999 rezultate për

minuten

Ka sërish gol në supersfidën, Man City-Liverpool (VIDEO) Manchester City ka barazuar rezultatin ndaj Liverpoolit. Golin e barazimit e shënoi Gabriel Jesus në minutën e 31.
Kukës i "zbehtë", Partizani e mposht dhe e lë në fund të tabelës (VIDEO) Zhgënjen sërish Kukësi i Skënder Gegës, që pëson humbjen e dytë radhazi, sërish me rezultatin 0-2, por këtë herë përball
La fushën në minutën e 72', Juventusi konfirmon dëmtimin e Ronaldos Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo pësoi lëndim në ndeshjen ndaj Lazios. Portugezi realizoi gol pas vetëm 15 minuta
Gol në "frymën e fundit", Lazio dhe Juventusi ndajnë pikët (VIDEO) Juventusi në fundin e ndeshjes ka humbur pikët e plota duke barazuar 1 – 1 ndaj Lazios. Ndeshja ishte e baraspeshuar
Atletico Madridi mposht Cadiz dhe i afrohet kreut (VIDEO) Atletico Madrid ka arkëtuar tri pikë tejet të rëndësishme ndaj Cadizit, e vlefshme për xhiron e nëntë të La Liga-s. S
Mungesat nuk e pengojnë PSG-në të fitojë bindshëm ndaj Rennes (VIDEO) PSG ka fituar në shtëpi kundër Rennes, me rezultat 3 – 0, ndeshje e vlefshme për javëb e 10-të të Ligue 1. Pavarësish
Chelsea "shkatërron" Sheffield United, i afrohet kreut (VIDEO) Chelsea ka arkëtuar tri pikë të arta në shtëpi ndaj Sheffield Unitedit, duke fituar me rezultat 4- 1. Ishin mysafirët
Klasikja gjermane fitohet nga Bayerni, Dortmund mbetet "thatë" (VIDEO) Bayern Munichu ka arritur të fitojë pikët e plota në transfertë ndaj Borussia Dortmund duke fituar me rezultat të ngusht
Chelsea përmbys rezultatin ndaj Sheffield (VIDEO) Chelsea ka përmbysur rezultatin ndaj Sheffield United. Pas golit të miqve, djemtë e Lampard reaguan duke barazuar fi
Barcelona rikthehet te 3-pikëshi në La Liga, mposht pastër Real Betisin (VIDEO) Barcelona më në fund ka arritur të fitojë në La Liga, duke mposhtur Real Betisin me rezultat bindës 5 – 2. Befasia të
Messi ndryshon lojën, Barcelona shënon dy gola të tjerë (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim. Futja e Messit në fushë menjëherë në 45 minutat e dyta i dha një "fytyrë" tjet
Chelsea triumfon me lehtësi ndaj Rennes (VIDEO) Chelsea ka fituar me rezultat të thellë 3-0 në shtëpi ndaj Rennes në kuadër të ndeshjes së tretë të Grupit E në Ligën e
Barcelona kalon në avantazh përballë Dyn Kyiv (VIDEO) Barcelona ka shënuar që në minutën e 5 ndaj Dyn Kyiv. Është Messi ai që dërgoi topin në rrjetë duke realizuar nga pik
Zhbllokohet supersfida, Real Madrid-Inter (VIDEO) Reali ka kaluar në avantazh ndaj Interit. Është Benzema ai që realizoi në minutën e 25. /albeu.com/
Befasohet Juventusi, Spezia barazon rezultatin (VIDEO) Juventusi po has vështirësi në kampionat edhe ndaj Spezias. Pas golit të avantazhit nga Morata vendasit kanë reaguar dhe
Milani i "falet" përsëri Ibras, mposht me vështirësi Udinesen (VIDEO) Milan ka marrë tre pikë shumë të rëndësishme në udhëtim, duke e mposhtur Udinesen 1:2, në ndeshjen e vlefshme për xhiron
Super Milan, "kuqezinjtë" kalojnë në avantazh ndaj Udineses (VIDEO) Milani ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Udineses në minutën e 19'. Një asist nga Ibrahimovic kthehet në gol n
Mungesat nuk ndikojnë, PSG siguron fitoren e rradhës (VIDEO) Paris Saint Germmain arrin të fitojë thellë në fushën e Nantes pavarësisht mungesave të shumta në formacion. Kampionët n
Liverpool fiton me përmbysje ndaj West Ham dhe kap kreun (VIDEO) Liverpool ka marrë fitore edhe në përballjen kundër West Ham United. ‘Reds’ kanë shënuar fitore me rezultatin 2:1, du
Interi barazon në "frymën e fundit", ndan pikët me Parmën (VIDEO) Inter dhe Parma kanë ndarë pikët. Skuadra e Inter ka arritur të marrë vetëm një pikë në përballjen me Parma, duke lua