999 rezultate për

miranda

Miranda Kerr, në lidhje me miliarderin? Një javë më parë, Miranda Kerr ishte kryefjala e ditës për hir të një romance të re që po përjetonte. Ndonëse papara
Harron Bloom, Miranda Kerr në krahët e biznesmenit (FOTO LAJM) Ka ardhur koha që Miranda Kerr të bëjë një zgjedhje në lidhje me ish-bashkëshortin e saj dhe me romancën e re që ka krij
Pozon me djalin, Miranda Kerr tërheq vëmëndjen (FOTO LAJM) Ajo është një ndër supermodelet më të famshme dhe më të pasura në botë. Së fundmi, përpos pozimit ajo ka tërhequr vë
Miranda te United, Arda drejt Barçës Miranda nuk do të jetë më pjesë e Atletico Madrid edhe për sezonin e ardhshëm, të paktën sipas asaj që shkruan e përdits
Të ndarë apo jo? Kerr dhe Bloom me sekrete (FOTO LAJME) Ndonëse dhanë lajmin se janë ndarë, më konkretisht në tetor të vitit të kaluar, duket se ende Orlando Bloom dhe Miranda
Zihen me grushta 2 miqtë e ngushtë, shkak Miranda Kerr (FOTO LAJM) Modelja Miranda Kerr është kthyer në një "moll sherri" mes dy miqve të ngushtë, ose më saktë dy milionerëve. Bëhet fjalë
Miranda Kerr: Orlando është budist, jo unë Modelja e famshme australiane, Miranda Kerr, në mënyrë kategorike ka hedhur poshtë të gjitha spekulimet se ajo është duk
Miranda Kerr sharmante në Shangai (FOTO LAJM) Në sfilatën e stilistit Michael Kors që u zhvillua në Shangai, Miranda Kerr ishte e ftuara speciale. 31-vjeçarja ishte e
Godet shoqen me lopatë në kokë për një djalë, video bum klikimesh Një mashkull ka qënë "molla e sherrit" mes dy adoleshenteve, të cilat janë zënë aq rëndë, sa kanë përdorur dhe lopatat.
Barça-Atletico, ja të grumbulluarit e Simeones Diego Pablo Simeone ka grumbulluar të gjithë futbollistët në dispozicion për ndeshjen e nesërme në Champions League kund
Miranda Kerr, imazhi i ri i "Wonderbra" Ish modelja bukuroshe e "Victoria Secret", Miranda Kerr, tashmë do të jetë imazhi i markës së të brendshmeve "Wonderbra"
19 vjeçarja: Pasi vrava 22 vetë nuk i numëroja më viktimat 19 vjeçarja Miranda Barbour, nga Pennsylvania në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, u akuzua për vrasjen e një burri të ci
"Vogue": 10 ikonat e stilit për 2013-ën (FOTO LAJM) Sipas revistës "Vogue" Rihanna është ikona e stilit për vitin 2013. Në renditjen e femrave që vishen më mirë për vitin q
Miranda Kerr, 14 veshje në 5 ditë në Paris (FOTO LAJM) Java e modës në Paris mbledh shumë prej femrave të njohura të ekranit, modele, këngëtare, aktore të cilat shfaqin sensin
Miranda Kerr, "Zhuljeta" e kohëve moderne (FOTO LAJM) E veshur shumë klas dhe me një fustan, i cili valëvitej nga era është dukur sikur Miranda Kerr po luante rolin e Xhuliet
Miranda Kerr pozon si Cicciolina(FOTO-LAJM) Miranda Kerr shfaqet tejet e mrekullueshme me flokët e bardhë të derdhur mbi supe. Me kurorën me lule në kokë duket kaq
Top 10 modelet më të paguara të 2013-ës (FOTO LAJM) Gisele Bundchen konfirmohet për të shtatin vit rradhazi si modelja më e pasur e vitit, me rreth 42 milionë dollarë përfi
Mineiro dhe Ronaldinho, kampionë të Amerikës së Jugut (VIDEO) Atletico Mineiro është kampione e Amerikës së Jugut. Formacioni brazilian në të cilin milizon edhe ylli Ronaldinho ka fi
Miranda Hashani lind djalin e dytë Këngëtarja Miranda Hashani për të dytën herë është bërë nënë. Ylli i muzikës ka sjellë në jetë djalin e saj të dytë të c
Miranda s'është ëngjëll (FOTO-LAJM) Ajo ka qenë fytyra e Victoria's Secret për 5 vjet dhe pak a shumë i kemi parë të gjitha se ç'mund të ofrojë, por modelja