999 rezultate për

miri

Nga "Sheshi Skënderbej" te "Pallati i Qeverisë", zbulohet plani rregullues i Tiranës për vitin 1953 Publikohet historia e panjohur e planit rregullues të Tiranës të cilën e kishte marrë përsipër arkitekti Grani Strazimir
OFL i dërgoi sot "letrën", përgjimet që zbuluan Fatmir Kajollin dhe Sokol Genicën OFL i ka dërguar formularin e deklarimit të pasurisë Fatmir Kajollit, i cili rezulton të jetë i dënuar nga Gjykata e Mil
Aktorja rrëfen ndërhyrjen e policisë: Ishte si aksion terrorist, ishim në taracën e Teatrit kur nisi shembja Aktorja Juli Emiri, tregon momentin kur efektivë të policisë ndërhynë në Teatër për të nxjerrë prej godinës artistët.
HOROSKOPI/ Sfera sentimentale do të ecë më së miri, shenja me fat Dashi Hëna do të jetë mjaft e favorshme dhe yjet do të kenë ndikim pozitiv. Edhe dashuria do të dhurojë emocione të b
7 truke të çuditshme të gjysheve tona që funksionojnë më së miri Në çdo rast prindërit dhe gjyshërit tanë gjithmonë kanë një këshillë për të na dhënë. Kur grindemi me një mik ose nëse d
As Lorik Canën as Robert Berishën, Arjola Demiri zgjedh reperin shqiptar si partner (FOTO LAJM) Dyshja e njohur e aktorëve, Arjola Demiri dhe Irgen Çela kanë qenë të ftuar në programin e së dielës, ‘E diell’. Mes
7 truke të çuditshme të gjysheve tona, që funksionojnë më së miri Në çdo rast prindërit dhe gjyshërit tanë gjithmonë kanë një këshillë për të na dhënë. Kur grindemi me një mik ose nëse d
Ka luajtur me shumë legjenda, Beckham zgjedh më të mirin David Beckham ka zbuluar se lojtari më i mirë që ka luajtur është Zinedine Zidane. 45-vjeçari u largua në vitin 2003
Letra emocionuese e djalit me aftësi të kufizuara: Katër fëmijët hanë në tokë Jetmiri është një djalë me aftësi të kufizuara. Ai i është drejtuar emisionit “Shqiptarët për shqiptarët” me një letër k
22 vjeçari ''hap thesin'': Vidhnim makina dhe i modifikonim te servisi i Besmirit, e ekzekutuam për paratë 22 vjeçari Klevis Alla ka vendosur të japë detaje të tjera, të cilat i japin dritë ekzekutimit mafioz të dy vëllezërve n
Renditja e sulmueseve të Arsenalit nga viti 2000, nga i dështuari, deri te ai më i miri Arsenali në këtë shekull ka pasur disa sulmues të dalluar, mirëpo disa prej tyre edhe kanë dështuar. Nga viti 2000, T
Marcelo dhe admirimi për CR7: Fatkeqësisht, të dyve na mungon kjo gjë Emri i Marcelo shpesh është lidhur me Juventusin, veçanërisht në verën e vitit 2018, kur lamtumira e Cristiano Ronaldos
Ronaldo ka në plan ta tejkalojë Pelen dhe të bëhet më i miri i të gjitha kohërave Cristiano Ronaldo e ka planin të tejkalojë rekordin e golave të Peles dhe të bëhet “më i madhi i të gjitha kohërave”.
Pasi i publikuan mesazhin në rrjetet sociale, reagon ashpër kreu i Urgjencës (FOTO LAJM) Kreu i Urgjencës Kombëtare Skënder Brataj ka reaguar në rrjetet sociale pas prej dy ditësh qarkullon në rrjetet sociale
Alban Skënderaj vazhdon të "gabojë", publikon fotot e padëshiruara të Miriamit (FOTO LAJM) Alban Skënderaj ka vendosur që prej disa ditësh të hapë albumet e fotove në karantinë. Kryesisht këngëtari ngacmon Mi
Shumë dashuri, Miriami tregon momentin më të bukur pranë të birit në karantinë (VIDEO) Me 14 Janar të këtij viti çifti shumë i dashur për publikun, Miriam Cani dhe Alban Skënderaj u bënë prindër për herë të
Ju kujtohet Lemina? Ish-mesfushori i Juves imiton më së miri ganezët (VIDEO) Mario Lemina, mesfushori i Galatasaray, i huazuar nga Southampton, ka postuar këtë video në Instagram. Ish-mesfushor
Maradona për Ronaldon: Po të mos i kishte lëndimet, do të ishte më i miri i të gjitha kohërave Diego Maradona është ndalur të flasë për karrierën e Ronaldo Nazarios. Legjenda argjentinas e ka vlerësuar atë brazil
Xavi nuk ka mëdyshje: Messi është më i miri në histori Ylli i Barcelonës, Lionel Messi, është lojtari më i mirë i të gjitha kohëve, ndërsa Ronaldinho e ka vendin në mesin e më
MARCA: Ronaldo mposht Messin, më i miri në histori (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo ka fituar çmimin "Më i miri i të gjitha kohërave" të organizuar nga Marca. Ndjekësit e gazetës span