999 rezultate për

ministrja

Sa persona fituan betejën me COVID-19 në 24 orët e fundit? Gjatë 24 orëve të fundit, 65 qytetarë e kanë fituar betejën me koronavirusin. Lajmin e ka bërë të ditur nëpërmjet nj
Ministrja e re e Arsimit, kush është deputetja Evis Kushi? Deputetja Evis Kushi do të marrë postin e ministres së Arsimit në vend. Kujtojmë që ajo është zgjedhur deputete e Par
Vdekja e mësuesit për shkak të COVID-19, ministrja Shahini bën apelin e fortë Ministrja e Arsimit Besa Shahini ka reaguar në rrjetin social “Facebook” për situatën e koronavirusit në vend. Humbja
Lajm i mirë: 97 qytetarë fitojnë betejën me COVID-19 Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, ka bërë me dije se gjatë 24 orëve të fundit janë sh
"Këtij të Besës i them fat unë", gazetari bën komentin epik pasi ministrja njoftoi largimin Gjatë ditës së djeshme ministrja e Arsimit Besa Shahini njoftoi se do të largohet nga Shqipëria dhe nga qeveria, dhe nuk
Situata nga Covid-19, Greqia diskuton të shtyjë hapjen e shkollave Qeveria greke po diskuton mundësinë e shtyrjes së hapjes së shkollave. Ministrja e Arsimit tha se, megjithëse ka një
E infektuar me COVID-19, në gjendje të rëndë shëndetësore ish-kryeministrja e Ukrainës Ish-kryeministrja e Ukrainës, Yulia Timoshenko, ka rezultuar pozitive me COVID-19, lajm që u bë i ditur nga sekretari i
Ministrja Anila Denaj i nënshtrohet testit për Covid-19, zbulohet përgjigjia! Ministrja e Financave, Anila Denaj i është nënshtruar tamponit për të parë nëse është infektuar apo jo me Covid-19.
Radhë kilometrike në Kakavijë, Xhaçka shpreh "pikëllimin e saj në Hotelin me pesë yje në Himarë" (FOTO LAJM) Prej katër ditësh, në Kakavijë është krijuar një situatë kaotike për shkak të radhëve të gjata të automjeteve që tashmë
16 vite pas bashkëjetesës, kryeministrja e Finlandës i jep fund beqarisë (FOTO LAJM) Kryeministrja finlandeze, Sanna Marin, ka qenë në qendër të mediave botërore për shkak të moshës së re, 34 vjeçe si drej
Jep dorëheqjen zv.ministrja e Drejtësisë, nuk mungon falenderimi për Ramën e Gjonajn Zëvendës ministrja e Drejtësisë Fjoralba Caka ka dhënë dorëheqjen. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Caka përmes një postim
Haradinaj-Stublla: Dialogu me Serbinë duhet të përfundojë me njohje reciproke Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës e Republikës së Kosovës, Meliza Haradinaj – Stublla, të hënën zhvilloi një b
Me maskë sa për propagandë! Maska mendohej se ishte një masë mbrojtëse kundër koronavirusit, por tashmë është kthyer në një mjet të mirëfilltë propa
E RALLË/ Nëna e re pa disa organe sjell në jetë vajzën shëndosh e mirë Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojes Sociale Ogerta Manastirliu, nga materniteti “Mbretëresha Geraldinë”, ku është hapur
Foli në emër të Ramës, Spiropali i tërheq vëmendjen ministres: Dëgjohesh deri këtu! Ditën e sotme në Kuvend, Kryeministrin Rama e ka zëvëndesuar ministrja Elisa Spiropali. Gjatë seancës Ministrja e Sh
Ministrja Denaj në Berat me lugën bosh të propagandës Nga Namir Lapardhaja Ministrja e Financës dhe e Ekonomisë, znj. Anila Dënaj, ka zhvilluar sot një vizitë në Bashkinë
Situata është kritike, Manastirliu ben gati dy spitale të tjerë COVID Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu tha se qeveria po përgatitet për çdo situatë në varësi të ecurisë së epidemi
Ministrja jep lajmin e bukur në kohë të vështira për Shqipërinë: Jeta triumfon! (FOTO LAJM) Ministrja e Shëndëtësisë, Ogerta Manastirliu ka përcjellë një lajm mjaft të bukur në një kohë ku Shqipëria gjendet në al
Të këput shpirtin: Fëmijët i sollën lule për ditëlindje, gruaja vdes në Infektiv Gjatë 24 orëve kanë humbur jetën 4 persona si pasojë e Covid-19 mes tyre edhe një 49-vjeçare për të cilën Ministrja Oger
A do të izolohemi sërish? Përgjigjet Manastirliu dhe pranon se situata është serioze A do ketë sërish mbyllje të vendit? Pyetja njëmiliondollarëshe që na shqetëson të gjithëve këto ditë të nxehta korri