999 rezultate për

mirela

Burri mes lotësh: 10 vite, gruaja ikën për bukë dhe s’kthehet më “Historia ime”, në Tv Klan solli sot historinë e një babai të dëshpëruar për të takuar vajzën e tij, të cilën nuk e sheh
Nëna e 4 fëmijëve mes lotësh pas vdekjes së bashkëshortit: Jeta ime u mbyll Emisioni “Historia ime”, në Tv Klan solli sot një histori tepër të vështirë të 37-vjeçares Njoftime Ymeraj. Ajo është në
Historia e Albertit: Gruaja më gënjeu, s’kishte qenë e martuar vetëm njëherë “Historia Ime” në Tv Klan ka sjellë ditën e sotme historinë e vështirë dhe të dhimbshme të një 56-vjeçari nga Mallakast
Rrëfehet gruaja: Pija çdo natë, nuk kujtoja as fëmijët (VIDEO) Kjo wshtw Violeta Hysa. Nëna e tre fëmijëve tregoi se pas vdekjes së vogëlushit të saj vetëm 2 vjeç, si pasojë e zjarrit
Iliri tregon historinë e jetës: Prindërit e mi humbën 5 fëmijë, unë mbijetova Emisioni “Historia ime” në Tv Klan ka sjellë ditën e sotme historinë aspak të zakontë të një 43-vjeçari, i cili jeton në
Vjehrra përballet me ish-nusen që braktisi të bijën: E respektoj “Historia ime” në Tv Klan ka sjellë sërish ditën e sotme historinë e 60- vjeçares Ollga Belloshaj, e cila po rrit e vetm
EMRI/ E reja nga Bilishti tregon si u fut në trafikun e lëndëve narkotike: Jam penduar “Historia ime” në Tv Klan ka shkuar në burgun e grave në Tiranë, ku rreth 80 gra vuajnë dënimin. Një prej tyre është
Historia e të riut: Babai më rrihte dhe nëna më mësoi të vidhja, 13 vjeç rashë në burg “Historia ime” ka sjellë ditën e sotme historinë e vështirë të një djali 24-vjeçar nga Dibra. Xhetan Koka ka rrëfyer në
Gruaja shqiptare rrëfen momentet tronditëse: Ia vranë djalin dhe të shoqin para syve “Historia ime” ka sjellë sot një ngjarje të rëndë të ndodhur në 1 Tetor të vitit 2019. Konflikti për pronën, i mori jetë
Histori shqiptare: Jetoi 5 vite me bashkëshortin dhe të dashurën e tij nën një çati Një 50-vjeçare, nënë e një djali ka rrëfyer në emisionin “Historia ime” dhunën e ushtruar nga bashkëshorti i saj, për 20
Nën një çati me ish-bashkëshorten, 74-vjeçari kërkon grua tjetër: Nuk shtyhet jeta vetëm “Historia ime” në Tv Klan ka sjellë sot historinë e pazakontë të një burri 74-vjeçar nga Mallakastra. Ai është baba i 4
Historia e trishtë e gruas: I pari kishte familje, burri i dytë u largua pa e marrë vesh shtatzaninë “Historia ime” ka sjellë ditën e sotme historinë e dhimbshme të një gruaje, e cila u martua në moshën 33-vjeçare me një
Nusja braktisi vajzën te shinat e trenit, gjyshja 60-vjeçare tregon vuajtjet “Historia ime” ka sjellë ditën e sotme historinë e pazakontë të një gruaje 60-vjeçare, e cila prej 7 vitesh rrit e vetme
Nusja braktis vajzën tek shinat e trenit, gjyshja: E mohoi që foshnje “Historia ime” ka sjellë ditën e sotme historinë e pazakontë të një gruaje 60-vjeçare, e cila prej 7 vitesh rrit e vetme
E TURPSHME/ Kampioni i boksit shpërthen në lot, i dhanë 14 mijë lekë për titull Në fund të muajit Tetor të këtij viti në qytetin e Shkodrës u organizua kampionati kombëtar i boksit. Klevis Çelaj, nga
Mirela Kumbaro sqaron shprehjen që bëri bujë: Nëse s’ka libra mos e ... "Unë kam meritën që e përzgjodha dhe e rishpërndava. Mos shkoni në shtrat me dikë që nuk ka libra, sepse nuk do të dijë
Mirela Kumbaro: Nuk do më dalin vitet e jetës për t'i kërkuar ndjesë nënës E ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin "Thumb on" , ishte deputetja Mirela Kumbaro e cila si rrallëherë foli edhe për j
Mirela Milori sikletos Gent Cakajn: Mos më bëj të nxjerr arsenalin tim Ministri i Jashtëm në detyrë Gent Cakaj ka nisur këtë të mërkurë një ofensivë të vërtetë nëpër televizionet shqiptare, p
Zbulon prejardhjen, "Kromozomi Y" kryhet edhe në Shqipëri Mbi 12 milionë njerëz në botë kanë kryer aktualisht testin gjenealogjik, që rrëfen ose iu bën atyre të ditur historikun
Jozefina Topalli përlotet në mes të emisionit, kjo është pyetja që e emocionoi (VIDEO) Jozefina Topalli është një nga figurat më të spikatura të politikës në vendin tonë. Edhe pse nuk është më deputete,