999 rezultate për

minuten

Bayerni zhbllokon rezultatin ndaj Freiburg (VIDEO) Bayerni ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Freiburg që në minutat e para të takimit. I përhershmi, Leëëandoëski
Napoli "shkatërron" Fiorentinën në "Diego Armando Maradona Stadium" (VIDEO) Napoli e ka deklasuar Fiorentinën me rezultat të thellë në kuadër të xhiros së 18-të të Serie A. Napoli ka deklasuar
Dortmundi ndalet në barazim nga Mainz (VIDEO) Borussia Dortmund nuk ka arritur të mposht skuadrën e Mainz 05 në kuadër të xhiros së 16-të të Bundesligës. Borussia
Teuta triumfon ndaj Bylisit (VIDEO) Teuta ka thyer “tabunë”, duke marrë fitoren e parë në shtëpi për këtë sezon në kampionat, teksa mposhtën ditën e sotme B
Nuk ka El Clasico, Reali eliminohet nga Kupa (VIDEO) Real Madrid ka pësuar humbje shokuese ndaj Athletic Bilbao duke u eliminuar nga Kupa. Golin për Athletic Bilbao e kis
Turpërohet Reali, Bilbao shënon sërish (VIDEO) Athletic Bilbao ka shënuar golin e dytë ndaj Real Madrid përsëri me anë të Raul Garcia në minutën e 37' me anë të një pe
Ath Bilbao befason Realin (VIDEO) Ath Bilbao ka befasuar Real Madridin në sfidën gjysmëfinalen e Super Kupës së Spanjës. Në minutën e 18’ Raul Garcia k
Pogba ngjit në krye Man United (VIDEO) Manchester United ka mundur 1-0 Burnley-n dhe është kthyer të kryesojë i vetëm renditjen e Premier League pas tetë vites
Roma dhe Interi ndajnë pikët pas një ndeshjeje spektakolare (VIDEO) Roma kishte përballë Inter, në kuadër të javes së 17-të të Serie A. "Giallorossët" nisën mirë takimin, ku edhe shënua
PSG siguron fitoren e parë në drejtimin e Pochettinos (VIDEO) Paris Saint-Germain ka mposhtur skuadrën e Brest në kuadër të javes së 19-të të Ligue 1. Parisienët filluan mirë ndes
Milani rikthehet te fitorja, mposht pastër Torinon (VIDEO) AC Milan ka triumfuar ndaj Torinos, në kuadër të javes së 18-të të Serie A. AC Milan ka treguar edhe një herë se ësht
Milani zhbllokon rezultatin ndaj Torinos (VIDEO) Milani ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Torinos në "San Siro". Për kuqezinjtë ka shënuar Leao në minutën e 2
Borussia e Dortmundit tregon "dhëmbët" ndaj Leipzig (VIDEO) Borussia Dortmund ka bërë befasinë duke e mposhtur skuadrën RB Leipzig në kuadër të xhiros së 15-të të Bundesliges. R
Barcelona fiton me "poker" golash ndaj Granadas (VIDEO) Barcelona ka arritur fitore të thellë ndaj Granadas, në kuadër të xhiros se 18-të të La Ligas. Fillimisht Barcelona f
Barcelona zhbllokon rezultatin ndaj Granadas (VIDEO) Barcelona ka arritur të zhbllokojë rezultatin që në minutat e para të takimit ndaj Granadas. Griezmann dërgoi topin n
Kukësi zyrtarisht në krizë, Laçi i shkakton humbjen e tretë radhazi Laçi ka fituar me rezultatin 3-2 ndaj Kukësit, në ndeshjen e vlefshme për javën e 13-të në Kategorinë Superiore. Kurb
Shënohen dy gola të shpejtë në ndeshjen, Athletic Bilbao-Barcelona (VIDEO) Ndeshja e La Liga-s mes Bilbao-s dhe Barcelona-s shtë zhbllokuar pas vetëm 3 minutash lojë. Kanë qenë vendasit që kan
Pa Lukakun në fushë, Sampdoria i bën "gjëmën" Interit (VIDEO) Pa Lukakun të dëmtuar Interi nuk ja ka dalë ndaj Sampdorias duke u mposhtur 2-1, shkruan Albeu.com. Ishin golat e Can
Befasohet Interi, Sampdoria zhbllokon rezultatin (VIDEO) Sampdoria ka befasuar Interin. Candreva është treguar i saktë nga pika e bardhë e penalltisë në minutën e 22'. Kujtoj
Barcelona fiton me shumë vuajtje (VIDEO) Barcelona ka fituar me shumë vuajtje 0-1 ndaj Huesca. Ishte mesfushori Frenkie de Jong që realizoi në minutën e (27'