999 rezultate për

minutat

Minuta dramatike, Paulo Dybala kalon Juventusin në avantazh ndaj Lazios (VIDEO) Juventus ka shënuar golin e avantazhit ndaj Lazios në "Olimpico". Në minutat e fundit Paulo Dybala ka realizuar goli
Pacult: Pësuam gol në minutat e fundit, por treguam karakterin e duhur Trajneri i Kukësit thotë se skuadra gaboi tek goli i Partizanit, dhe në të dytën tregoi karakterin e madh për të kthyer
Manchester United mposht Huddersfieldin, dhe kalon në çerekfinale të FA Cup (VIDEO) Manchester United ka arritur të kualifikohet në çerekfinale të FA Cup, duke mposhtur skuadrën e Huddersfieldit me rezult
Roma luan me minutat e fundit, zgjohet vonë por merr tre pikët Samdoria dhe Roma zhvilluan një ndeshje të mbyllur dhe shumë të kujdesur me njëra- tjetrën. Smadoria arriti të godasë ve
Kukësi "goditjen" e madhe e bën në minutat shtesë Kukësi zyrtarizon goditjen e madhe në sulm. Amido Balde firmosi me kampionët në fuqi, ku do të luajë për pjesën e mbetur
Paqe mes Tiranes dhe Kukësit, verilindorët barazojnë në minutat e fundit Tirana dhe Kukësi janë mbyllur në një barazim 1-1, sfidën e parë të vlefshme për turin çerekfinal të Kupës së Shqipërisë
Skënderbeu rikthehet tek fitorja, gjunjëzon 0-2 Teutën dhe blindon finalen e Kupës Skënderbneu ka arritur të hedhë një hap tejet të rëndësishëm drejt kualifikimit në fazën gjysmëfinale të Kupës së Shqipë
Valencia skuadra e dytë që kualifikohet në gjysmë-finale të Copa del Rey Valencia ka arritur të kualifikohet në gjysmë-finale të Copa del Rey, duke mposhtur Alaves nga pika e penalltive . N
PSG barazon shifrat ndaj Lyonit në minutat e fundit të pjesës së parë (VIDEO) Paris Saint-Germain ka barazuar rezultatin ndaj Lyonit në "Parc Olympique Lyonnais" Goli u shënua nga mbrojtësi i kra
Espanyol shokon Barcelonën, i shënon golin e avantazhit në minutat e fundit (VIDEO) Espanyol ka kaluar në epërsi ndaj Barcelonës në "RCDE Stadium". Goli është shënuar nga Melendo në minutën e 88'-të.
Në minutat e fundit i mori Lukakun, Conte bën gati hakmarrjen ndaj Mourinhos Sipas Guardian, Chelsea ka filluar bisedimet me Arsenalin dhe kjo shikohet si një mundësi e mirë, pasi lojtari preferon
Derbi londinez drithërues në minutat e fundit, mbyllet në barazim (VIDEO) Arsenali dhe Chelsea kanë barazuar në këtë derbi me plot emocione të dhuruara, që u shënuan katër gola në pjesën e dytë.
E FUNDIT / Shtyhet ndeshja në Vlorë mes Flamurtarit dhe Laçit Ndeshja mes Flamurtarit dhe Laçit, është shtyrë tashmë zyrtarisht. Nga sa mësohet nga të dhënat më të fundit nga qyteti
Interit nuk i mjaftojnë 120-të minutat ndaj Pordenones, kualifikohet nga pika e penalltive Inter ka eliminuar Pordenone nga Coppa Italia, vetëm nga pika e bardhë e penalltive, pasi koha e rregullt dhe shtesa 30-
Giroud në minutat e fundit i jep një pikë të vyer Arsenalit (VIDEO) Përfundoi në barazim 1-1 sfida mes Southamptonit dhe Arsenalit, e vlefeshme për javën e 16-të të Premier League-s me gol
Përfundon pjesa e parë në Allianz Stadium, nuk ka fitues në 45-të minutat e para (VIDEO) Juventusi dhe Interi e kanë mbyllur në barazim pjesën e parë e luajtur në "Allianz Stadium". Ishin vendasit ata që k
Mezani jashtëzakonisht i lumtur pas fitores, por i kërkon ekipit të qëndrojë me këmbë në tokë Gentian Mezani në njëfarë mënyrë u “hakmorr” ndaj Vllaznisë, duke e mundur në krye të Laçit, madje me përmbysje. "Jem
Çmendet Gattuso, Milanin e barazon portieri i Beneventos në minutat e fundit (VIDEO) Gattuso nuk mund ta imagjonte kurrë një start të tillë.Një lojë e dominuar që në minutat e para, por me pak raste. Ku
Burnley 0-1 Arsenal, notat e lojtarëve (FOTO LAJM) Arsenali ka arritur të marrë një fitore të vyer kudnër Burnley me rezultat minimal 1-0. Goli i vetëm në këtë ndeshje
Trajneri i Laçit tregon problemin e ekipit Trajneri i Laçit, Gentian Mezani, nuk gjen shumë gabime te skuadra e tij në humbjen me Kukësit. Sipas trajnerit vlonjat,