999 rezultate për

minutat

City i çmendur, i mjoftojnë 20 minutat e fundit për të përmbysur disavantazhin e 2 golave (VIDEO) Ndeshja mes Sëansea City dhe Manchester City e vlefshme për FA CUP dhuroi pafund emocione. Skuadra vendase do të k
Solskjaer: Ishim të ngadaltë përballë Arsenal Arsenal ka mposhtur Manchester United me rezultatin 2-0 duke i shkaktuar humbjen e parë Ole Gunnar Solskjaer në Premier
Napoli barazon rezultatin përballë Sassuolo-s (VIDEO) Napoli ka arritur të gjejë golin e barazimit në minutat e fundit të ndeshjes përballë Sassuolo e cila ishte duke I bërë
United shënon golin e kualifikimit (VIDEO) Nje penallti në minutat shtesë e realizuar sakte nga riu Rashford njerr jashtë PSG që kishin pothuajse të sigurtë kuali
Barazim në minutat shtesë, Shkëmbi: Lojtarët vazhduan të luanin edhe pas 2-0 Trajneri i Teutës, Blendi Shkëmbi foli pas ndeshjes dramatike ndaj Skëndërbeut, shkruan Albeu.com Ju mërzit barazimi?
Girona befason Realin (VIDEO) Girona ka befasuar Realin e Madridit teksa ka barazuar rezultatin në 1-1 në Santiago Bernabeu. Ishte kapiteni Gironës
Sevilla shkatërron Levanten, le pas Realin (VIDEO) Sevilla shkatërron Levanten me rezultatin 5-0, në një ndeshje me dy fytyra. Një pjesë e parë pa gola dhe 45 minutat e dy
Gafë në minutat e fundit, mbrojtësi i Kombëtares i heq fitoren skuadrës së tij (VIDEO) Mbrojtësi i Kombëtares, Frederik Veseli ka qenë i pafat mbrëmjen e sotme, teksa më gafën e tij në minutat e fundit të lo
Nën hundën e gardianëve grekë, 9 minutat e arratisjes spektakolare të dy shqiptarëve Nëntë minuta u janë dashur dy shqiptarëve për t’u arratisur nga burgu i Koridhalos në Greqi. Ndërsa autoritetet e bu
Liverpooli përmbys Arsenalin (VIDEO) Liverpooli ka përmbysur Arsenalin për 2 minuta lojë në "Anfield Road". Të dy golat i ka shënuar sulmuesi brazilian,
Klopp nuk i kursen elozhet për Alisson pas super pritjes në minutat e fundit Ajo super pritje në minutat e fundit nga Alisson Backer, i cili mbajti rezultatin e pandryshuar dhe i dha kualifikimin L
Si u zhduk Albano Xhaferraj, minutat e fundit të tij Vlora është një ndër qytetet që po numëron viktimat e një beteje që duket se është sunduar nga krimi i organizuar. T
Leverkusen rikthehet te fitorja, mposht 2-0 Shtuttgart 2 gola nga Kevin Volland në 15 minutat minutat e fundit të sfidës ishin mëse të mjaftueshëm që Bayer Leverkusen të mposh
Dëmtohet Neymar Neymar është lënduar sonte gjatë ndeshjes me Kamerunin. Brazili është duke luajtur sonte kundër Kamerunit në një miqësor
Koeman, strategu i cili po bën mrekulli te Holanda Pas dështimeve të mospjesmarrjes së Holandës në Euro 2016 dhe në Botërorin Rusi 2018, Roland Koeman po i rikthen dinji
Mavraj: Jam penduar për veprimin që bëra Kapiteni i Kombëtares, Mërgim Mavraj ka folur pas ndeshjes me Skocinë, ku u ndëshkua edhe me karton të kuq që në minutat
Sarri i pakënaqur me paraqitjen e skuadrës së tij Maurizio Sarri ishte i pa impresionuar me paraqitjen e ngadaltë të Chelsea kundër BATE Borisov pavarësisht se skuadra e
Pogba tregon çelësin e suksesit dhe falenderon tifozët e Juves Mesfushori i skuadrës së Manchester United, Paul Pogba tha pas ndeshjes se skuadra e tij arriti të merrte tre pikët pasi
Fitore e çmendur, Milani mposht në minutat e fundit Udinesen (VIDEO) Milan ka marrë një fitore me shumë vuajtje kundër Udineses me rezultatin 0-1 në "Dacia Arena", ndeshje e vlefshme për ja
Rashford nderon Manchesterin në minutat shtesë (VIDEO) Skuadra e Manchester United ka arritur një fitore në minutat e fundit të takimit ndaj Boernemouth. Fillimisht vendasit k