Incidente në Çeki: Tifozët serbë dhe tifozët çekë tentojnë të sulmojnë tifozët kos
999 rezultate për

miqesore

Kane jasht fushave për disa javë Harry Kane mesa duket nuk do ta mbyllë sezonin në të njëjtën mënyrë siç e filloi. Anglezi në sfidën e të dielës ndaj
Larg zhurmës së lokaleve dhe resorteve luksoze, këngëtarja shqiptare viziton fshatin Është nga ato artiste që bën gjithmonë përshtypje për pamjen e saj të re dhe të freskët. Por ditwn e sotme Eranda Li
The Guardian: Tirana, një nga qytetet më miqësore për fëmijët në botë Transformimi që po pëson Tirana dita-ditës, ka tërhequr vëmendjen edhe të gazetës më të madhe britanike, The Guardian, e
Nis shitja e biletave për miqësoren Shqipëri -Norvegji, ja sa kushtojnë (FOTO LAJM) Federata Shqiptare e Futbollit, njofton të gjithë të interesuarit se ka filluar shitja e biletave për ndeshjen e parë mi
Kosova U-19 barazon pa gola me moshatarët bullgarë Dy ditë më herët, të përzgjedhurit e Ramiz Krasniqit, kishin pësuar humbje nga bullgarët 2-1, ndonëse pjesën e parë e ki
Miratohen çmimet e biletave për miqësoren Shqipëri - Norvegji Komiteti Ekzekutiv i FSHF ka miratuar çmimet e biletave për ndeshjen miqësore të 26 marsit me Norvegjinë që do të luhet
Roshi gol dhe të kuq në miqësoren ndaj hungarezëve Odise Roshi po vijon përgatitjet dimërore me skuadrën e tij Akhmat Grozny, në prag të rifillimit të kampionatit rus.
Kosova në bisedime për të zhvilluar një miqësore me Madagaskarin Federata e Futbollit të Kosovës është në bisedime me Federatën e Futbollit të Madagaskarit për mundësinë e zhvillimit nj
Sadiku shfrytëzon miqësoren për të treguar veten Një luftëtar dhe goleador. Këto janë veçoritë me të cilat Armando Sadiku rifitoi Legian e Varshavës. Nga një lojtar që n
Vllaznia bën revolucion në mbrojtje, shpëton vetëm njëri Përforcimi i mbrojtjes ishte objektivi kryesor i trajnerit Ernest Gjoka në merkaton e Janarit. Dëshirat e drejtuesit të
Miqësorja e dytë, Tirana luan ndaj ekipit rus në tokën turke Tirana do të luajë miqësoren e dytë në tokën turke ndaj ekipit rus të SKA Khabarovsk. Kjo sfidë do të luhet nesër në
E zëvendësoi në miqësore, kaq mjafton që Trashi të përplaset me Starovën Plas sërish te Partizani, ndërsa çështja e fundit dhe më e nxehta mban emrin e Lorenc Trashit. Mesfushori 25-vjeçar ësht
Miq apo armiq? Si i konsiderojnë amerikanët emigrantët shqiptarë (FOTO LAJM) Shqiptarët konsiderohen si "miq" nga shtetasit amerikanë. Sipas një sondazhi të bërë publik së fundmi, Shqipëria listohe
Batha tregon pse e humbi Partizani miqësoren Partizani humbi në miqësoren me ekipin nga Uzbekistani, Pakhtakor Tashkent me rezultatin 3-1, por kjo duket se nuk e shq
Humbet në miqësore, shikoni edhe njëherë golin qesharak që pësoi Partizani (VIDEO) Partizani u mposht ditën e sotme në miqësoren e zhvilluar në Antalia nga ekipi uzbekistanas, FK Pakhator Tashken me rez
Partizani nesër miqësoren e radhës, ja si paraqitet situata Partizani vijon përgatitjet në fazën përgatitore të dimrit, në qytetin turk të Antalias. Krahas futbollistëve të përzgje
Teuta vetvritet në miqësoren kundër Slováckon Teuta humbet testin e parë në Antalia. Miqësorja me Slováckon përfundoi 1-0 në favor të ekipit çek, ku vendimtar ishte a
Skënderbeu humbet miqësoren kundër Beshiktashit Skënderbeu pësoi një tjetër humbje në miqësoren e dytë të zhvilluar në Turqi, ku po zhvillon fazën përgatitore. Skuadra
Flamurtari nuk arrin të lërë shenja, humbet 1-0 nga Erzurumsporit Flamurtari nuk ka mundur të tregojë ndonjë gjë të veçantë në ndeshjen miqësore të zhvilluar në Turqi që u mbyll me fitor
Talenti shqiptar habit Bayernin me performancën e jashtëzakonshme në miqësore (VIDEO) Bayern Mynchen ka zhvilluar sot një miqësore për fazën përgatitore të dimrit duke fituar me shifrat 5-3 kundër ekipit të