999 rezultate për

minutave

Balotelli hero dhe më pas skuqet brenda 3 minutash, ja çfarë ndodhi (VIDEO) Mario Balotelli i bën të gjitha, është më i miri dhe më i keqi. Bomberi italian po udhëheq Nice-n në krye të kampionatit
Drejtori i Policisë së Rinasit: Grabitja ka ndodhur brenda 3 minutave (VIDEO) Drejtori i Policisë së Rinasit, Ermal Milori deklaron se e gjithë ngjarja e grabitjes së rreth 1 milion euro në pistën e
Efektet e Coca-Cola brenda një ore në organizmin tonë Coca-Cola është ndër pijet më të preferuara të çdo njeri në këtë botë, por shpesh shumë pak janë të informuar në lidhje
Ronaldo i palodhur, luan gjithmonë dhe shënon Cristiano Ronaldo ka statistikat frikshëm këtë sezon. Sulmuesi i Realit te Madridit pas 90 minutave të luajtura në ndaj
Dy aksidente brenda 5 minutave në autostradë Dy aksidente brenda harkut të pesë minutave janë shënuar në autostradë, por fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar.
Takimi prekës midis mjellmës dhe shpëtimtarit të saj (FOTO LAJM) Përmes fotove ju do të dëshmoni lidhjen e ngushtë midis një burri dhe një mjellme. Richard Wese vizitoi vendin ku rrinin
Koincidenca e frikshme, kur Shqipëria pësonte dy gola në 12 minuta Shqipëria pësoi dje dy gola që në fillim të ndeshjes teksa në 13 minuta e gjeti veten dy herë në disavantazh. Kjo nuk ki
Vritet 31-vjeçari në Kavajë, policia kap menjëherë autorin Një tjetër krim ka ndodhur në vendin tonë. Paraditen e sotme, një 31-vjeçar me inicialet I.Z., është vrarë me armë zjarr
Euro 2017 femra, Shqipëria humbet 1-4 përballë Greqisë Shqipëria i nis me humbje kualifikueset e Euro 2017 në futboll për femra. Përfaqësuesja kuqezi u thye nga Greqia me shif
Prova për të realizuar eksperimentin, djeg dhjetëra shtëpi (FOTO LAJM) Një nxënës ka qenë dhe shkaktari i një zjarri që ka shkumbuar disa apartamente, duke u përpjekur që të realizojë një ekp
Partizani nuk ndalet, merr kryesimin Partizani nuk di të ndalet në Superligë. Të kuqtë marrin suksesin e radhës në kampionat dhe përkohësisht edhe vendin e p
Makthi i minutave të fundit për Kombëtaren, ja faktet Nuk janë të pakta ndeshjet që kombëtarja shqiptare ka pësuar gola në minutat e fundit, duke bërë që të humbasin pikë shu
Barazimi sjellë festë dhe atmosferë fantastike në Tiranë (VIDEO) Ashtu siç pritej ndeshja mes Shqipërisë dhe Danimarkës ka zbrazur rrugët e kryeqytetetit dhe i ka mbledhur njerëzit në l
Rrebesh në Tiranë, përmbytet kryeqyteti (VIDEO) Mjaftojnë vetëm pak minuta shi që Tirana të zhytet nën ujë. Nga kjo video ne shikojmë se si rrugët janë përmbytur menjëh
50 vjeçari që tentoi të hidhej nga vinçi zbret pas 40 minutave (FOTO LAJM) Në më pak se një orë, familjarët e një 50 vjeçari dhe jo vetëm kanë qënë në ankth për aktin që kishte ndërmarrë, teksa k
Kukësi shkatërron Mlladostin , kualifikohet UPDATE - Ka përfunduar sfida mes Kukësit dhe Mlladostit, ku verilindorët e Shqipërisë kanë marrë një fitore 2-4 spektak
Si u rrëzua avioni në Francë brenda 18 minutave (FOTO) Fluturakja e "Germingwegs" për 18 minuta e ka humbur lartësinë para se ta godiste bjeshkën. Nga kabina e pilotit gjatë k
Cristiano Ronaldo, shumë pikëpyetje për portugezin Dy divorce brenda pak muajsh. I pari ndaj Irina Shayk, ndërsa i dyti ndaj shtypit. Cristiano Ronaldo ka marrë vendimin e
4 gola në 15 minuta (VIDEO) Sulmuesi i Rayo Vallecanos, Alberto Bueno, shënoi plot 4 gola në ndeshjen e djeshme kundër Levenates. E veçanta në gjith
Super-asist i Messit, shënon Neymar (VIDEO) Barcelona e mbylli me rezultatin 2-0 pjesën e parë të sfidës kundër Levantes, e vlefshme për javën e 23 të La Ligas.