999 rezultate për

minutave

Eminem thyen rekordin për numrin e fjalëve në këngë Nuk kishte si të ndodhte ndryshe, ndërsa Eminem ka vendosur një tjetër rekord. Hiti i reperit “Rap God”, ka thyer rekord
Çfarë të duhet Levandowski ku ke "Spider-Manin" (VIDEO-FOTO) Borussia Dortmund është fituesi i Kupës së Gjermanisë, pasi ka mposhtur Bayern Munchenin me rezultatin 2-0. Goli i pa
Inter pëson 3 gola në 13 minuta (VIDEO) Të renditur vetëm në vendin e 13 në sezonin e fundit në Bundesligën gjermane, Eintracht Frankfurt arriti të mposht 3-1 I
Kovaç: Me Meksikën do jetë si një finale Trajnieri i Kroacisë Niko Kovaç nuk u tregua aspak modest në fitoren e thellë 4:0 kundër Kamerunit, teksa deklaroi pas n
Serie A, Top 15 futbollistët e shkurtit (FOTO LAJM) Është publikuar nga Cies, Observatori i Futbollit të Neuchatel, lista e futbollistëve më të mirë në pesë kampionatet kry
Lushnja "fundos" Tiranën, Bylis bie në Krujë Bardheblutë e vendit të fundit nuk gjejnë qetësi. Kalendari i fillimit të fazës së dytë i ka vënë ata përpara dy transfe
Xiaomi shet 150 mijë Mi-3 brenda 10 minutave Prodhuesi kinez i telefonave inteligjentë, Xiaomi ka shitur 150 mijë njësi të pajisjes së saj të fundit, Mi-3, në më pak
Derbi i çmendur, Everton 3-3 Liverpool (VIDEO) Pas ndeshjeve të kombëtareve java e 12 e Premier League-s startoi me një super-ndeshje, Everton-Liverpool. Derbi i Merse
Si u helmuan kafshët me gaz sarin në Shqipëri (VIDEO) Video e transmetuar për herë të parë në emisioni “Urbanika” të “A1 Report” tregon qartë pasojat që shkakton lënda helmue
Wenger kundër: Januzaj jo te Anglia "Gjithmonë kam thënë se Anglinë duhet ta drejtojë një anglez. Nëse nuk e pranojmë një gjë të tillë, atëherë do të rrezik
Super-Cassano, Parma mposht Sassuolon (VIDEO) Dita e dielë në Serie A fillon me fitoren e Parmës në "Tardini". Skuadra e Roberto Donadonit ka fituar 3-1 përballë Sass
Shpërthime në Irak, 20 të vdekur Shpërthimet në Irak duket se ndodhin njeri pas tjetrit. Mëngjesin e sotëm ai u përfshi përsëri në shpërthime të shumta,
Hapen ofertat për PTK-në Është bërë hapja e ofertave për shitjen e 75 % te aksioneve të Postë Telekomit të Kosovës. Indeksonline mëson se janë dy
Xhevahiri është hero në Iran (VIDEO) Xhevahir Sukaj është sulmuesi shqiptar i momentit. Shkodrani shënoi një dopietë në ndeshjen e djeshme, të cilën skuadra
Dëmtim i rëndë për Terry-n, lamtumirë sezon? (FOTO LAJM) Dëmtim i rëndë për John Terry pas një përplasjeje të ashpër me sulmuesin e Liverpool Luis Suarez. "Jemi të shqetësuar pë
Spektakël në Everton-Liverpool (VIDEO) Ka qënë më shumë se spektakolare derbi mes Everton dhe Liverpool. Ndeshja e sapopërfunduar u mbyll me rezultatin e barab
Nicole Scherzinger fiton 1 milion dollarë brenda 45 minutave Për disa persona paratë mund të fitohen shumë lehtë për të tjerë me shumë vështirësi. Anëtarja e jurisë së X Factor, Nic
Goli i parë i Barçës, gabim i anësorit Finalja e parë e Superkupës së Spanjës mes Barcelonës dhe Real Madrid përfundoi me fitoren e katalanasve 3-2. Dhe si gji
Gazetarët pijanecë boshatisin frigoriferin me birra për 3 minuta (VIDEO) Video që ju do të shikoni më lartë nuk është xhiruar në Shqipëri, por një një nga vendet organizatore të Euro 2012 dhe p
Tani rradhën e ka Bayerni Sergio Ramos, mbrojtësi i Realit të Madridit, ishte si gjithmonë një ndër më të mirët në fushë në fitorene mbrëmshme të