999 rezultate për

ministrja

Iu arrestua babai dhe iu fut në listën e zezë të SHBA-së, zv/ministrja jep dorëheqjen Zv.ministrja e Arsimit Lorena Haxhiu ka dhënë dorëheqjen pasi i ati, Eduart Haxhiu, u arrestua si pjesë e një grupi të s
Zv/ministrja e qeverisë Rama futet në listën e zezë të SHBA Familja e zyrtaret se qeverisë Rama është futur në listën e zezë të Departamentit Amerikan të Shtetit dhe u ndalohet hyr
Kryeministrja e Zelandës së Re u jep lajmin e mirë qytetarëve të saj: Vetëm 4 ditë punë në javë! Kryeministrja e Zelandës së Re, Jacinda Ardern, propozon vetëm katër ditë punë në javë, në mënyrë që ti jepet shtysë eko
Habit ministrja e Kulturës: Nuk isha në dijeni për shembjen e Teatrit Ministrja e Kulturës Elva Margariti ka deklaruar mbrëmjen e sotme se nuk kishte dijeni për shembjen e godinës së Teatrit
Sugjeroi që këngëtarët të punojnë në ndërtim, ministrja: U keqkuptova! Deklarata e ministres Anila Denaj se këngëtarët e artistën të punojnë në ndërtim gjatë pandemisë, shkaktoi shumë reagime
Ministrja tha se këngëtarët të nisin punë në ndërtim, Elton Deda: Po e mendoj seriozisht "Po mendoj seriozisht për ketë sugjerim tuajin. Te falënderoj nga zemra..." Ministrja e Financave, Anila Denaj ka dek
A do të ketë mbrëmje të maturës këtë vit?! Reagon Ministrja e Arsimit Sivjet nuk do të ketë organizim të mbrëmjeve të maturës. Kështu ka deklaruar, ministrja në detyrë e Arsimit nw Kosovw, H
Ministrja e Shëndetësisë jep lajmin e mirë për shqiptarët Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ka njoftuar se sistemi shëndetësor do të vijojë hapjen graduale me protoko
Ndieni shqetësim, stres? ISHP nxjerr udhëzimet për qytetarët (FOTO LAJM) Me lehtësimin e masave shtrënguese në Shqipëri, ministrja Ogerta Manastirliu thotë se është shumë e rëndësishme që secil
''Një ditë e mohon zjarrin dhe të nesërmen e quan incident'', ish-deputeti i PD ka 5 pyetje për Manastirliun Ish-deputeti i partisë Demokratike, Bardh Spahia i ka drejtuar disa pyetje ministres së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Socia
Zjarr tek Ministria e Shëndetësisë? PD thotë se ka prova të reja dhe kërcënon me burg ministren Ditën e sotme kryetari i PD-së Lulzim Basha gjatë një deklarate për mediat tha se tek Ministria e Shëndetësisë ka rënë z
"300 mijë kub metra", ministrja Balluku bën gafën LIVE nga Aeroporti i Kukësit (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka qenë ditën e sotme në kantierin e Aeroportit të Kukësit ku ka bërë disa vëzhgime. Bashkë me
Distancim social dhe higjenë, si do të ndryshojë jeta pas koronavirusit? (VIDEO) Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka publikuar mesazhin e një tjetër doktoreshe, që bën thirrje për respektim
Ogerta Manastirliu zbulon kush e drejton Komitetin e Ekspertëve "Komiteti i ekspertëve drejtohet nga zëvendësministrja e e Shëndetësisë, profesoreshë Mira Rakacolli..." Ministrja e
Besa Shahini jep udhëzimet e fundit: Deri më 15 maj plani urgjent nga universitetet Ministrja e Arsimit Besa Shahini ka pasur sot komunikim me rektorët e universiteteve publike mbi marrjen e masave për mb
Ministrja ngatërrohet në fjalimin për shqiptarët dhe harron t'a presë: Edhe njëherë! (VIDEO) Një gafë njerëzore është bërë nga ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manstirliu e cila ditën e sotme prezantoi planin e mas
Ministrja jep lajmin: Në këtë datë mund të hapen lokalet e restorantet në Shqipëri Prej më shumë se dy muajsh, lokalet dhe bare restorante janë të mbyllura. Sot, ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manast
Nesër 1 Maji, Rama tregon si do të veprohet Kryeministri Edi Rama ka reaguar me anë të një postimi në Facebooklidhur me ditën e nesërme, që përkon me festën e 1 Maj
Mësim në gusht, provimet në tetor: Besa Shahini tregon çfarë do bëhet me studentët e universiteteve Ministrja e Arsimit Besa Shahini ka bërë me dije vendimin e marrë për mënyrën se si do të zhvillohet mësimi në universit
E pranon ministrja Xhaçka: 3 ushtarakët shqiptarë të prekur nga COVID 19 Ministrja e Mbrojtes, Olta Xhaçka, foli për rastet e tre ushtarëve shqiptar në misionin e KFOR në Kosovë të infektuar me