999 rezultate për

minutat

Portugalia dhe Polonia barazim, vazhdojnë në minutat shtesë (VIDEO) Portugalia dhe Polonia janë ndarë me barazim me rezultat 1-1 pas 90 minutave të kohës së rregullt, dhe cerekfinalisti i
Kroacia i dhuron Italinë Spanjës në fazën tjetër (VIDEO) Kroacia merr kreun e grupit C duke mundur ekipin spanjol 2-1. Spanja ka shënuar ndaj Kroacisë me një gol të Moratas që n
Lila: Nëse kualifikohemi, nuk kemi frikë nga Anglia dhe Gjermania “Ishte një moment magjik,çasti i golit. Besoj se kemi lënë gjurmët tonë, pasi kemi treguar se sa vlen Shqipëria. Nëse pr
Hysaj: Shqiptarët e meritojnë këtë sukses të madh Mbrojtësi i Kombëtares sonë, Elseid Hysaj pas ndeshjes ka rrëfyer emocionet e fitores së madhe. “Kemi pasur besim dh
De Biasi feston sot... Gianni De Biasi i lindur në Sarmede të Veneto-s, sot mbush 60-vjeç. Nëse ndeshja nuk do të ishte mbyllur me atë rezultat
Etrit Berisha kritikon mbrojtjen pas ndeshjes Portieri, Etrit Berisha ka mbetur i zhgënjyer pas ndeshjes dhe veçanërisht nga puna e bërë nga mbrojtja në minutat e fun
Hysaj: Nuk kishim fat Elseid Hysaj ka komentuar ndeshjen me Francën, ku Shqipëria humbi me rezultat 2-0 pas një lojë fantastike. Mbrojtësi,
Portugalia i mbyll në avantazh 45 minutat e para (VIDEO) Portugalia e ka mbyllur në avantazh pjesën e parë ndaj Islandës. Skuadra ku aktivizohet edhe Critstiano Ronaldo ka domin
Pj1/ Spanja pa fat, Çekia mbyllet në portë Spanja dominon në 45 minutat e para, por nuk arrin që të gjejë golin e avantazhit. Iberikët kanë dominuar sa i përket mb
Gjermania po fiton falë Mustafit, Ukraina e frikshme (VIDEO) Spektakël në pjesën e parë në sfidën Gjermani-Ukrainë. Pancerat fitojnë në 45 minutat e para falë një goli të Mustafit,
Hysaj flet si kapiten: Jap maksimumin si Loriku, Franca s’na tremb Elseid Hysaj merr përgjegjësinë e liderit të Kombëtares në mungesë të Lorik Canës ndaj Francës. Mbrojtësi i Napolit,
Mbyllet pjesa e parë/ Modric shokon Turqinë me një super gol (VIDEO) Turqi dhe Kroacia po zhvillojnë një ndeshje mjaft emocionuese, por 45 minutat e para janë mbyllur 1-0 në favor të Kroaci
De Biazi: Gabimet i paguam shtrenjtë Ndeshja e djeshme e kombëtares me Zvicrën, solli disa gabime, të cilët nuk shfrytëzuan rastet në sulm dhe gabuan në prap
Berisha: E nisëm me emocione, ta harrojmë humbjen Në futboll edhe më të mirët gabojnë. Kjo i ndodhi Etrit Berishës, që nuk e zgjodhi si duhet kohën për të ndërhyrë ndaj m
Duka: Çunat tanë e dashurojnë fanellën Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka ka folur pas ndeshjes kundër Zvicrës duke thënë se Shqipëria
De Biasi kritikon skuadrën pas humbjes Trajneri i Kombëtares, Gianni De Biasi ka kritikuar skuadrën pas ndeshjes për mënyrën si rrodhi ndeshja në minutat e par
Sa të pafat jemi, u mundëm por dominuam (VIDEO) Shqipëria debuton me një lojë fantastike në Europian, por fatkeqësisht del nga fusha me një humbje minimale 0-1. Fati dh
Statistikat/ Hera e 4-të radhazi që kuqezinjtë e nisin në gjumë Vazhdon mallkimi i golave të shpejtë të pësuar për Kombëtaren tonë. Kuqezinjtë kanë pësuar për herë të katërt radhazi go
Barça fiton Kupën e Mbretit (VIDEO) Barcelona ka arritur të fitojë Kupën e Mbretit 2:0 me Sevillan vetëm në kohë shtesë pasi 90 minutat e rregullta përfundu
Fiton Milani (VIDEO) Milani ka fituar 0:1 përballë Bolonjas me një gol të realizuar nga ana e Carlos Bacca në minutën e 40-të nga pika e bard