999 rezultate për

minuten

Kombëtarja U21 ndalet në barazim me Tiranën (VIDEO) Barazim 1-1 në miqësoren e zhvilluar në Selman Stërmasi mes kombëtares Shpresa të Shqipërisë dhe Tiranës. Bardheblut
Kosova e pafat, Maqedonia shënon sërish (VIDEO) Ka zgjatur vetëm minuta barazimi i Kosovës, teksa Maqedonia ka kaluar sërish na avantazh në minutën e 33 me Velovskin, i
Higuain shënon golin e parë në Amerikë, e bën si rrallë herë (VIDEO) Gonzalo Higuain ka shënuar golin e parë në Ligën Amerikane të Futbollit. Sulmuesi argjentinas ka realizuar një gol të
Miqësoret: Barazim spektakolar mes Gjermanisë dhe Turqisë, Franca shënon shtatë gola (VIDEO) Kombëtaret janë duke zhvilluar grumbullimet e radhës teksa përpara ndeshjeve të Ligës së Kombeve, kanë zbritur në fushë
Milani bën detyrën ndaj Spezia dhe merr kreun (VIDEO) Milani merr fitoren e tretë radhazi në kampionat pas 3 javëve të luajtura. Kuqezinjtë mposhtën me rezultatin 3-0 Spe
Interi bllokohet nga Lazio (VIDEO) Është mbyllur pa fitues supersfida mes Lacios dhe Interit. Zikaltërit kaluan të parët në avantazh me anë të Lautaro M
Everton "shtyp" edhe Brighton, dy gola dhe asist për James (VIDEO) Everton ka një start mjaft të mirë këtë sezon në Premier League. Ekipi i drejtuar nga Ancelotti ka 4 fitore në po kaq
Dopiet e Haaland, Dortmund kalon pa probleme Freiburg (VIDEO) Borussia Dortmund ka arkëtuar tri pikë në Bundesliga. Tw verdhwt kanë fituar jasht fushe, duke mposhtur skuadrën e Fr
Haaland nuk ndalet, shënon golin e tretë për Dortmund (VIDEO) Borussia e Dortmund është duke marrë nje tjetër fitore të rëndësishme në Bundesligë përballë Freiburg. Serinë e golav
Barcelona e Koeman bind me lojë dhe rezultat (VIDEO) Barcelona ka fituar me rezultatin 0-3 ndaj Celta Vigos në transfertë. Një ndeshje e sikletshme për ekipin katalanas
Merr fund ëndrra e Tiranës, bardheblutë eliminohen nga Young Boys (VIDEO) Tirana ka zhgënjyer totalisht! Bardheblutë e Emanuel Egbo, janë mposhtur ne “Play-Off”-in e Ligës së Europës nga Jang Bo
Minuta e 90-të dhe 3-2! Si ky gol nuk keni parë kurrë as do ta imagjinonit në 100 ëndrra (VIDEO) Kjo ndodhi në ndeshjen midis skuadrave amerikane të Philadelphia Union II dhe Hartford Athletic, që luajnë në “USL Champ
Barcelonës i mjafton një pjesë ndaj Villarrealit për të siguruar 3 pikët e para në La Liga (VIDEO) Barcelona e udhëhequr nga Ronald Koeman ka treguar se problemet në klub nuk do të bartën në fushën e blertë. ‘Blaugra
Ronaldo i siguron një pikë Juventusit në "Olimpico" ndaj Romës (VIDEO) Cristiano Ronaldo edhe një herë bëri diferencën në fushë, për skuadrën e Juventus. Kampionët e Italisë kanë arritur q
Juventusi barazon rezultatin ndaj Romës me një lojtar më pak (VIDEO) Edhe pse me një lojtar më pak, Juventusi ka arritur të barazojë rezultatin ndaj Romës. Është përsëri Ronaldo, lojtari
Barcelona zhbllokon rezultatin ndaj Villarrealit (VIDEO) Barcelona ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Villarrealit. Është i riu Fati, lojtari që ka dërguar topin në rr
Milani vazhdon serinë pozitive, fiton pastër ndaj Crotones (VIDEO) Milan ka marrë edhe një fitore në Serie A. ‘Rossoneri’ kanë shënuar edhe fitoren e dytë në Serie A, në aq ndeshje të
Atletico "shpartallon" Granadan, Suarez e nis me dy gola dhe asist (VIDEO) Atletico Madrid kanë shënuar fitore të lehtë ndaj Granada. Me rezultatin 6:1, Atletico Madrid ka marrë fitore në La L
Reali gjen fitoren e parë në La Liga (VIDEO) Real Madrid ka fituar 2-3 ndaj Betis. Federico Valverde realizoi i pari në minutën e 14 por vendasit shënuan dy herë
Plot 7 gola, Interi fiton në mënyrë dramatike ndaj Fiorentinës (VIDEO) Inter ka bërë çmendurinë duke e përmbysur 4-3 Fiorentinën në San Siro. Miqtë nga Firence iu nevojitën tre minuta për