999 rezultate për

miranda

Galliani i telefonon Ausilios për 2 lojtarë Pas një sezoni totalisht të dështuar, Milani dhe Interi kërkojnë të ringjallen në merkato, por duket se disa prej objekt
Inter-Miranda, priten zhvillime javën e ardhshme Sipas asaj që raporton "Sportmediaset", javën e ardhshme do të ketë zhvillime të reja në aksin Milano-Madrid përsa i për
Kerr dhe Bloom pranë njëri-tjetrit? Para dy vitesh ata i dhanë fund martesës së tyre, por ata ende ruajnë miqësinë mes tyre. Fotografite që qarkullojnë në r
Nga Miranda te Cavani, Juve mendon lëvizjet e mëdha (FOTO LAJM) Të parët në rëndite me 7 pikë diferencë nga Roma, me biletën e prerë për në gjysmëfinalet e Kupës së Italisë dhe në 1/8-
Miranda Kerr çmend miliarderin (FOTO LAJM) Pak kohë më parë ajo deklaroi se nuk është në një lidhje, por thashethemet thonë krejt të kundërtën. I referohemi bukuro
Festat bashkojnë Orlando dhe Miranda Kerr (FOTO LAJM) Festat e fundvitit do i bashkojnë së bashku Orlandon me Mirandan dhe kjo bëhet për shkak të djalit të tyre, i cili në mu
Miranda Kerr zhvishet në Kore, shfaq linjat perfekte (FOTO LAJM) Ajo është aktualisht një ndër femrat më të bukura, e për hir të këtij fakti ajo ka shkaktuar shumë debate edhe për lidhj
Celta ndal Atleticon (VIDEO) Atletico Madridi nuk ka arritur ta mposhtë Celta Vigon. Takimi i zhvilluar në Vicente Calderon përfundoi me rezultat 2-2
Miranda: Atletico mund të fitojë gjithçka Mbrojtësi i Atletico Madridit, Miranda, thotë se kampionët në fuqi të Spanjës kanë fuqi për të luftuar për disa trofe kë
Miranda Kerr hedh poshtë zërat për shtatzëni Supermodelja Miranda Kerr ka hedhur poshtë të gjitha thashethemet se ajo është shtatzënë dhe pret fëmijën e saj të dytë.
Miranda Kerr sërish me miliarderin Ndonëse supermodelja Miranda Kerr hodhi poshtë të gjitha zerat se ajo ishte duke u shoqëruar me një miliarder, tashmë çd
Më mirë e ëma se e bija, Miranda Kerr prezanton nënën (FOTO LAJM) Supermodelja Miranda Kerr, duket se bukurinë e ka të trashëguar nga nëna e saj. 58 vjeçarja Therrese Kerr, me një buzëqe
Pasi zihet për Miranda Kerr, Bieber flirton me një tjetër modele (FOTO LAJM) Justin Bieber duket e ka harruar përfundimisht këngëtaren dhe njëkohësisht aktoren Selena Gomez. Ai sërish është fotogra
Orlando Bloom qan për Miranda Kerr, ja si tallet Justin Bieber Orlando Bloom tashmë i duhet të përballet me të githë ndjenjën e turpit, ku pasi u zu me këngëtarin Justin Bieber, ky i
Supermodelja fut në sherr ish bashkëshortin, Bloom tenton të rrahë Bieber (FOTO LAJM) Miranda Kerr ka qënë molla e sherrit mes ish bashkëshortit të saj Orlando Bloom dhe Justin Biber. Ky i fundit e ka ngacm
Miranda Kerr ende me miliarderin James Packer? Pavarësisht se ka hedhur poshtë faktin se ajo po shijon një romancë të re, faktet tregojnë një gjë tjetër. Miranda Kerr
Miranda Kerr rrikthim në Victoria Secret? Ajo nuk është më pjesë e Victoria Secret, megjithëse kjo nuk e ka ndaluar aspak që ti rikthehet kujtimeve të bukura.
Miranda Kerr, dashuri pa fund për djalin (FOTO LAJM) Një ditë më parë, supermodelja Miranda Kerr ka deklaruar për mediat rozë, se nuk është e gatshme për një lidhje. Ndo
Supermodelja Kerr, ende me miliarderin? Çdo ditë e më shumë përforcohen zërat se ka një romancë mes James Packer dhe Miranda Kerr. Supermodelja ka kaluar disa d
Miranda Kerr, në lidhje me miliarderin? Një javë më parë, Miranda Kerr ishte kryefjala e ditës për hir të një romance të re që po përjetonte. Ndonëse papara