999 rezultate për

miri

"Admiri dhe Klementi mbanin bomba dhe pistoleta në çantë": Dëshmia e plotë e Alkond Bengasit Në dëshminë që Alkond Bengasi, bashkëpunëtor i drejtësisë, ka dhënë para prokurorëve për Krime të Rënda, ka treguar gjit
Dorëzohet Neymar: Dua të bëhem më i miri në planët, por Messi është para meje Neymar po tentn të bëhet futbollisti më i mirë në botë por ka pranuar se Lionel Messi është para tij. "Nuk e kam fiks
Grubi: Skandaloze, dënohen dy shqiptarë me 19 vite burg, ndërsa vrasësi i Almirit me 6 vite Deputetët e BDI-së, Artan Grubi dhe Ejup Alimi e kanë cilësuar si skandaloze vendimin për të dënuar me nga 19 vite burg
Apeli rikthen në gjykim rastin "Almiri" Gjykata e Apelit ka dërguar lëndën e Almir Aliut për referim në Prokurorinë e Lartë. Organi i lartë i akuzës në kolegjiu
Këto imazhe tregojnë më së miri realitetin e sotëm (FOTO LAJM) Njerëzimi ka evoluar nga viti në vit dhe bashkë me të, edhe mënyra e jetesës. Teknologjia ka luajtur një rol shumë të rë
Ferguson lavdata për Messin: Tashmë është më i miri Sir Alex Ferguson ka folur pas eliminimit të Manchester United nga Barcelona. Ish-trajneri i Manchester United, Sir A
Miriam Cani tregon pse nuk merr pjesë në Festivalin e Fundvitit Këngëtarja e njohur, Miriam Cani, ka qëndruar gjithnjë e tërhequr nga festivalet shqiptare. Lidhur me këtë, ajo ka fo
"Libër apo film! Admiri do të mbesë pjesë e historisë", flet vëllai i grabitësit të vrarë Vëllai i Admir Muratajt, grabitësit që mbeti i vrarë një javë më parë në Rinas ka reaguar përmes një postimi në Facebook
“Almiri”, gjykata po lehtëson vrasësit (VIDEO) Në rigjykimin për rastin e Almir Aliut, a po e përsërit Gjykata e Kumanovës vendimin skandaloz të shkallës së parë? “
Admiri i grabiste, gruaja i "pastronte": Skema si u investuan miliona euro të bankave shqiptare I arratisur nga një burg grek në vitin 2013 dhe prej gjashtë vitesh në ilegalitet në Shqipëri, Admir Murataj akuzohet se
Simeone ngre në "qiell" lojtarin e tij, është më i miri në botë Pas fitores 2-0 ndaj Celta Vigo, trajneri i Atletico Madrid, Diego Simeone ka folur ndër të tjera specifikisht për dy pr
Babai i Stresit ngushëllon familjen Murataj për vrasjen e Admirit: Jeni të nderuar! (FOTO LAJM) Babai i këngëtarit Stesi, Sali Lushaj ka ngushëlluar familjen e e grabitësit Admir Murataj i cili u vra gjatë super aksi
I shënoi Manchester City-t, goli i Celinës shpallet më i miri i muajit mars (VIDEO) Goli i mrekullueshëm i Bersant Celinës kundër Manchester City është votuar si goli më i mirë i Swansea City për muajin m
Elisa shikon "Skëndërbeun" me admirim, karriget e LSI-së mbushen me deputetë (FOTO LAJM) Seanca e sotme parlamentare u fokusua te grabitja e Rinasit si dhe procesi i integrimit të Shqipërisë në Bashkimin Europ
Admirin e tradhtuan shokët? Kërcënon hapur vëllai i grabitësit Vëllai i Admir Muratajt të vrarë gjatë grabitjes së djeshme në Rinas, bëri një seri deklaratash të forta gjatë ditës së
Rivalizon bindshëm Kim Kardashian, fotot e fundit e vërtetojnë mësëmiri (FOTO LAJM) Është apo jo më e mirë se Kim Kardashian, siç pretendon, këtë s’jemi në gjendje ta përcaktojmë. Por, që Anastasiya Kv
Refuzohet ankesa, një serb do të vazhdojë gjykimin për rastin Almiri Gjykata e Kumanovës e ka refuzuar kërkesën e palës mbrojtëse në rastin “Almir Aliu” për ndërrimin e ndihmës gjykatësit t
15 vite në depresion, i riu u kërkon falje prindërve Mbrëmjen e sotme, në programin “Dua të të bëj të lumtur” u trajtua historia e një të riu, i cili prej vitesh kishte vuaj
Pogba: Messi është lojtari më i miri në botë Debati se cili është futbollisti më i mirë në botë, Lionel Messi apo Cristiano Ronaldo, s’ka të ndalur dhe i fundit që e
Rui Costa: Ronaldo është më i miri në botë, është i lumtur te Juventus Rui Costa, ish lojtari i Portugalisë ka lavdëruar bashkombasin e tij Cristino Ronaldo. "Sinqerisht, kur vendosi të la