeve mes
I PAPARË/ Shqiptari fiton shumën e majme në emisionin italian (VIDEO) Një i ri shqiptar ka fituar plot 30 mijë euro në emisionin e famshëm televiziv "Avanti un altro" që transmeton televizio
Skandali me mësuesin në Fier, kryetarja e Komisionit të Arsimit thirrje ministres Shahini të japë dorëheqjen Mësuesi në Fier Agron Bego ka shkaktuar jo pak reagime në vendin tonë, kjo për shkak se ky i fundit i cili jepte mësim n
Rama i prerë: Do iki nga emisioni, arsyeja është Rea Xhillari Kryeministri Edi Rama sonte është i ftuar në "Top Story" për të folur për konferencën e donatorëve ku Shqipërisë iu ofru
OFL vazhdon misionin, kush janë dy emrat që morën sot "letrën" Dy subjekte të tjera të paketës anti-KÇK janë bërë sot publike nga OFL, që të deklarojnë pasurinë e tyre brenda 48 orësh
Ligji për Prokurorinë Publike diskutohet sot në Kuvend Kryetari i Kuvendit të Maqedonisë së Veriut, Talat Xhaferi për sot ka caktuar seancën e 135-të, ku në rend dite përpos p
Propozim live në emisionin shqiptar, surpriza më e bukur e Shën Valentinit (VIDEO) Puntata e djeshme e emisionit "Dilema Deal or no Deal" në Top Channel ishte më e veçanta, kjo sepse në studio u bë një p
Elisa Spiropali: Performanca në Opinion, ai është Rama i vërtetë! “Spektakli” i Edi Ramës mbrëmë në emisionin “Opinion” prej 24 orësh është bërë hit në rrjetet sociale në vend. Pikërisht
OFL vazhdon misionin, kush janë emrat që marrin sot "ultimatumin" Vijon Operacioni Forca e Ligjit. Në zbatimit të Ligjit Special për masat pasurore ndaj individëve të dënuar apo akuzu
Kush janë tetë kandidatët në garë për kreun e BKH-së Janë plot tetë kandidatë në garë për postin e kreut të Byrosë Kombëtare të Hetimit(BKH). Ata janë vlerësuar pozitivisht
Takimi me delegacionin e Venecias, Basha paralajmëron mazhorancën Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha dhe përfaqësues të tjerë të opozitës kanë zhvilluar mëngjesin e sotëm një t
Moderatorja shqiptare e thotë live: Më hoqën nga puna akoma pa filluar emisioni (FOTO LAJM) Arjola Shehu, e cila prezantonte prej kohësh “Kush vjen për drekë” në TV Klan, u largua papritur nga moderimi i këtij em
"Të laj e të lyej, jam i 99-ave", policia arreston mësuesin që ngacmoi s*ksualisht nxënësen “Në lidhje me rastin e publikuar mbrëmjen e djeshme në emisionin investigativ “Stop”, ku bëhej fjalë për ngacmimin seksu
Ndahen Komisionet Parlamentare: 8 pushteti dhe 6 opozita Kryesia e Kuvendit, në mbledhjen e mbajtur sot, ka ndarë Komisionet Parlamentare. Koalicioni LVV – LDK, bashkë me minori
Anti-shpifja, delegacioni nga Venecia zbarkon në Tiranë Një delegacion i Komisionit të Venecias do të vijë ditën e sotme në Tiranë në lidhje me paketën Antishpifje. Kjo e fu
Alketa Vejsiu zbulon planet pas kthimit nga Sanremo (VIDEO) Para se të ngjitej në festivalin prestigjioz të Sanremos dhe të vihej në qendër të vëmendjes nga mediat italiane, modera
"Kam frikë vetëm një njeri në Shqipëri, të ekzekuton": Çfarë tha Lul Berisha në momentin e arrestimit Ish-drejtuesi i lartë në Policinë e Shtetit Erzen Breçani tha në emisionin Opinion se sekuestrimi i pronave që synon OFL