999 rezultate për

minuten

Ka gol në Alianz Arena (VIDEO) Bayern ka kaluar në avantazh ndaj Atl Madrid. Për vendasit realizoi Coman në minutën e 28. /albeu.com/
Rihapet takimi, Reali shënon sërish (VIDEO) Reali ka ngushtuar në 2-3 rezultatin ndaj Shakhtar. Golin e dytë për Realin e realizoi Junior Vinicius në minutën e 5
Man United triumfon ndaj PSG (VIDEO) Man United ka mundur 1-2 në shtëpi PSG. Skuadra e Solskjaer kaloi në epërsi që në minutën e 23 me anë të një 11 metër
Manchester United fiton me përmbysje ndaj Newcastle (VIDEO) Manchester United ka fituar me përmbysje në udhëtim ndaj Neëcastle. Goli i parë i ndeshjes erdhi pas vetëm 2 minutave
Juventusi "ngec" në barazim ndaj Crotones (VIDEO) Skuadra e Crotone ka arritur të luajë baras kundër kampionëve të Serie A, Juventus. Me rezultatin final 1:1, Crotone
Man.United barazon rezultatin ndaj Newcastle (VIDEO) Pas një autogoli që në minutën e 2', Manchester United arrin të barazojë rezultatin në minutën e 23'. Për "djajtë e k
Bayerni i kthehet fitoreve, "shkërrmoq" Armininë (VIDEO) Bayern Munich është kthyer në rrugën e fitoreve në Bundesliga. Kampionët e Gjermanisë kanë deklasuar skuadrën e Armin
Bayerni "shtyp" Arminia Bielefeld në 45 minutat e para (VIDEO) Bayerni është duke mposhtur bindshëm Arminia Bielefeld. Teksa kanë mbaruar 45 minutat e para "bavarezët" kanë shënuar 3
DERBI/ Mbyllet në avantazhin e "kuqezinjve" pjesa e parë (VIDEO) Janë mbyllur 45 minutat e para në derbin e Milanos, me kuqezinjtë në avantazhin minimal. Ndeshje u zhbllokua në minu
Interi ngushton rezultatin ndaj Milanit (VIDEO) Interi ka arritur të ngushtojë rezultatin ndaj Milanit. Lukaku ka dërguar topin në rrjetë në minutën e 29'. /albeu.co
Ndeshje e "çmendur", Chelsea - Southapmton mbyllet në barazim (VIDEO) Chelsea nuk ka arritur më shumë sesa një barazim kundër Southampton. Ndonëse ishte dy herë në epërsi në ndeshjen kund
Napoli i frikshëm, i mjaftojnë 45 minuta për të "shkatërruar" Atalantën (VIDEO) Atalanta është gjunjëzuar në ‘San Paolo’ duke u mposhtur 4:1 nga Napoli. Këtë triumf të Napolit, mbrojtësi i kombëtar
Spektakël pa fitues, Everton dhe Liverpool ndajnë pikët (VIDEO) Everton dhe Liverpool kanë ndarë pikët duke barazuar 2:2 në derbin e zhvilluar në ‘Goodison Park’ të shtunën në mesditë
Emanuele Ndoji realizon dopietë (VIDEO) Emanuele Ndoj ka qenë thejsht i papërmbajtshëm mbrëmjen e sotme. Futbollisti shqiptar ka qenë vendimtar në takimin m
Kosova merr 1 pikë ndaj Greqisë, Aro Muric pret penallti (VIDEO) Kosova ka marr barazim në Athinë kundër Greqisë, duke e mbyllur takimin me rezultat 1-0. Ndeshja e vlefshme për grupi
Argjentina mposht me përmbysje Bolivinë (VIDEO) Argjentina ka marrë edhe fitoren e dytë në kualifikueset për Kupën e Botës në Amerikën e Jugut. Kombëtarja e Lionel M
Zhbllokohet sfida, Kosovë-Slloveni (VIDEO) Ka nisur keq sfida e Kosovës ndaj Slovenisë. Miqtë kanë shënuar në minutën e 23 me sulmuesin Vuckic. /albeu.com/
Gjermania mposht jo pa vuajtje Ukrainën (VIDEO) Gjermania ka shënuar një tjetër fitore në kuadër të Ligës së Kombeve. Skuadra e drejtuar nga Joachim Low ka mposhtur
Gjermania kalon në avantazh përballë Ukrainës (VIDEO) Gjermania ka zhbllokuar rezultatin ndaj Ukrainës. Për "panzerat" ka shënuar Ginter në minutën e 20'. /albeu.com/
Spanja zhbllokon rezultatin ndaj Zvicrës (VIDEO) Spanja ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Zvicrës në ndeshjen e vlefshme për Nations League. Për vendasit ka sh