999 rezultate për

minuten

Zhbllokohet sfida, Betis-Real Madrid (VIDEO) Reali i Madridit ka zhbllokuar ndeshjen ndaj Betis. Për Los Blancos realizoi Valverde në minutën e 14. /albeu.com/
Manchester United me shumë fat ia del të mposhtë Brighton (VIDEO) Manchester United ka shënuar një fitore të vështirë ditwn e sotme nw Premier League. Ndërhyrja e VAR dhe pesë shtylla
Drita eliminohet nga Europa League (VIDEO) Drita është eliminuar nga Liga e Evropës, pasi pësoi humbje në udhëtim te Legia 2-0. Drita e nisi mjaftë mirë takimin
Shkëndija nuk ja del dot, eliminohet nga Tottenham (VIDEO) Nuk ka mrekulli ashtu siç shpresonin të gjithë shqiptarët dhe Shkëndija nuk ia ka dalë të eliminoj Tottenham, teksa Lond
Manchester City triumfon ndaj Wolves (VIDEO) Manchester City fitoi 1-3 ndaj Ëolverhampton. De Bruyne shënoi në minutën e 20 nga pika e bardhë, ndërsa Foden që lua
Napoli mposht Parmën në ndeshjen e parë të sezonit (VIDEO) Napoli e ka nisur sezonin e ri me fitore. Skuadra e drejtuar nga Gennaro Gattuso ka mposhtur Parman në udhëtim me rez
Manchester United e nis me humbje sezonin e ri, Crystal Palace i jep "leksion" në Old Trafford (VIDEO) Manchester United e ka nisur shumë keq sezonin e ri në Premierligë, duke u mposhtur nga Crystal Palace. United kanë p
Spektakël në "Alianz Arena", shënohen dy gola të shpejtë (VIDEO) Bayern e ka nisur furishëm sfidën ndaj Schalke 04. Vendasit kanë shënuar 2 gola të shpejtë fillimisht me Gnabry që në
Wolfsburg i jep fund aventurës së Kukësit në Europa League (VIDEO) Kukësi humb 0-4 përballë Wolfsburgut në “Air Albania”, duke i dhënë fund aventurës në Europa League. Nënkampionët e S
Ancelotti mposht Mourinhon (VIDEO) Everton ka mposhtur në shtëpi 0-1 Totttenhamin. Golin e vetëm e shënoi Clavert-Lewin në minutën e 55 pas një asistimi
Juventusi i Pirlos shënon fitore bindëse në ndeshjen miqësore ndaj Novarës (VIDEO) Provë e parë bindëse për Juventusin e Andrea Pirlos, të cilët mposhtën Novaran me rezultatin e thellë 5-0 në një miqëso
Spektakël i shpresave, përmbysin rezultatin ndaj Andorras (VIDEO) Shpresat ashtu si ndaj Austrisë, edhe ndaj Andorrës janë duke dhuruar spektël. Pas golit të miqve që në minutën e par
Zhbllokohet klasikja, Italia befason Holandën (VIDEO) Italia ka kaluar në epërsi në fund te pjesës së parë ndaj Holandës. Skuadra e Mancinit realizoi me Barelan i cili sh
Liga e Kombeve: Portugalia dhuron spektakël pa CR7, Mbappe mjafton për Francën (VIDEO) U luajtën mbrëmjen e sotme 3 supersfidat e vlefshme për Ligën e Kombeve. Portugalia dhuroi spektakël ndaj Kroacisë duke
Gjermania dhe Spanja ndajnë pikët (VIDEO) Është mbyllur 1-1 super ndeshja e zhvilluar mbrëmjen e sotme mes Gjermanisë dhe Spanjës, e vlefshme për raundin e parë t
Moldavi-Kosovë, Dardanët gjejnë golin (VIDEO) Kosova ka barazuar shifrat në 1-1 ndaj Moldavisë. Për Dardanët ka shënuar Kololli në minutën e 71./albeu.com/
Zhbllokohet Superkupa, Arsenal kalon në avantazh (VIDEO) Zhbllokohet Superkupa e Anglisë mes Arsenalit dhe Liverpoolit. Janë "Topçinjtë" që kanë kaluar në avantazh në minutën e
Interi shkatërron Shakhtar dhe siguron finalen përballë Sevillas (VIDEO) Interi ka mposhtur 5-0 Shakhtar Donets duke kaluar kështu në finale. Pas vetëm 19-të minutash lojë Lautaro Martinez
U shpall lojtari i ndeshjes, kjo është deklarata e Neymar Pavarësisht që ishin vetëm pak minuta larg eliminimit nga Liga e Kampionëve nga Atalanta, Neymar përmend se asnjëherë nu
Merr fund ëndrra e Atalantës, PSG përmbys gjithçka në minutat e fundit dhe siguron gjysmëfinalen (VIDEO) Paris Saint Germian është skuadra e parë që ka siguruar gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve për këtë sezon, falë një fit