999 rezultate për

minon

Sevilla eliminon Atleticon dhe kalon në gjysmë-finale të Copa del Rey (VIDEO) Sevilla ka fituar bindshëm kundër Atletico Madrid në " Estadio Ramón Sánchez Pizjuán", ndeshje kjo e vlefshme për çerek-
Si të eliminoni aromën e hudhrës nga duart (VIDEO) Keni vendosur të shkoni në një aheng në mbrëmje, ndërkaq duarve akoma u vjen aromë hudhre të cilën e keni grirë? Këtë tr
Nottingham Forest mposht Arsenalin dhe e elminon nga FA Cup (VIDEO) Nottingham Forest ka bërë mrekullinë sot duke mposhtur Arsenalin e Arsene Wenger me shifrat e përgjithshme 4-2 në "City
Formacioni më i shtrenjtë në histori, humb Ronaldo por dominon City (FOTO LAJM) Ky vit theu tre herë rekordin botërorë që ishte në merkato me atë të Poul Pogbas prej 120 mln eursh. Fillimisht Neymar,
Dieta që ju bën të humbisni 5 kg në 3 ditë, ja si të eliminoni kilet e shtuara Deri më sot, mund të keni dëgjuar rreth shumë dietave e mund të keni ndjekur shumë të tilla, por e sigurt që për Dietën
Napoli i Hysajt dominon nga çdo skuadër tjetër, me statistika të jashtëzakonshme për vitin 2017 Edhe pse nuk ka fituar ende asgjë, Napoli duket të jetë skuadra që ka shkëlqyer në vitin 2017. Skuadra që e mbylli vi
E priti me verë Mourinhon dhe pasi e eleminon feston si një i dehur (FOTO & VIDEO) Skuadra e Championship shënoi fitore me rezultat 2-1 me golin e shënuar në fund të ndeshjes nga Korey Smith. Trajneri i
Torino eliminon Romën nga Coppa Italia (VIDEO) Torino ka kaluar në çerekfinale të Coppa Italia, duke mposhtur në transfertë Romën me rezultatin 1-2 Mysafirët shënua
Bark i fryrë? Fajin nuk e ka shëndeti i tepërt, ja si ta eliminoni Në luftë të përditshme për të eliminuar kilogramët e tepërta si dhe për të ardhur në formën e dëshiruar? Mënyra më e mir
Bark i fryrë? Fajin nuk e ka shëndeti i tepërt, ja si ta eliminoni Në luftë të përditshme për të eliminuar kilogramët e tepërta si dhe për të ardhur në formën e dëshiruar? Mënyra më e mir
Tenisti belg eleminon Federerin nga ATP Tour Roger Federer është eliminuar nga turne i fundit për këtë vit, ATP World Tour Finals, i cili është duke u zhvilluar në L
Pacolli "iluminon" Sissocon: Njohja e Kosovës ekziston, nuk qenke i informuar? Kryeministri i Guinea Bisao, Umaro Sissoco ka deklaruar se vendi i tij nuk e ka njohur pavarësinë e Kosovës. Këtë dek
E FUNDIT / Suedia eleminon Italinë dhe e lë jashtë Kupës së Botës mbas 59-të vitesh Kombëtarja e Italisë ka barazuar 0:0 me Suedinë, për të mbetur kështu jashtë Kupës së Botës "Rusia 2018" Italia ka ba
City dominon në fushë dhe në marketing, askush si ata Man.City shkëlqën dhe financiarisht. Vendi i parë në tabelën e klasifikimit, rezultate pozitive të njëpasnjëshme në këtë
PSG-ja dominon formacionin më të mirë të javës në Champions (FOTO LAJM) Paris Saint Germain mposhti 5-0 Anderlechtin, mbrëmjen e të martës dhe siguroi kualifikimin për në fazën tjetër të Champ
Bayern eleminon Leipzigun nga pika e panlltive (VIDEO) Bayern Munich ka arritur të eleminojë Leipzigun nga pika e bardhë e penalltive, pas 120 minuta lojë me rezultatin 1-1.
Eliminoni aromën e keqe të gojës për 5 minuta Aroma e keqe e gojës, e njohur edhe si halitoza, është një problem me të cilin ballafaqohen shumë njerëz në botë. Shu
Përse duhet të pini qumësht çdo ditë Qumështi ka dobi të shumta për shëndetin e trupit tonë. Më poshtë, dobitë e qumështit në aspektin emocional dhe në tr
Portugalia dominon dhe dërgon Zvicrën në Play Off Kombëtarja e Portugalisë e ka siguruar pjesëmarrjen në Kampionatin Botëror, ‘Rusia 2018’, pas fitores prej 2-0 kundër Zv
Donin të eliminonin Fatos Nanon? Ish-badigardi i tij hedh akuza pas fotove me armë të Metës Presidenti i Republikës Ilir Meta është fotografuar teksa bën qitje. KA qenë miku i tij njëherazi analist dhe ekspe