999 rezultate për

miri

Humbi jetën në tërmetin e 26 nëntorit, miku i Almir Carës: Kam ditëlindjen, por ndihem bosh Edhe pse kanë kaluar 3 muaj e gjysëm nga tërmeti i 26 nëntorit, dhimbja ndaj personave të humbur vazhdon për familjarët
Vrasja e Azem Hajdarit, Zylfie Haklaj tregon veprimin e qëllimshëm të Berishës Për herë të parë kundërshtohet versioni që vrasës i Azem Hajdarit është Jaho Mulosmani, i shpallur i tillë prej Sali Ber
Cannavaro e sheh Messin te Interi për një arsye specifike Ish-ylli i Real Madridit, Fabio Cannavaro beson se Interi është skuadra ideale për Lionel Messin dhe ky transferim është
HISTORIA/ Fatmir Haklaj nuk pranon të operohet, priste ardhjen në jetë të fëmijës që se pa kurrë Pas atentatit me mina, Fatmir Haklaj nuk pranon të operohet pasi priste ardhjen në jetë të fëmijës që se shikoi kurrë. S
Befason Neymar: Jam futbollisti më i miri në botë Neymar beson se aktualisht është futbollisti më i mirë në botë. Në një krahasim interesant ylli brazilian nuk ka përf
Neymar: Messi më i miri i të gjitha kohërave, Mbappe fenomen Neymar ka folur edhe një herë për Lionel Messin në një intervistë për FIFA-n, duke e shfaqur hapur admirimin e tij për a
Si ndodhi vrasja që i vuri flakën Tropojës, si u kthye në ekzekutor të tmerrshëm Fatmir Haklaj Në 22 qershor të vitit 1997, familja Haklaj pëson humbjen e parë. Në spitalin e Bajram Currit, Sokol Haklaj, djali i xha
Shfaqet publikisht 1 muaj pas lindjes, Miriam Cani duket mahnitëse (FOTO LAJM) Kënga "Duam" e Mirianit dhe Albanit rezultoi mjaft e sukseshme pa e ditur njeri se ky titull do ihte emri i djalit të çi
Messi apo Ronaldo? Di Maria zgjedh më të mirin Sulmuesi i PSG-së, Angel Di Maria, ka deklaruar se Lionel Messi është futbollisti më i mirë me të cilin ka luajtur gjatë
Koha kur Ronaldinho prezantoi Kobe Bryant me Lionel Messin (VIDEO) Kobe Bryant kishte treguar para disa kohësh historinë kur Ronaldinho e kishte prezantuar atë para yllit të Barcelonës, L
"Është më i miri në Turqi, shpresoj të mos e kapë syri i keq", ylli i Fenerbahçe i thur elozhe Muriqit Bashkëlojtari i Vedat Muriqit në Fenerbahce, Mevlüt Erdinç, e ka lavdëruar sulmuesin kosovar duke thënë se është ndër lo
Gabimet e shumta nga penalltia, Guardiola: Portieri Ederson di t’i gjuajë penalltitë më së miri te Man City Trajneri Pep Guardiola e pranon se gabimet e vazhdueshme të lojtarëve të Manchester Cityt nga pika e penalltisë do ta de
SKANDALI/ Plagosi mjekun me thikë, por Shqipëria duhet t'i paguajë 15 000 euro Arben Strazimirit Në vitin 2008, bëri jo pak bujë plagosja me thikë e mjekut të njohur Ali Refatllari. Ky i fundit u qëllua me thikë ng
Albani, Miriami dhe Ameli i bënë pritjen më të ëmbël Duamit në shtëpi! (FOTO LAJM) Vetëm pesë ditë më parë, çifti shumë i njohur i showbiz-it, Alban Skënderaj dhe Miriam Cani u bënë prindër për herë të d
Albani dhe Mirami prindër për herë të dytë, zbulojnë emrin e veçantë shqiptar (FOTO LAJM) Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë bërë prindër për herë të dytë me Duam. Duam, është emri i veçantë që çifti më i
Në mes të emisionit, Irgen Çela dhe Arjola Demiri puthen në buzë (VIDEO) Mbrëmjen e nesërme do të transmetohet në Top Channel puntata e fundit e këtij sezoni të "Shiko kush luan". Të ftuar do t
Fulhami zgjedh golin e Pajtim Kasamit si më të mirin e dekadës, shqiptari ndihet i lumtur (VIDEO) Fulham ka zgjedhur golin e sulmuesit shqiptar Pajtim Kasami si më të mirin e dekadës që lamë pas. Kasami i cili aktua
Goli i Shaqirit nominohet si më i miri i dhjetorit (VIDEO) Janë nominuar 8 golat më të bukur për muajin dhjetor në Premier League. Emrat e rëndësishëm të kampionatit janë pjesë e
Arjola Demiri: Kur u martova, 3 ditë s'kemi dal nga dhoma (VIDEO) Aktorja shumë e dashur për publikun e që shumë shpejt do e shohim në "I love Tropoja", Arjola Demiri ishte e ftuar sot n
"Kur u martova, 3 ditë nuk kam dalë nga dhoma", aktorja flet për divorcin Arjola Demiri, ka folur gjithmonë për divorcin, por shumë pak sesi është ndjerë në ditët e para të martesës. Në “E Diell