999 rezultate për

ministrja

Super në formë, Elisa Spiropali kthehet në Kuvend 10 ditë pas lindjes (FOTO LAJM) Kanë kaluar vetëm 10 ditë që ministrja Elisa Spiropali është bërë nënë për herë të dytë dhe ajo i është rikthyer detyrës
41 të vdekur nga tërmeti, ministrja Xhaçka takon ambasadorin turk në Tiranë Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka me anë të një statusi në “Facebook” ka bërë me dije se ka takuar sot në një takim amba
Zv/ministrja thirrje Artan Hoxhës: Paraqitu pranë Policisë së Shtetit Zv.ministrja e Brendshme Rovena Voda i bëri thirrje gazetarit Artan Hoxha të paraqitet në Policinë e Shtetit. Ky apel
Manastirliu: Opozita e mirëpritur por këtë ftesë e ka patur mbi tavolinë dhe më herët E ftuar në “Mbrëmje në Abc” me Mirela Milorin, Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ka folur në lidhje me rikth
Meningjiti, ministrja Manastirliu thotë se nuk ka vend për panik Pas ndarjes nga jeta e një përsoni në Tiranë pas infektimit me meningjit, shqiptarët u frikësuan për përhapjen e ndonjë
SMS-ja kërcënuese për kreun e Burgjeve, reagon ministrja Gjonaj Drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve, Agim Ismaili është kërcënuar me jetë. Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj, në t
4 ditë pune në javë? Kryeministrja finlandeze gati të verë në zbatim planin Kryeministrja e re e Finlandës, Sana Marin është gati të realizojë idenë e saj për të ulur orët e punës për shtetasit e
Nga shtëpia me qera te majat e pushtetit, si ia doli mbanë kryeministrja më e re në botë (FOTO LAJM) Është 34 vjeç, një vit më e vogël se diktatori i Koresë së Veriut. Ajo është bërë shefja e qeverisë së Finlandës duke ve
"Nuk ka asgjë të jashtëzakonshme", pas Valbona Sakos edhe zv.ministrja habit me deklaratën Akoma nuk është harruar gafa e rëndë e ish-kryebashkiakes së Durrësit, Valbona Sako, e cila deklaroi para mikrofonit se
Ministrja e Arsimit: Nga 9 dhjetori mësimi rifillon në Tiranë, Durrës, Vorë e Kurbin Ministrja e Arsimit, Besa Shahini ka njoftuar se Qarku Durrës, Bashkia Kurbin, Bashkia Vorë e Bashkia Tiranë do të rifil
Zv/ministrja: Filloni kërkoni shtëpi, në hotel nuk rrihet prej panikut Zv. ministrja e Turizmit dhe Mjedisit Ornela Çuçi, e caktuar nga Shtabi i Emergjencës si përgjegjëse për strehimin ësht
Ministrja Shahini: Fillojnë përgatitjet për rifillimin e mësimit Ministria e Arsimit ka njoftuar se është gati plani për zhvendosjen e nxënësve nga shkollat e dëmtuar për të filluar më
Kur pritet të rifillojë mësimi, flet ministrja Shahini Gjatë mbledhjes së jashtëzakonshme të qeverisë, ministrja e Arsimit, Besa Shahini u shpreh se ka përfunduar inspektimi n
Skandal! Ministrja e Mbrojtjes falenderon shtetet për ndihmën e injoron Kosovën (FOTO LAJM) "Miqtë e vërtetë njihen në ditë të vështira dhe kurrë më shumë se këto ditë, kjo shprehje s'ka patur kaq shumë vlerë.
Tërmeti shkatërroi shkollat, ministrja Shahini flet për rifillimin e procesit mësimor Ministrja e Arsimit, Besa Shahini, pas pezullimit të procesit mësimor si pasojë e tërmeteve, tha se këto ditë janë bërë
S’ka mësim deri më 9 dhjetor? Ministrja: Lajm i rremë! Ministrja e Arsimit, Besa Shahini, tha përmes një postimi në "Facebook" se ‘njoftimi se mësimi është pezulluar deri më 9
Do t'a përjashtoj Rama? Ish-ministrja nuk merr pjesë në mbledhjen e rëndësishme të PS Ditën e sotme kryeministri Edi Rama prezantoi paketën anti-KÇK, e cila pritet që të përgjojë, sekuestrojë, kontrollojë d
Në pritje të ëmbël, Elisa Spiropali fotografohet me barkun e rrumbullakosur (FOOT LAJM) Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, është në pritje të ëmbël të fëmijës së saj të dytë
Ish-zv.ministrja e Ramës "i jep zemër" Bushatit: Dreqi e mori, në pikat e kthesës nuk ka shenja treguese Ish-zëvendësministrja e Financave Irena Beqiraj ka reaguar përsa i përket daljes së djeshme televizive të të ish-minis
"Lista e zezë" e Enver Hoxhës, nga ish-ministrja e Arsimit te Liri Gega (FOTO LAJM) Një listë prej 100 emrash të personaliteteve të njohur, si themeluese të Partisë Komuniste të Shqipërisë që në vitin 19