999 rezultate për

minutat

Rusia në qiellin e shtatë, mposht Spanjën dhe kualifikohet në çerekfinale (VIDEO) Rusia ka bërë hapin e madh në Kupën e Botës, duke eliminuar Spanjën nga pika e bardhë e penalltivë me shifrat 3-4. 9
Rusia tenton portën e iberikëve që në minutat e para Ka vazhduar sfida midis Spanjës dhe Rusisë në "Luzhiniki Stadium" ku gjithçka luhet për gjithçka dhe gabimet janë të paf
Çmenduri në grupin B, dy gola në minutat e fundit përcaktojnë gjithçka Spanja nuk ka arritur më shumë se një barazim 2-2 me Marokun, por ky barazim çuditërisht i ka dhënë vendin e parë në Gru
Këto ishin 45 minutat më të zeza për Rusinë (VIDEO) Rusët e nisën shumë mirë Kampionatin Botëror duke marrë 6 pikë të plota në dy ndeshjet e para përballë Arabisë Saudite d
Super Kroos, Gjermani fiton me përmbysje të madhe ndaj Suedisë (VIDEO) Një ndeshje që ndryshon krejtësisht historinë! Gjermani ka bërë një super-ndeshje duke fituar me përmbysje të madhe ndaj
Brazilianët dhurojnë spektakël në minutat shtesë, Neymar vulos fitoren Brazili ka arritur të marrë një fitore shumë të vlefshme ndaj Kosta Rikës, dhe tashmë është ngjitur në vendin e katërt t
Zhbllokohen shifrat, thyhet Kosta Rika në minutat shtesë (VIDEO) Brazili sapo ka kaluar në avantazh kundrejt Kosta Rikës në minutën e parë të shtesës. Golin e avantazhit për brazili
Kosta Rika mban premtimin, presion që në minutat e para Sapo ka nisur ndeshja e parë e grupt E, midis Kosta Rikës dhe Serbisë. Tekniku i Kosta Rika pak para ndeshjes premto
Kapiten Basha eliminohet nga "Play-off" me Barin e tij Ëndërra e Migjen Bashës dhe Bari për tu ngjitur sezonin tjetër në Serie A ka përfunduar këtu. Cittadella dhe Bari i m
Statistikat e pjesës së parë/ Dëmtime, raste të humbura dhe gol i anuluar Ka përfunduar në barazim pa gola pjesa e parë mes Real Madrit. Një ndeshje e cila në 45 minutat e para të takimit ka pas
Lionel Messi nuk do të luaj në ndeshjen lamtumirëse së Iniestas Lionel Messi do të pushoj sërish dhe kështu nuk pritet të luajë në ndeshjen e lamtumirës së Andres Iniestas të dielën në
60 minutat e ankthit, bëhuni gati për të zbuluar nëse do të shkoni në Amerikë Dita e sotme është dita e madhe! Të gjithë ju të cilët keni aplikuar për Lotarinë Amerikane, sot mund të kontrolloni në
Manchester United fiton në minutat e fundit ndaj Arsenalit (VIDEO) Manchester United ka arritur të mposht Arsenalin me shifrat 2-1 në "Old Trafford", ndeshje e vlefshme për javën e 35 të
Gattuso tregon çfarë e mërzit më shumë tek ekipi i tij Gattuso nuk është aspak i lumtur me barazimin 1-1 me Torinon. Ai foli pas ndeshje ai tregoi se ku gaboi ekipi i tij,
Super Milan, përmbys Chievon në minutat e fundit (VIDEO) Milan është sërish në ndjekje të Interit dhe Lazios. Kuqezinjtë e Gattusos përmbysën rezultatin e pjesës së parë 1-2 në
Teuta bën mrekullinë ndaj Lushnjës, ka shpresa për mbijetesë (VIDEO) Teuta ka arritur të marrë një fitore të madhe sot duke mposhtur Lushnjën me shifrat 2-3. Lushnjarët e mbyllin pjesën
Fabregas premton se do ia vështirësojë jetën Messi në 90 minutat e sotme Cesc Fabregas ndihet i motivuarpara përballjes së dytë dhe vendimtare kundër Lionel Messin dhe u premton tifozëve se do
Video emocionuese, Barcelona kujton hapat e para të Lionel Messit (VIDEO) Janë bërë gati afro dy dekada që kur Lionel Messi luajti minutat e parë me ekipin e të rinjve të Barcelonës. Ishin mi
"Luftë me topa borë" qindra persona sfidojnë njëri-tjetrin (VIDEO) Vendasit e Bristol i kthyen në argëtim ditët e ftohta të dimrit, pasi një student nga Universiteti i Bristol, Carlos San
Lazio - Juventus, notat e lojtarëve (FOTO LAJM) Juventusi ka fituar me vështirësi në transfertë ndaj Lazios me rezultatin minimal 1-0. Skuadra e Massimiliano Allegri