999 rezultate për

minon

100 ml uthull në lavatriçe për të bërë mrekulli me rrobat tuaja Kaherë kemi dëgjuar që uthulla nuk është e dobishme vetëm në kuzhinë, mirëpo a e keni ditur se mund t’ju ndihmojë në lar
Formacioni më i mirë i Instagramit, dominon Reali (FOTO LAJM) Rrjetet sociale janë bërë pjesë e pandarë e jetës së futbollistëve të famshëm. Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo ë
3 metoda natyrale si të eleminoni insektet nga kuzhina Miza, buburrecë, merimanga apo milingona, me siguri këta janë disa prej miqve të paftuar që mund të kenë vizituar së fun
E bujshme, Kukësi ndaj Romës nëse eliminon Debrecenin Përballje luksi për Kukësin në rast se arrin të eliminojë hungarezët e Debrecen. Në shortin e hedhur e turit të dy
Spektakolare Kosova, dominon dhe arrin fitore në frymën e fundit përballë Bullgarisë (VIDEO) Kosova e mbylli me një fitore dramatike ndeshjen e tretë në grupin A, me shifrat 2-3, në transfertë ndaj Bullgarisë.
Një nga një! Kush po i eleminon shqiptarët që dinë gjithçka mbi vrasjen e avokatit të njohur grek? Atentati i mbrëmshëm në Vlorë la të vdekur Raqi Mëhillajn 22 vjeç, ndërsa policia dyshon se shënjestër e tij është 32 vj
Eleminoni gërhitjen me këto tre hapa Një shumicë prej nesh gërhisim në një moment jetësor. Fatmirësisht, edhe ata që gërhitin më së shumti mund të kurojnë
Receta, si të eliminoni yndyrën në gjak Nëse vuani nga yndyra në gjak, atëherë kjo recetë është e përkryer për ju. Për shkak të jetës dinamike, kequshqyerjes dh
Lazio merr hak ndaj Milanit, e eleminon dhe kalon në finalen e Kupës së Italisë (VIDEO) Lazio ka mundur 1-0 Milan-in dhe ka siguruar një vend në finalen e Kupës së Italisë që do të luhet 15 majin e ardhshëm n
Thaçi mbjell pemën, nominon mikun e tij në politikë Behgjet Pacollin Presidenti Hashim Thaçi i është përgjigjur sfidës për të mbjellë një pemë. I nominuar nga presidentja Atifete Jahjaga
Mielli serb zëvendësohet me grurë, po dominon tregun shqiptar të bukës Importet e miellit me origjinë nga Serbia po zëvendësohen me grurë, ndërkohë që fabrikat vendase të blojës kanë nisur të
Kukësi eleminon Teutën dhe kalon në gjysmëfinale (VIDEO) Kukësi ka mposhtur Teutën me rezultatin 1-0 në takimin e kthimit në "Elbasan Arena", me sfidën e parë që ishte mbyllur n
Super gol i Xhakës, Zvicra dominon ndaj Danimarkës (VIDEO) Zvicra është duke bërë një super ndeshje përballë Danimarkës duke i shënuar plot 3 gola dhe duke pranuar një teksa jemi
Shqipëria dominon, por Turqia e mbyll në avantazh pjesën e parë (VIDEO) Shqipëria e ka mbyllur pjesën e parë në Shkodër ndaj Turqisë me disavantazhin 0-1 edhe pse po dominon në lojë. Turqit
Slavia Prague bën mrekullinë eleminon Sevillia pas një ndeshje të çmendur (VIDEO) Slavia Prague do ta mbajë mend gjatë këtë ndeshje. Skuadra çeke ka fituar 4-3 ndaj Sevilla-s pas 120 minutave lojë dhe ë
Facebook dominon Botën dhe Shqipërinë Rrjeti social facebook vazhdon të jetë më i përdoruri në botë, shkruan Albeu.com Media Italiane II Sole 24 ka publiku
Napoli i Hysaj eleminon Zurichun e Kolollit (VIDEO) Napoli ka prerë biletën për fazën tjetër të Europa League, duke eliminuar Zurichun pasi mposhti 5-1 me rezultat të përg
Sevilla e pamposhtur, eleminon nga Europa League Lazion e Strakoshas (VIDEO) Sevilla ka eleminuaur nga Europa League Lazion e Starkoshas me rezultatin e përgjithshëm 3-0. Golat për andaluzianët
Reagim rrufe i OSBE ndaj Bashës: Po minon demokracinë Vetëm disa minuta pas votimit në PD për të djegur mandatet ka reaguar menjëherë OSBE duke paralajmëruar Lulzim Bashën se
Formacioni i javës në Champions, dominon Tottenham (FOTO LAJM) Liga e Kampionëve ka zgjedhur formacionin më të mirë të ndeshjeve të zhvilluara në mesjavë të vlefshme për fazën e elimi