999 rezultate për

mirela

Kush qan më shpejt Lindita Nikolla apo Mirela Kumbaro? Si përgjigjet Rama "Kush qan më shpejt Lindita Nikolla apo Mirela Kumbaro dhe nga cila prekesh më shpejt?", ishte kjo pyetja që i bëri Erma
Mirela Kumbaro bën statusin e lamtumirës si ministre (FOTO LAJM) Nga dje me vendimin e kryeministrit Edi Rama, Mirela Kumbaro nuk do të jetë më në krye të Ministrisë së Kulturës , duke
Të ngrirë në fytyrë, si e pritën ministrat e shkarkuar lajmin (FOTO LAJM) Kryeministri, Edi Rama ka mbajtur një fjalim në Asamblenë e PS-së, ku ka njoftuar një fortunë largimesh në kabinetin e M
Lista, kush janë 220 emrat fitues në Këshillin e ri Kombëtar të PD-së Me datë 15 dhjetor 2018 PD zgjodhi Këshillin e saj Kombëtar. Më poshtë keni listën zyrtare me 220 emrat fitues. Vo
Çfarë po ndodh, pas Pranverës një tjetër moderatore shqiptare shpërthen në të qeshura Moderatorja Pranvera Borakaj që shpërthente në të qeshura, bëri xhiron e rrjetit dhe duhet thënë se u bë një meme perfek
Tekstet skandaloze që po mësojnë fëmijët shqiptarë Përveç tregimeve të frikshme të shtrembëruara, dalin rastet kur nxënësit e sistemit 9-vjeçar, janë përballur në librat e
Kush është "gangsterja" e Beratit që tentoi të kalonte 40 kg drogë në Rinas Policia e shtetit ditën e sotme ka publikuar emrat e 16 personave më të kërkuar në qarkun e Beratit. Shumica prej ty
Me një status tërboi rrjetet sociale, më në fund reagon Mirela Kumbaro Më në fund ka reaguar ministrja e Kulturës Mirela Kumbaro pas atij statusi në Twitter që acaroi shumë përdoruesit e rrje
Kjo është Mirela, policja që të palos me gjoba Prej disa javësh Policia e Shtetit ka prezantuar në rrjetet sociale punonjësit e saj. Sot, policia na njeh me Mirelë
Plas sherri mes Kumbaros dhe Vokshit në Kuvend Mbledhja e sotme e Komisionit të Medias ku e pranishme ishte edhe ministrja e Kulturës, Mirela Kumbaro ishte mjaft e ten
Robert Ndrenika i shkruan letër dhe bën për një lek ministreshën Kumbaro Prej disa ditësh gëlon debati në lidhje me projektin e qeverisë për zhvendosjen e Teatrit Kombëtar, veprim të cilin e ku
Ndrenika i përgjigjet ministres: Mirela paska bërë një gabim I madhi Robert Ndrenika ka reaguar pas letrës publike të ministres Kumbaro në lidhje me Teatrin Kombëtar. Edhe Ndreni
Ministrja e Ramës rrëfen pengun e saj: Babai s'donte t'i futesha politikës Mirela Kumbaro, është një ndër ministret më afatgjata në qeverinë e Ramës. Pas zgjedhjeve të 25 qershorit, Kumbaro sigur
Mirela Kumbaro për ndërtimi në Butrint: Është në kuadrin e një pakete shërbimesh Ministrja e Kulturës Mirela Kumbaro ka raportuar sot në Komisionin e Medias dhe Edukimit në lidhje me ndërtimet që po kr
Mirela që vrau burrin në gjumë s’e do më jetën, e gjejnë rëndë në tualetin e burgut Një e dënuar në të ashtuquajturin “Burgu i grave” në Tiranë ka tentuar t’i japë fund jetës, duke u vetëhelmuar. Sipas Po
Mirela Milori "braktis" lajmet dhe arratiset në Dhërmi (FOTO LAJM) Ajo është padyshim një nga gazetaret më të dashura për publikun dhe gjithashtu edhe një folëse lajmesh e suksesshme.
Flet për herë të parë Mirela Topulli, gruaja që goditi gazetarin: Ju tregoj si është e vërteta Vetëm disa ditë më parë gazetari investigativ i “Stop” Genci Angjellari deklaroi edhe me pamje filmike se u dhuna nga Mi
Rrahu gazetarin, por ky është krimi më i rëndë i Mirela Topullit Mirela Topulli është kthyer tashmë në një “personazh” dhe e gjithë kjo falë dhunës barbare të ushtruar mbi gazetarin e S
Rrahu barbarisht gazetarin gjatë intervistës, kush është gruaja "Van Dam"? Mirela Topulli është kthyer në “personazhin” më të njohur të publikut për shkak se dhunoi barbarisht një gazetar në krye
Del videoja, ja si u dhunua gazetari investigativ nga një grua (VIDEO) Mbrëmjen e sotme në Emisionin “Stop” në Televizionin Klan janë transmetuar pamjet e rënda të dhunës që administratorja e