999 rezultate për

minutat

Rikthehet fuqishëm Arsenali, merr një pikë ndaj Bournemouth (VIDEO) Arsenali ka arritur të marrë një pikë ndaj Bournemouth, duke u rikthyer nga disavantazhi prej 3:0, për të barazuar në 3:
Shqipëria numëron minutat e fundit në 2016, Rama filmon fshehurazi punonjësit e Kryeministrisë Kryeministri Rama ka zgjedhur që të urojë ndryshe nga vitet e shkuara, përmes disa video-ve të shkurta, ku mesazhi është
United i papërmbajtshëm, Arsenali fiton në frymën e fundit (VIDEO) Manchester United vijon serinë e rezultateve pozitive në kampionat, teksa sot ka marrë fitoren e katërt radhazi. Sunderl
Arbër Mazniku braktis studion e Ylli Rakipit në minutat e fundit Drejtuesit e Bashkisë së Tiranës kanë braktisur debatin me analistët në studion e Ylli Rakipit në News24, duke mos shkua
Ibrahimovic vendimtar në fitoren e Unitedit (VIDEO) Manchester United ka shënuar fitoren e tretë radhazi në Premierligë. ‘Djajtë e Kuq’ e mposhtur në udhëtim WBA-në me rez
"Goja jote po shkatërron familjen", 3 minutat e ferrit të Liljana Rukos Detaje të tjera kanë dalë nga vrasja e Liljana Rukos në Fier. Gazetari i “TV Klan”, Dashamir Biçaku ka dhënë detaje në
Tirana- Partizani luajnë 27 minutat e mbetura Ka nisur në orën 14:00 derbi mes Tiranës dhe Partizanit i cili u ndërpre mbrëmjen e djeshme për shkak se në stadiumin “S
Conte zbulon çfarë i tha Pochettino në minutat e fundit të ndeshjes (VIDEO) Trajneri i Chelsea-t, Antonio Conte, ka folur pas fitores ndaj Tottenhamit dhe ka shpjeguar se çfarë i ka thënë trajneri
Një arbitër turko-gjerman na "turpëron" në shtëpi (VIDEO) Kombëtarja shqiptare ka pësuar edhe humbjen e dytë në eliminatorët për Kampionatin Botëror, duke u mposhtur në ‘Elbasan
Chelsea i frikshëm, Conte leksion Mourinhos në 45 minutat e para (VIDEO) Antonio Conte i jep një mësim të mirë Mourinhos në pjesën e parë, e cila u mbyll me avantazhin 2-0. Chelsea ishte më dom
Austria Vjenës shokon Romën në minutat e fundit (VIDEO) Roma e Luciano Spalletti ka lëshuar dy pikë nga duart ndaj Austrisë së Vjenës, duke pranuar dy gola në minutat e fundit
Arsenali ngjitet në krye, skuqet Granit Xhaka (VIDEO) Arsenali ngjitet në krye të premier League së bashku me City-in, por topçinjtë kanë vuajtur shumë në minutat e fundit pë
Dortmundi mund Freiburgun e Amir Abrashit (VIDEO) Borussia Dortmundi ka vazhduar serinë e fitoreve. Në xhiron e pestë të Bundesligës skuadra e Thomas Tuchel e mposhti 3:1
PSG shkatërron Caenin (VIDEO) Paris Saint Germaini e ka shkatërruar Caenin në xhiron e pestë të Ligue 1. Ekipi i Emery regjistroi fitore prej 6:0 ndaj
Minutat e fitores së kuqezinjve ndaj Maqedonisë përmes fotove (FOTO LAJM) Shqipëria i nisi kualifikueset e Botërorit 2018 me një fitore tepër të vështirë, aq sa duheshin 2 ditë. Ndeshja e parë n
Ja formacioni që do të luajmë 15 minutat e mbetura Kombëtarja shqiptare e futbollit do të ketë një detyrë shumë të vështirë sot, pasi në 15 minuta duhet të provojë gjithçk
Nëse s'ia del Gjimshiti, ja si do të luajmë në minutat e mbetura (FOTO) Kombëtarja jonë sot në orën 14:00 do të luajë 15 minutat e mbetura të sfidës ndaj Maqedonisë. Trajneri De Biasi do të ke
Tronditet Kombëtarja, mund të luajmë me 10 lojtarë minutat e mbetura Nuk kanë fund hallet për Kombëtaren tonë. Një tjetër problem shumë i madh për kuqezinjtë do të jetë dëmtimi i mbrojtësit
Eder bën Ronaldon, Portugalia fiton Europianin (VIDEO) Portugalia është fituese e Europianit të Francës. Luzitanët triumfuan për herë të parë në historinë e tyre pas një goli
S’mjaftojnë 90 minuta, Portugali-Francë shkon në shtesë Nuk mjaftojnë 90 minuta për të nxjerrë një fitues në finale e Europianit. Franca është më këmbëngulëse, por rezultati ës