999 rezultate për

miri

Messi apo Ronaldo, superkompjuteri vendos për më të mirin E gjithë bota e futbollit është e ndarë, kur bëhet pyetja: se cili është më i mirë Messi apo Ronaldo? Janë dy lojtarë
Messi apo Ronaldo, shkenca tregon kush është më i miri Pyetja është nga ato që mund të mbeten edhe pa përgjigje: cili është më i fortë Cristiano Ronaldo apo Lionel Messi? J
Miriam Cani nostalgjike, dukej totalisht ndryshe kur ishte 18 vjeç (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Miriam Cani pak kohë më parë zbuloi për të gjithë lajmin e ëmbël të shtatzënisë. Bukuroshja është
Pesë të vdekur në Kashmir, India dhe Pakistani në prag të luftës Pakistani dhe India shpesh shkëmbejnë zjarr në rajon, por tensionet janë rritur që nga 5 gushti kur New Delhi anuloi sta
70 vite nga masakra e Mirditës ku u varën dhe pushkatuan 14 persona (FOTO LAJM) Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Baha, sot ka kujtuar 70 vjetorin e një masakre të përgjakshme gjatë periudhës së komun
Parku Chapultepec në Meksikë zgjedhet më i miri në botë (VIDEO) Një park në Meksikë është zgjedhur më i miri në botë nga një organizatë ndërkombëtare. Parku Chapultepec, në Meksikë
Natyra zotëron botën, këto fotografi e tregojnë më së miri (FOTO LAJM) Natyra sundon dhe mbizotëron kudo ajo është e lirë të veprojë, pasi është njeriu që e shkatërron gjithmonë atë. Çdo v
Daily Mail: Si hyri në Angli si "zotëri" i frikshmi i Burrelit (FOTO LAJM) Një operacion i mbajtur në sekret të plotë mes skuadrës së ekstradimeve në Londër dhe policisë shqiptare mundësoi arrest
Një vjehërr si e Venera Lumanit, e mabn me gjithë të mirat (FOTO LAJM) Pak muaj më parë, këngëtari i njohur Lind Islami i propozoi për martesë këngëtares, Venera Lumani dhe ata janë një çift
Kjo është pija që zëvëndëson më së miri palestrën dhe dietat për disa kilogram më pak Të kesh peshën ideale është një nga sfidat më të mëdha me të cilat përballet një grua. Disa zgjedhin palestrën për të
Rikthehet dosja e ish-gjyqtarit Shkëlqim Miri, kërkohet konfiskimi i 30 mln lekëve Dosja e ish- gjyqtarit Shkëlqim Miri është rikëthyer ditën e sotme përsëri në gjykatë. Eshtë prokurori Klodjan Braho
Ameli e Miriamit dhe Albanit "ëmbëlson" Instagramin, si vajzë kopertinash (FOTO LAJM) Miriam Cani ka postuar fotot më të ëmbla të vogëlushes së saj Ameli, të cilat me siguri do ju zbukurojnë ditën. Bukurosh
Video që tregon më së miri çfarë fuqie ka natyra (VIDEO) Një video ka treguar momentin kur retë në qytetin e Barcelonës mbulohen me re të errëta. Pamjet e publikuara nga "Dai
Carlos Vela "thumbon" Ibrën: Jam unë më i miri "Carlos Vela është bërë i famshëm në moshën 29- vjeçare, ndërsa unë në moshën e tij fitoja gjithçka në Europë. Unë, në k
Sarri: Ronaldo mund të luajë ku të dojë, është më i miri Maurizio Sarri e ka vlerësuar lartë paraqitjen e Gonzalo Higuainit dhe Cristiano Ronaldos në humbjen 3-2 ndaj Tottenham
Nuk kishte ndodhur kurrë: Momenti kur Ardit Gjebrea goditet në studio (VIDEO) Tensionit në rubrikën “Shihemi në Gjyq” dhe goditjeve mes vëllezërve nuk u ka shpëtuar as moderatori Ardit Gjebrea. F
"Nuk kam taksirat të ha shpullat e tua", Ardit Gjebrea goditet live në emision (FOTO & VIDEO) Tensionit në rubrikën “Shihemi në Gjyq” dhe goditjeve mes vëllezërve nuk u ka shpëtuar as moderatori Ardit Gjebrea. F
Përmbyset rivaliteti, Fero dhe Tayna shprehin publikisht admirimin për njëri-tjetrin (FOTO LAJM) Që me daljen e dy repereve në treg, Tayna dhe Rina janë parë nga publiku gjitnjë si rivale të njëra-tjetrës. Rina është
Vajza e Miriamit dhe Albanit "sfidon" çiftin me këngën e tyre (VIDEO) Njihen si çifti mw i wmbwl nw vend dhe qw pas ardhjes nw jetw tw vajzws sw tyre "Ameli" familja e Alban Skwnderaj dhe Mi
Foto që ilustrojnë më së miri të qenurit nënë (FOTO LAJM) Të gjithë flasin se sa e veçantë është amësia. Lidhja e një nëne me fëmijën është ndryshe nga çdo gjë tjetër, është një