999 rezultate për

minuten

Liverpool i "frikshëm", shënon golin e 4 ndaj Crystal Palace (VIDEO) Liverpool është duke shkatërruar Crytal Palacen në shtëpinë e këtyre të fundit. Serinë e golave e hapi Minamino që në
Roma mposht Torinon dhe "kap" Juventusin (VIDEO) Roma ka mundur 3-1 Torino-n në javën e 12-të të Serisë A dhe është ngjitur në vendin e katërt të renditjes me 24 pikë, p
REZULTATET/ Mposhtet skuadra e Ernest Gjokës, fiton Vardari Nuk ka qenë një ditë e mirë sot në kampionat për dy pretendentet për titull, Shkëndijën e Tetovës dhe Shkupit. Tetov
Bylis gjen fitoren e parë të kampionatit, Kastrioti humbet sërish (VIDEO) Bylis ka marrë fitoren e parë të kampionatit në ditën e sotme teksa ia kanë dalë në shtëpi të mposhtnin Kastriotin me re
Marseille i afrohet kreut të tabelës, "thyen" Monacon (VIDEO) Sot u luajt ndeshja ndërmjet Marseille dhe Monaco, e vlefshme për javen e 14-të të Ligue 1. Vendasit e nisën takimin
Napoli "i fal" kualifikimin Sociedad (VIDEO) Dramë në ndeshjen ndërmjet Napolit dhe Real Sociedadit të mbyllur me rezultatin 1-1 në stadiumin “Maradona”. Napolit
Dinamo nuk ndalet përballë Partizanit B, Flamurtari fiton të dytën radhazi Dinamo ia ka dalë të marrë objektivin e saj në ditën e sotme të Grupit A në Kategorinë e Parë, teksa ka mposhtur me rezu
Atalanta e Gjimshitit realizon ëndrrën, ndalet Liverpool (VIDEO) Atalanta ka mundur 1-0 Ajax-in në Holandë dhe ka siguruar një vend në 1/8-at e Champions League. Goli i zikaltërve ës
Pamje virale: Pësoi gol në minutën e 94, trajneri humbi durimin (VIDEO) Shikoni si reagon Marius Croitoru, trajneri i FC Botosani (në Rumani), shkruan Albeu.com. Ekipi i tij pësoi një gol n
Shënon golin e fitores në minutën e 90, Vardy shpik festim me thyerje flamuri (VIDEO) Leiçester ka marrë nëj fitore në minutën e fundit të kohës së rregullt përballë Shefild Junajtid. Ishte Vardi ai i c
Jo vetëm Reali, nga Cadiz e pëson edhe Barcelona (VIDEO) Sot u luajt ndeshja ndërmjet Cadiz CF dhe Barcelona, në kuadër të xhiros së 12-të të La Ligas. Ajo që dukej e lehtë p
Interi siguron fitoren e tretë radhazi në Serie A, mposht bindshëm Bolognan (VIDEO) Sot u luajt ndeshja ndërmjet Inter dhe Bologna, në kuadër të javës së 10-të të Serie A. ‘Nerazzurri’ nisën ndeshjen n
Manchester United triumfon me përmbysje ndaj West Ham (VIDEO) Ka përfunduar ndeshja ndërmjet West Ham dhe Manchester United, në kuadër të javës së 11-të të Premierligës. Fillimish
Ndeshje fantastike, Bayerni dhe Leipzig ndajnë pikët (VIDEO) Bayern Munchen ka barazuar në derbin ndaj RB Leipzig në kuadër të xhiros së 10-të të Bundesliga. Fillimisht ishin mys
Juventusi fiton me përmbysje derbin ndaj Torinos (VIDEO) Sot u luajt derbi i qytetit të Torinos ndërmjet Juventusit dhe Torinos, në kuadër të javës së 10-të të Serie A. Der
Manchester City i afrohet kreut, mposht pastër Fulhamin (VIDEO) Sot u luajt ndeshja ndërmjet Manchester City dhe Fulham, në kuadër të javës së 11-të të Premierligës. ‘Citizens’ janë
Lazio kthehet te fitorja ndaj Spezias falë një Milinkovic-Savic në super formë (VIDEO) Lazio "harron" shpejt humbjen me Udinesen me fitoren 1-2 ndaj Spezias falë dyshesh Immobile-Milnkovic-Savic, madje në sh
Gol i çmendur nga Lacazette (VIDEO) Një gol i frikshëm ka zhbllokuar ndeshjen e Europa League mes Arsenal-it dhe Rapidit të Vjenës. Një gol që është shën
Bllokohen Tottenham dhe Leicester (VIDEO) Tottenhami nuk shkoi më shumë se një barazim 3-3 me ekipun e LASK në transfertë, ndërsa Leicesteri humbi me rezultatin 1
Ronaldo vendos rekord, Juve bën detyrën (VIDEO) Juventus me Ronaldon në fushë, ka mposhtur 3:0 Dynamo Kyiv. Federico Chiesa në minutën e 21’ i dha epërsinë 1:0 Juven