999 rezultate për

minutat

Futbollisti humb ndjenjat, mjekët kundërshtare bëhen heronj (VIDEO) Në sfidën mes Tunizisë dhe Nigerisë e vlefshme për fazën e Grupeve të Kupës së Afrikës ndodhi një ngjarje që për pak mun
1.101 minuta lojë në fushë, kjo është arsyeja e lodhjes së Busquetsit Nuk është një rastësi që Sergio Busquets ka shenja lodhjeje. Gjatë dhjetë viteve të fundit, mesfushori i Barcelonës ka a
Përfundon në barazim pjesa e parë mes Shqipërisë dhe Jordanisë Ka përfunduar pjesa e parë mes Shqipërisë dhe Jordanisë në "Elbasan Arena". Skuadra që pasur raste të pastra është a
Programi mediatik dhe stërvitor i kombëtares Federata Shqiptare e Futbollit ka bërë publike programin mediatik dhe stërvitor të kombëtares A në prag të dy ndeshjeve
Trajneri i Milanit i hidhëruar: Nuk i shpjegoj dot 30 minutat e fundit Milani u nda vetëm me një barazim 2-2 kundër Gironas. Pas humbën dy oikë tepër të vlefshme, trajneri Gattuso ka dekl
Inter i çmendur, përmbys rezultatin në 5 minutat e fundit Interi ka bërë një mrekulli të vërtetë në ndeshjen kundër Tottenham duke përmbysur rezultatin në 2-1 vetëm në 5 minutat
Nis furishëm Juventus, kërkon golin që në minutat e para Juventus po përballet me Sassuolon për një tre pikësh të vlefshëm në renditjen e Serie A. Kujtojmë se Juventus i ka
Ky Inter nuk është ‘anti Juve’, e ndal Torino (VIDEO) Interi nuk ka mundur që të marrë më shumë së një barazim 2-2, kundër Torinos në ‘San Siro’ edhe pse e mbyllën pjesën e p
Zyrtare: Në minutat e fundit të merkatos, Romagnoli ndryshon ekip por mbetet në Itali Qendërmbrojtësi i Empolit, Simone Romagnioli i ka dhënë fund aventurës me ekipin e Serie A, duke u transferuar tek Bresc
Minutat e fundit të merkatos, Savic tek Milan? Ja çfarë thotë Leonardo Drejtori teknik i Milanit Leonardo ka konfirmuar që “kurrë nuk ka pas negociata” për mesfushorin e Lazios Sergej Milinko
DOSJA/ Nga akuza për vjedhje pulash tek vrasjet, 120 minutat para masakrës në Selenicë Ritvan Zykaj vrau tetë persona dy ditë më parë në fshatiin Resulaj të Selenicës pas një debati me kushërinjtë për vjedhj
Të gjithë e presin te Barça, minutat e fundit Vidal ndryshon mendje U raportua se ishte më pranë Barcelonës, edhe pse Interi gati tërë merkatos ishte në pole-position për të transferuar Ar
Finalja e parë që shënohen tre gola në 45 minutat e para Një finale që ske kishte menduar asnjë që do kishte tre gola rreth një harku kohor prej 21 minutash. Kjo është finalj
Nis furishëm Kroacia, kërkon golin që në minutat e para (VIDEO) Sapo ka nisur finalja e mahnitshme e Botërorit që kemi pritur prej një muaj. Ditën e sotme njëra nga dy skuadrat do
Përfundon në barazim 90 minutat mes Kroacisë dhe Anglisë, ndeshja shkon në shtesë (VIDEO) Në “Luzhniki Stadium” po luhet mbrëmjen e sotme gjysmëfinalja e dytë e Kupës së Botës “Rusi 2018”. Një gjysmëfinale e
Dërgoi Xhafajn në shtëpi pastaj ndodhi tragjedia, minutat e fundit të shoferit të ministrit Mesnatën e 30 qershorit, i ndjeri Shkëlzen Qordja, pasi ka lënë në shtëpitë përkatëse ministrin e Brendshëm dhe shoqërue
Rusia në qiellin e shtatë, mposht Spanjën dhe kualifikohet në çerekfinale (VIDEO) Rusia ka bërë hapin e madh në Kupën e Botës, duke eliminuar Spanjën nga pika e bardhë e penalltivë me shifrat 3-4. 9
Rusia tenton portën e iberikëve që në minutat e para Ka vazhduar sfida midis Spanjës dhe Rusisë në "Luzhiniki Stadium" ku gjithçka luhet për gjithçka dhe gabimet janë të paf
Çmenduri në grupin B, dy gola në minutat e fundit përcaktojnë gjithçka Spanja nuk ka arritur më shumë se një barazim 2-2 me Marokun, por ky barazim çuditërisht i ka dhënë vendin e parë në Gru
Këto ishin 45 minutat më të zeza për Rusinë (VIDEO) Rusët e nisën shumë mirë Kampionatin Botëror duke marrë 6 pikë të plota në dy ndeshjet e para përballë Arabisë Saudite d