999 rezultate për

minuten

Hallaçi e nis me humbje, Teuta mposht bindshëm Kukësin (VIDEO) Kukësi nuk ka arritur të kthehet në rrugën e fitoreve as me largimin e Gegës. Emërimi i Hallaçit në krye të pankinës
Arsenali triumfon në derbin e Londrës, Xhaka realizon supergol (VIDEO) Merr fund makthi i rezultateve negative për Arsenalin. “Topçinjtë” e Mikel Artetës, mposhtën Çelsin në derbi me rezultat
"Tërmet" në San Siro, Lazio barazon rezultatin (VIDEO) Lazio ka arritur të barazojë rezultatin ndaj Milanit në minutën e 59' me Ciro Immobilrn. Kujtojmë që Milani ishtë në
Nuk përmbahet Milani, dyfishon rezultatin ndaj Lazios (VIDEO) Milani duket se "shtyp" cdo skuadër që i del përpara në kampionat, me apo pa oraganikën e plotë. Kuqezinjtë kanë dyfi
Nedved "çmendet" dhe lë ndeshjen, te Juventusi akuzojnë arbitrin për "vjedhje" ndaj Fiorentinës (VIDEO) Juventusi ka humbur ndeshjen ndaj Fiorentinës duke lënë pikë shumë të rëndësishme pas disfatës në shifrat 0-3. Pikër
Gafë fatale që në minutën e 2, Shkodran Mustafi është histori më vete te Arsenali (VIDEO) Futbollistët shqiptarë që janë pjesë e Arsenalit do të përfundojnë gjithmonë në qendër të kritikave sa i përket tifozëve
Çfarë po ndodh me Juventusin? Bardhezinjtë turpërohen keq nga Fiorentina (VIDEO) Juventus ka pësuar një humbje shokuese 0-3 në shtëpi nga Fiorentina. Një ndeshje që nisi keq në fakt për skuadrën e P
Shishe, sherr dhe kaos! Në Portugali një penallti e dhënë në sekondat e fundit ndez gjakrat (VIDEO) Estoril-Porto II në ligën e dytë spanjolle ka dhuruar momente tensioni, goditje me shishe por edhe kartonë të verdhë e t
Zhbllokohet sfida, Chelsea-West Ham (VIDEO) Chelsea e ka nisur mjaft mirë sfidën ndaj West Ham. Blutë kanë shënuar që në minutën e 10 falë golit me kokë të Thia
Lazio siguron një fitore të rëndësishme ndaj Napolit (VIDEO) azio i është kthyer fitores duke fituar në shtëpi në derbin kundër Napolit. Skuadra e drejtuar nga Simeone Inzaghi fi
Nuk ndalet Reali, dyfishon shifrat (VIDEO) Pas golit të avantazhit nga Benzema në minutën e 6', Reali ka arritur shumë shpejt të shënojë edhe golin e dytë. Për
E pabesueshme në La liga: Lojtari shfaqet në fushë me telefon, shikoni si reagon arbitri Imazhet e ndeshjes së La Liga-s mes Athletic Bilbao-s dhe Huesca-s kanë bërë xhiron në rrjetet sociale. Në minutën e
Ronaldooooo, Juve "fundos" Parman (VIDEO) Juventus ka ndëshkuar përsëri Parma-n. Bardhezinjtë kanë realizuar golin e tretë në minutën e 48-të. Autori i goli
Tirana bën "paqe" në Korçë, Vllaznia thyhet në Laç Është mbyllur në barazim 1-1 ndeshja mes Skënderbeut dhe Tiranës, e vlefshme për javën e 9-të në Kategorinë Superiore.
Liverpool i "frikshëm", shënon golin e 4 ndaj Crystal Palace (VIDEO) Liverpool është duke shkatërruar Crytal Palacen në shtëpinë e këtyre të fundit. Serinë e golave e hapi Minamino që në
Roma mposht Torinon dhe "kap" Juventusin (VIDEO) Roma ka mundur 3-1 Torino-n në javën e 12-të të Serisë A dhe është ngjitur në vendin e katërt të renditjes me 24 pikë, p
REZULTATET/ Mposhtet skuadra e Ernest Gjokës, fiton Vardari Nuk ka qenë një ditë e mirë sot në kampionat për dy pretendentet për titull, Shkëndijën e Tetovës dhe Shkupit. Tetov
Bylis gjen fitoren e parë të kampionatit, Kastrioti humbet sërish (VIDEO) Bylis ka marrë fitoren e parë të kampionatit në ditën e sotme teksa ia kanë dalë në shtëpi të mposhtnin Kastriotin me re
Marseille i afrohet kreut të tabelës, "thyen" Monacon (VIDEO) Sot u luajt ndeshja ndërmjet Marseille dhe Monaco, e vlefshme për javen e 14-të të Ligue 1. Vendasit e nisën takimin
Napoli "i fal" kualifikimin Sociedad (VIDEO) Dramë në ndeshjen ndërmjet Napolit dhe Real Sociedadit të mbyllur me rezultatin 1-1 në stadiumin “Maradona”. Napolit