minutave

Watford shënon tre gola brenda 7-të minutave (VIDEO) Watford po mposht Chelsean me shifrat 4-1 në "Vicarage Stadium" Goli i dytë u shënua nga Janmaat në minutën e 84'-t
Zgjohet Ronaldo me dy gola brenda 5 minutave, pas golit mbulohet me gjak (VIDEO) Cristiano është "zgjuar". Dy harkime në zonë, dy goditje, dy gola. Ky është Ronaldo i cili jemi mësuar të shikojmë nga n
Zbulohet krijesa alien, me dhjetëra këmbë dhe sy të mëdhenj (VIDEO) Pamje të pabesueshme të një krijese që i ngjan një merimange me dhjetra këmbë dhe sy të mëdhenj është publikuar në inter
Chelsea ofron 56 milionë euro për mbrojtësin e Juventusit Chelsea ka kthyer përsëri interesimin për mbrojtësin e majtë brazilian të Juventusit, Alex Sandro. Blutë e Londrës te
Binjakët lindin brenda 20 minutave, njëri më 2017 e tjetri më 2018 (FOTO LAJM) Binjakët Joaquin dhe Aitana de Jesus Ontiveros pritej të lindnin më 27 janar të vitit 2018. Megjithatë, nëna e tyre s
Interi kundër Lazios për të ndryshuar faqe Inter-Lazio, një ndeshje për t’u fituar me çdo kusht, sepse humbje do të thotë shkëputje nga grupi i kryesuesve. Në “San
Arsenali shënon dy gola të shpejtë brenda katër minutave (VIDEO) Arsenali ka shënuar dy gola të shpejtë ndaj Crystal Palace në "Selhurst Park" Të dy gola i ka shënuar sulmuesi kilia
Plaçkiten dy banka në Prishtinë brenda 20 minutave “TEB Bank në lagjen “Dardania” dhe Reiffaisen Bank në Bregun e Diellit, kanë qenë cak i disa plaçkitësve pasditen e sotm
Ato që priteshin në derbi erdhën në ndeshjen Cagliari-Sampdoria, 4 gola për 1 pikë (VIDEO) Cagliari dhe Sampdoria kanë ndarë nga një pikë në takimin e luajtur pasditen e të shtunës, në Sardegna. Vendasit e n
Liverpooli i pandalshëm, shënon tre gola brenda 20 minutave kundër Spartakut (VIDEO) Liverpooli ka shënuar tre gola brendave 20 minutave të para kundër Spartakut në "Anfield Road" Të dy golat e parë ja
Manchester City dhe Arsenali mund të përjashtohen nga Carabao Cup, ja arsyeja Manchester City dhe Arsenal u kualifikuam me vështirësi, vetëm pas minutave shtesë, ditën e djeshme në sfidat e vlefshme
Roma vazhdon me fitore, mposht lehtësisht Udinesen (Video) Roma vazhdon me fitore, mposhtë lehtësisht Udinesen (Video) Skuadra nga kryeqyteti italian, Roma ka shënuar fitoren e k
Rrokulliset një veturë në Badovc Një veturë është përfshirë në një aksident në afërsi të liqenit të Badovcit. Një dëshmitar ka thënë për portalin Koha
Dy mënyra për flokë të shëndetshme brenda 20 minutave Tani eshte periudha ku cdo njeri ankohet per renien te flokeve. Per shkak te veres floket mund te jene demtuar dhe shtat
Zidane i jep një mundësi për të qenë titullar, talenti ia shpërblen Zinedine Zidane vendosi për të filluar me Borja Mayoral në formacionin e parë të Real Madrid përballë Fiorentinës në Tro
Saga Milan - Belotti vazhdon, rososonerët gati për aksionin e minutave të fundit Milan akomapo vazhdon të interesohet ëpr numrin 9 të Torinos, Belottin. Drejtori sportiv i Milanit, Massimiliano Mira
Tragjedi në Kolumbi, anija me 170 pasagjerë mbytet brenda 5 minutave Një anije pasagjerësh u mbyt në një rezervuar në Kolumbinë veriperëndimore, duke alarmuar mbarë qytetin turistik. Autor
Largoni stresin brenda tre minutave me këtë gjest Çdo ditë i ekspozohemi stresit, mirëpo ky truk do t’ju ndihmojë që të liroheni për tre minuta, kudo që të gjendeni.
Zidane bën një deklaratë befasuese pas humbjes nga Valencia Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, mendon se Real Madridi humbi ndeshjen ndaj Valencias brenda 10 minutave, i ci
Kërcënon Irani: Në rast sulmi, rrafshojmë bazën amerikane dhe Irakun brenda 7 minutave! Në rast të ndonjë sulmi të mundshëm, Irani zotohet se do të hakmerremi kundër bazës së marinës amerikane në Bahrein dh