999 rezultate për

miri

Goli i Shaqirit nominohet si më i miri i dhjetorit (VIDEO) Janë nominuar 8 golat më të bukur për muajin dhjetor në Premier League. Emrat e rëndësishëm të kampionatit janë pjesë e
Arjola Demiri: Kur u martova, 3 ditë s'kemi dal nga dhoma (VIDEO) Aktorja shumë e dashur për publikun e që shumë shpejt do e shohim në "I love Tropoja", Arjola Demiri ishte e ftuar sot n
"Kur u martova, 3 ditë nuk kam dalë nga dhoma", aktorja flet për divorcin Arjola Demiri, ka folur gjithmonë për divorcin, por shumë pak sesi është ndjerë në ditët e para të martesës. Në “E Diell
Khabib pranon që nuk është më i miri (VIDEO) Kampioni i botës në peshën e lehtë, Khabib Nurmagomedov, gjatë një konference shtypi të zhvilluar në Rusi, ka pranuar se
Messi, më i miri i muajit nëntor në La Liga Më i miri në La Liga për muajin nëntor Para startit të takimit mes Barcelonës dhe Alavesit, Leo Messi ka pranuar çmim
Maradona zgjedh më të mirin në histori, as Messi as Ronaldo Diego Maradona e ka emëruar bashkëkombësin e tij argjentinas, Alfredo Di Stefanon, si futbollistin më të mirë në histori
Nga ardhja në jetë e djalit tek projektet e reja, viti 2020 për Miriam Canin vjen plot surpriza! (FOTO LAJM) Viti 2019 ka qenë një vit i mbarë për këngëtaren Miriam Cani, i cili po mbyllet në mënyrën më të bukur, në pritje të beb
Ronaldinho nuk është më i miri i të gjitha kohëve Ish-ylli brazilian, Ronaldinho, nuk pajtohet që sulmuesi argjentinas i Barcelonës, Lionel Messi, është lojtari më i mirë
Super goli i De Bruyne zgjidhet më i miri i muajit, shijojeni "perlën" (VIDEO) Premierliga angleze sot dhuroi çmimet për më të mirët e muajit nëntor. Liverpooli e dominoi totalisht muajin nëntor d
E zëvëndësoi në "Portokalli", Delinda flet për herë të parë për Arjola Demirin (FOTO LAJM) E ndjek tani shoë-n dhe mendon se të ka zëvendësuar më së miri nusja e re, Arjola Demiri, te "Çifti i lumtur"? Pa dy
Shitet për 1.1 milion euro unaza me gurin e çmuar Një unazë me iniciale të vendosura në sipërfaqen e një safiri nga Kashmiri, me vlerë 18 karat u shit dje në mbrëmje 1,1
Mbretëresha e Spanjës thyen “rregullat”, shfaqet joshëse me fustanin e zi (FOTO LAJM) Mbretëresha Letizia u shfaq e veshur me një fustan të zi super joshës në daljen e saj të fundit. Monarkja spanjolle mban
"Me urdhër të Amelisë", Miriami dhe Albani sjellin kartolinën më të ëmbël të festave (FOTO LAJM) Edhe pak ditë na ndajnë nga festat e fundvitit dhe atmosfera e tyre po ndihet kudo. Të shumtë janë personat që ndjesi
Muriqi më i miri i javës në Turqi (FOTO LAJM) Për të tretën herë këtë sezon, uebsajti ndërkombëtar SofaScore e ka zgjedhur Vedat Muriqin në ekipin e javës në Superlig
Goli me thembër më i miri në karrierë për Suarez (VIDEO) Luis Suarez e ka quajtur golin me thembër kundër Real Mallorcas si më të mirin në karrierën e tij të shquar. Sulmuesi
Dorjan Greku me lot në sy: Vajza e Sajmirit kërkon të atin gjithë ditën Tërmeti i 26 Nëntorit shkaktoi një tragjedi të madhe në vendin tonë. 51 persona humbën jetën dhe qindra të tjerë mbetën
Pas festimeve nëpër sheshet e dekoruara të Prishtinës, mbeturinat mbesin të shpërndara (VIDEO) Dekorimet për festat e fundvitit i kanë dhënë pamje të bukur shesheve të Prishtinës. Qytetarët që po frekuentojnë kët
15 ndeshje 20 asist, ylli marokien më i miri në Europë (FOTO LAJM) Është vetëm fillimi i muajit dhjetor dhe Hakim Ziyech ka plot 20 asiste deri më tani. Kjo shifër e pabesueshme e bën
Bertomeu thotë se "Topi i Artë" shkoi edhe një herë te më i miri në histori Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, e ka përgëzuar kapitenin e klubit të tij, Lionel Messin, për triumfin në
U shpall më i miri i Serie A, Ronaldo: Jam krenar Në kohë paralele Federata e Futbollit të Italisë dhe France Football organizuan ceremoninë për ndarjen e shpërblimeve pë